Strzałka

Kupony rabatowe
Babyhit

1 dostępny kupon

Metody płatności w Babyhit

Karta kredytowa

Szybkie płatności online/Blik

Przelew tradycyjny

Płatność za pobraniem

Metody dostawy w Babyhit

Dostawa kurierem

Paczkomaty INPost

Poczta Polska

Darmowa dostawa
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

0

DARMOWA DOSTAWA OD 400 ZŁ

Darmowa dostawa
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

DARMOWA DOSTAWA OD 400 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD 400 ZŁ

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://babyhit.pl/ 'DARMOWA DOSTAWA OD 400 ZŁ': https://ziejy.com/g/cys8jeuz5vb7dea45b2774c549192c/?i=3
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

Zwroty w Babyhit

Czy wiesz, że jako klient Babyhit masz prawo do zwrotu produktu zakupionego w tym sklepie? Jeżeli towar nie spełni Twoich oczekiwań, rozmyślisz się lub z innego powodu stwierdzisz, że chcesz zrezygnować z zakupu, masz 14 dni od dnia odebrania przesyłki na poinformowanie firmy o swojej decyzji. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj o tym fakcie Babyhit mailowo.

Formularz, którego wzór znajdziesz tutaj: https://babyhit.pl/data/include/cms//formularz_zwrotu_babyhity.pdf?v=1674132163586 możesz także przesłać pocztą. Zabezpiecz też zwracany produkt i odeślij go na adres firmy. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skontaktuj się z pracownikami Babyhit, a pomogą Ci w sprawnym nadaniu paczki. Pamiętaj, że zwrotowi nie podlegają produkty jednorazowe uprzednio zapieczętowane, a także opakowania otwarte oraz produkty ze ściągniętą folią zabezpieczającą.

Reklamacje w Babyhit

Nie wiesz jak zareklamować towar kupiony w Babyhit? Możesz to zrobić w szybki i prosty sposób, dzięki wskazówkom umieszczonym na stronie sklepu. Jeżeli zakupu dokonałeś jako zalogowany klient, wystarczy zgłosić reklamację w panelu klienta – wybierz produkt i opisz usterkę. Skontaktuje się z Tobą pracownik sklepu, który powiadomi Cię o kolejnych etapach reklamacji. W innych przypadkach, problem zgłosisz drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną.

Opisz występujący problem oraz podaj datę jego wystąpienia. Uzupełnij też Twoje dane osobowe i adresowe. Nie zapomnij o uwzględnieniu żądania reklamacyjnego (np. naprawy, wymiany, obniżenia ceny, zwrotu pieniędzy). Do opisu sprawy dołącz dowód zakupu, a jeżeli to możliwe także dokumentację fotograficzną usterki. Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz odpowiedź sklepu. Jeżeli konieczne okaże się odesłanie produktu, mailowo uzyskasz dalsze instrukcje.

Wróć do Sklepów