Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
alablaboratoria.pl

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w alablaboratoria.pl

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Metody dostawy w alablaboratoria.pl

Wysyłka elektroniczna (e-mail)

14 dni na zwrot

Informacje o ALAB Laboratoria

Badaj się regularnie z ALAB Laboratoria

Chciałbyś dowiedzieć się, w jakiej kondycji jest Twój organizm? A może dbasz o zdrowie i badania profilaktyczne nie są Ci obce? Zależy Tobie na szybkich terminach i przyjaznej atmosferze? Sprawdź ofertę ALAB Laboratoria i zrób dla siebie coś wyjątkowego. Skorzystaj z opcji badań, dzięki którym przekonasz się, w jakiej formie jest Twoje ciało. Czy wiesz o tym, że dbanie o zdrowie i przeprowadzanie badań kontrolnych, to inwestycja? Poznaj promocje ALAB Laboratoria i zapłać mniej za pakiety badań, które pozwolą Tobie lepiej poznać Twój organizm.

ALAB Laboratoria, to sieć laboratoriów medycznych, których punkty pobrań znajdują się na terenie całej Polski. Miejsc, w których możesz wykonać badania w ramach oferty ALAB Laboratoria jest ponad 600. Wejdź na stronę internetową ALAB Laboratoria i sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy punkt pobrań. Chcesz by cała procedura przebiegła jeszcze sprawniej? Odwiedź sklep internetowy ALAB Laboratoria i zamów, oraz opłać konkretną diagnostykę całkowicie zdalnie. Masz do wykonania listę badań i obawiasz się ostatecznej ceny? Zdobądź kod rabatowy ALAB Laboratoria i zapłać mniej za pakiety badań, których wyniki dadzą Tobie odpowiedzi na wiele pytań.

Strona internetowa ALAB Laboratoria

Jak działa ALAB Laboratoria?

Jak wygląda proces zakupu badań poprzez sklep internetowy ALAB Laboratoria? To niezwykle proste. Wystarczy kilka kroków, by wyruszyć z gotowym i opłaconym zleceniem do punktu pobrań. Wejdź na stronę sklepu internetowego ALAB Laboratoria i wybierz diagnostykę, która najbardziej Cię interesuje. Opłać zlecenie w formie on-line i udaj się do punktu pobrań. Po wskazanym czasie będziesz mógł sprawdzić wyniki Twoich badań całkowicie zdalnie. W sklepie internetowym ALAB Laboratoria zamówisz badania związane z profilaktyką: dla kobiet, mężczyzn i dzieci, związane z poziomem hormonów, a także diagnozą cukrzycy. Często chorujesz i chciałbyś poznać przyczynę osłabionej odporności? A może przygotowujesz się do procesu odchudzania? Zaufaj współczesnej medycynie i wykonaj badania. W ofercie ALAB Laboratoria znajdziesz pakiety zawierające pakiet badań, które pomogą w diagnozie najpowszechniejszych schorzeń.

Miejsce na kod rabatowy ALAB Laboratoria

ALAB Laboratoria kod rabatowy i promocje

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, ale zależy Tobie na tym, by nie przepłacać? Teraz to możliwe. Śledź rabaty ALAB Laboratoria i skorzystaj z dostępnych opcji. Zaglądaj regularnie do serwisu rabatio.com. Znajdziesz tu informacje o trwających akcjach promocyjnych, a także będziesz mógł pobrać kody rabatowe ALAB Laboratoria, dzięki którym zapłacisz mniej, niż początkowo się spodziewałeś. To się naprawdę opłaca!

Kod rabatowy Alab Laboratoria – rodzaje i korzyści

Alab Laboratoria to spółka, która udostępnia możliwość wykonania badań. Wykonuje około 35 milionów badań rocznie. Cechuje się wysoką wiarygodnością i jakością. W swojej ofercie posiada około 3500 różnych rodzajów badań. Z usługi można skorzystać w ponad 600 punktach poboru badań. Duża zaletą Alab Laboratoria jest możliwość zakupu badania on-line i wykonania go od ręki w punkcie poboru badań. Kolejną zaletą jest możliwość rezerwacji on-line terminu pobrania. W Alab Laboratoria można się także w wybranych punktach umówić w weekendy. Jest to szczególnie ważna usługa dla osób pracujących systemem poniedziałek – piątek. W Alab Laboratoria w celu uatrakcyjnienia oferty wprowadzono kod rabatowy. W kolejnych wersach przedstawione zostaną różne rodzaje rabatów oraz korzyści jakie możemy uzyskać wykorzystując kod rabatowy.

