Strzałka

Kupony rabatowe
Alior Bank

1 dostępny kupon

do 500 zł
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

0

Konto Jakże Osobiste 0 zł za prowadzenie konta i kartę przez 12 miesięcy odroczenie płatności z Alior Pay na 30 dni za darmo nawet 500 zł premii

do 500 zł
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

Klient może zyskać nawet do 500 zł premii.

Konto Jakże Osobiste 0 zł za prowadzenie konta i kartę przez 12 miesięcy odroczenie płatności z Alior Pay na 30 dni za darmo nawet 500 zł premii

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.aliorbank.pl/ 'Klient może zyskać nawet do 500 zł premii.': https://prostodo.pl/c?pid=83975&tid=4560&ha=4276626619&r=6284
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osoby

0

Informacje o Alior Bank

Otwórz swoje konto w Alior Bank

Trudno jest znaleźć osobę, która nie ma założonego konta w banku. Mało kto trzyma jeszcze pieniądze w przysłowiowej skarpecie. Rachunek i kartę płatniczą coraz częściej posiadają już dzieci i nastolatki – dużo łatwiej jest przecież wypłacić kieszonkowe w formie przelewu. Kultowe „kochane pieniążki prześlijcie rodzice” wypisywane w listach z kolonii lub biwaków zostało zastąpione sms-ami o treści: „Proszę, zróbcie mi przelew!”. Obrót bezgotówkowy powoli wypiera papierowy pieniądz i trzeba to zaakceptować. Jeśli szukasz banku, z którym chciałbyś nawiązać współpracę, zajrzyj na stronę Alior Bank i wybierz produkt, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Poznaj promocje Alior Bank i przekonaj się, że korzystanie z zaawansowanych usług finansowych nie musi wiązać się z dużymi opłatami.

Alior Bank oferuje swoim Klientom całe spektrum produktów finansowych: możliwości założenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, poprzez konta i lokaty oszczędnościowe po kredyty gotówkowe i pożyczki hipoteczne. Niezależnie, na jakim etapie swojego życia jesteś i jak wygląda Twój portfel, w Alior Bank znajdziesz rozwiązanie skrojone na miarę do Twoich potrzeb. Wykorzystaj kody rabatowe Alior Bank i czerp korzyści wynikające z dostępu do nowoczesnych rozwiązań bankowych.

Strona internetowa Alior Bank

Poznaj ofertę Alior Bank

Zastanawiasz się, w jaki sposób otrzymywać wynagrodzenie i szukasz sposobu na szybkie dokonywanie płatności i chcesz usprawnić zarządzanie domowym budżetem? Zastanów się nad założeniem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Twoje pieniądze będą bezpieczne, a dzięki bankowości internetowej, w dowolnym momencie będziesz miał dostęp do swoich pieniędzy. Wraz z rachunkiem otrzymasz kartę płatniczą – płać wygodnie w sklepach i Internecie, dzięki karcie debetowej już nigdy nie zabraknie gotówki w Twoim portfelu. Znajdź swój kod rabatowy Alior Bank i bądź niezależny – miej swój bank w zasięgu ręki.

Alior Bank kod rabatowy i promocje

Masz oszczędności – zapoznaj się z ofertą Alior Banku dotyczącą kont oszczędnościowych i lokat. Wystarczy, że wpłacisz wymaganą sumę, a już wkrótce zauważysz dopisywane do tej kwoty odsetki. Planujesz inwestycję lub potrzebujesz dodatkowych środków? Sprawdź rabaty Alior Bank i skorzystaj z oferty kredytu gotówkowego. Złóż wniosek i przekonaj się, na jaką kwotę możesz liczyć. Doradcy Alior Bank odpowiedzą na Twoje pytania, a Ty przekonasz się, że naprawdę nie warto swoich planów i marzeń odkładać na później. Zaufaj instytucji, która zyskała już grono zadowolonych Klientów. Zadbaj o swoje finanse i ułatw sobie codzienne funkcjonowanie  z Alior Bank.

Kod rabatowy ALIOR BANK – rodzaje i korzyści

ALIOR BANK jako bank uniwersalny kieruje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W działalności łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacnia pozycję rynkową i wyznacza nowe kierunki rozwoju polskiej bankowości. Jeśli dodamy, że w tak prężnie działającym banku istnieje możliwość ze skorzystania z kodów  rabatowych, które jeszcze obniżą i tak atrakcyjną ofertę to sukces gwarantowany. Przyjrzyjmy się zatem jak to wygląda w praktyce.

  • Pożyczka Internetowa – dzięki kodom rabatowym ALIOR BANK możemy skorzystać z pożyczki internetowej nawet do 200 000 zł z okresem spłaty aż do 10 lat z RRSO 9,04%. Pożyczka dedykowana jest dla nowych klientów ALIOR BANK – możemy ją dostać bez wizyty w oddziale. Warunkiem jest poprawne skorzystanie z kuponu.
  • Darmowe Konto Firmowe – korzystając z kodu rabatowego możemy założyć w ALIOR BANK darmowe IKONTO Biznes z kartą debetową Mastercard z Plusem. Skorzystanie z rabatu w ALIOR BANK pozwoli na 1 500 zł premii za aktywne bankowanie, a także do 1 800 zł zwrotu na paliwo z kartą z plusem.
  • Konto Mega Oszczędnościowe – kod rabatowy ALIOR BANK pozwoli uzyskać jeszcze wyższe oprocentowanie 7,5% do 200 000 zł przez 3 miesiące w skali roku dla nowych środków, jeśli wykonasz 3 płatności kartą debetową do Twojego konta osobistego w każdym miesiącu trwania promocji lub oszczędzaj na 6% w skali roku dla nowych środków bez dodatkowych warunków. Szczegóły w regulaminie na stronie ALIOR BANK
  • Konto Jakże Osobiste – kod rabatowy pozwoli uzyskać dostęp do otwarcia Konta Jakże Osobistego w ALIOR BANK. W ten sposób możesz zyskać 2% zwrotu za płatności mobilne w sklepach stacjonarnych do 50 zł/mies. Wystarczy, że otworzysz konto w ALIOR BANK i włączysz korzyść – zwrot za płatności mobilne. Szczegóły w regulaminie na stronie ALIOR BANK.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, prosto z ALIOR BANK.

Jak aktywować kod rabatowy Alior Bank?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Wróć do Sklepów