Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
6PAK Nutrition

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w 6PAK Nutrition

Karta kredytowa

Szybkie płatności online/Blik

Przelew tradycyjny

Płatność za pobraniem

Metody dostawy w 6PAK Nutrition

Dostawa kurierem

Paczkomaty InPost

NASZA MARKA

Nasza Marka 6PAK Nutrition została stworzona po to, aby efekty Twojego treningu utrzymywały się jak najdłużej.

Każdego dnia dążymy do tego, aby jeszcze lepiej wspierać Twój wysiłek i pomagać znajdować Ci to co najlepsze w treningu i jego efektach. Projektując i produkując suplementy diety i odżywki dla osób aktywnych zawsze mamy na uwadze efekt końcowy, którym jest satysfakcja naszych Klientów.

Dlatego też oprócz efektywnego i bezpiecznego składu produktów, naszym priorytetem jest smak. Dokładamy największych starań, aby nasze suplementy były smaczne, a ich stosowanie było wygodne i przyjemne. Jesteśmy prawdopodobnie jedną z niewielu Marek na rynku, która smak stawia na równi z wysoką jakością składników i skuteczną formułą produktu.

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

W internecie można znaleźć wiele publikacji na temat korzystnego wpływu aktywności fizycznej na kondycję naszego organizmu. Oprócz dobrze zbudowanej sylwetki, możemy mieć wiele korzyści z faktu, że uprawiamy sport regularnie, np. podniesienie samooceny, poprawa samopoczucia i lepsza koncentracja, obniżenie stresu, lub też po prostu zwiększenie wydolności organizmu.

Każdy z nas ma inny cel, ale wszyscy mamy ten sam sposób – sport i aktywność fizyczna. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, aby tygodniowo podejmować co najmniej 150 minut wysiłku aerobowego (np. marszobiegi, bieganie, jazda na rowerze), lub 75 minut ćwiczeń o dużej intensywności (np. treningi na siłowni). To raptem 30 minut dziennie!

Zawsze jest odpowiedni moment, aby zacząć uprawiać sport. Nie musisz trenować go wyczynowo! Ważne, że się ruszasz, motywujesz innych do działania i dzielisz się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. Bo przecież nic tak bardzo nie jednoczy jak rywalizacja sportowa!

MARKA Z HISTORIĄ

6PAK to Marka z historią, jesteśmy na rynku od 2014 roku. Od samego początku istnienia zależało nam aby 6PAK Nutrition był polecany nie tylko przez sprzedawców, ale również przez osoby stosujące nasze produkty. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do składów, smaku i atrakcyjnej ceny naszych produktów.

Ale 6PAK to nie tylko produkty. To przede wszystkim ludzie, entuzjaści aktywności sportowej, amatorzy i zawodowcy, którzy tworzą 6PAK Team, wzajemnie wspierają się, motywują, udzielają porad i przede wszystkim doskonale bawią trenując swoje dyscypliny sportowe.

Wróć do Sklepów