  • Kod rabatowy procentowy – w Alab Laboratoria kod rabatowy procentowy jest często wykorzystywany. Polega na procentowej obniżce standardowej ceny usługi. I tak kupując pakiet Lipidogram Extra zawierający 6 badań w Bydgoszczy zamiast płacić 47,00 zł; zapłacimy 37,60 zł. Tym samym wykorzystując kod rabatowy oszczędzamy 20%.
  • Kod rabatowy kwotowy – w Alab Laboratoria kod rabatowy kwotowy jest rzadziej stosowany, natomiast warto na niego zwrócić uwagę. Polega na obniżeniu ceny o pewną z góry określoną wartość. Przykładowo mając kod rabatowy 30,00 zł na pakiet Hashimoto w Warszawie zawierający 5 badań zamiast płacić 118,00 zł; zapłacimy 88,00 zł. Wystarczy, że podczas zakupu wprowadzimy odpowiedni kod rabatowy w koszyku.
  • Promocje – w Alab Laboratoria niekiedy możemy natrafić na promocję, która w sposób znaczący redukuje cenę usługi. Kupując pakiet ogólny w Poznaniu, zawierający 13 badań zapłacilibyśmy 149,00 zł. Ten sam pakiet badań w cenie promocyjnej będzie nas kosztował 99,00 zł. Zatem promocja w tej sytuacji wynosi 50,00 zł co przekłada się na ponad 30% przecenę.
  • Kod rabatowy za Newsletter – w Alab Laboratoria możemy także skorzystać z bezpłatnego newslettera. W zamian otrzymujemy 10% kod rabatowy na pierwsze badanie. Kod trafi do nas na maila po wcześniejszym wprowadzeniu go przy rejestracji na stronie.
    I tak dla przykładu kupując badanie wytrzymałości sportowej w Poznaniu w cenie regularnej zapłacilibyśmy 1290,00 zł. Natomiast jeśli zdecydujemy się wykorzystać kod rabatowy to nasza cena spadnie do 1161,00 zł. W tym przypadku na serii 42 badań oszczędzamy 129,00 zł.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja która pojawi się na portalu Rabatio.com pochodzi z zaufanego źródła, prosto ze spółki Alab Laboratoria.

Jak działa kod rabatowy ALAB Laboratoria?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Zwroty w ALAB Laboratoria

Zastanawiasz się czy jako klient ALAB Laboratoria możesz odstąpić od umowy? Jeżeli wykupisz pakiet badań za pośrednictwem strony, ale chcesz zrezygnować z nich przed wykonaniem badania, masz takie prawo. Możesz to zrobić nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania indywidualnego numeru badania. Od umowy odstąpisz bez podawania przyczyny. Jak to zrobić? Złóż odpowiednie oświadczenie za pomocą formularza zwrotu, który znajdziesz na stronie: https://sklep.alablaboratoria.pl/odstapienie.

Wpisz numer zamówienia, podaj Twoje dane i inne niezbędne informacje. Zastanawiasz się jak długo potrwa wypłata środków? ALAB Laboratoria gwarantuje zwrot wpłaconej kwoty w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Ciebie w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.

Reklamacje w ALAB Laboratoria

Zastanawiasz się w jaki sposób złożyć reklamację w ALAB Laboratoria? Możesz to zrobić za pomocą formularza umieszczonego na stronie: https://www.alabreklamacje.pl lub drogą elektroniczną. Nie wiesz co powinna zawierać prawidłowo złożona reklamacja? Twój login w serwisie ALAB Laboratoria, imię i nazwisko, adres e-mail, adres pocztowy, miejscowość, w której przeprowadzono badanie, wskazanie daty zaistnienia zdarzenia, a także numer rachunku bankowego (w przypadku żądania zwrotu płatności).

Reklamacje dotyczące wykonanych badań będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. Jeżeli nieprawidłowość dotyczy e-konsultacji, skontaktuje się z Tobą pracownik serwisu i poinformuje o dalszym przebiegu sprawy. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie ALAB Laboratoria lub uzyskasz bezpośrednio od pracowników.

Wróć do Sklepów