Strzałka

Kupony rabatowe
Bank BNP Paribas

1 dostępny kupon

85%
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

0

Karta kredytowa 0 zł za pierwszy rok użytkowania karty nawet 500 zł, w tym 300 zł w e-kodach do Biedronki RRSO 26,85%

85%
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

Za aktywne korzystanie z Karty, Klient może otrzymać nawet 500 zł, w tym nawet do 300 zł w e-kodach do Biedronki: 1) Do 31 grudnia 2023 r. należy podpisać umowę o kartę kredytową Mastercard® Standard (RRSO 26,85%). Musi to być pierwsza

Karta kredytowa 0 zł za pierwszy rok użytkowania karty nawet 500 zł, w tym 300 zł w e-kodach do Biedronki RRSO 26,85%

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.bnpparibas.pl/ 'Za aktywne korzystanie z Karty, Klient może otrzymać nawet 500 zł, w tym nawet do 300 zł w e-kodach do Biedronki: 1) Do 31 grudnia 2023 r. należy podpisać umowę o kartę kredytową Mastercard® Standard (RRSO 26,85%). Musi to być pierwsza': https://leadstar.pl/c?pid=83975&tid=5567&ha=2153969717&r=8037
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

Informacje o BNP Paribas

Wygodne transkacje i niskie opłaty z BNP Paribas

Prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego nie jest obowiązkowe, ale ułatwia codzienne funkcjonowanie. Możliwość dokonywania transakcji finansowych pozwala na swobodę zakupów: zarówno tych stacjonarnych, jak i tych wykonywanych w internecie. Płatność kartą, czy też operacje wykonywane w trybie on-line, są dziś powszechne. Chcesz płacić łatwo i wygodnie, a przy tym ograniczyć koszta związane z posiadaniem konta? Skorzystaj z propozycji przygotowanej przez BNP Paribas i zapoznaj się z dostępną ofertą. Nie lubisz przepłacać? Oszczędzaj na opłatach bankowych i poznaj promocje BNP Paribas – na pewno się nie zawiedziesz.

Bank BNP Paribas, jest instytucją finansową, której można zaufać. Zatrudnia kilka tysięcy pracowników i obsługuje ponad 4 miliony Klientów. Prace BNP Paribas skupiają się na kompleksowej obsłudze w zakresie produktów finansowych wszystkich typów Klientów: indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, a także korporacji. Bogaty wachlarz oferty przygotowanej przez BNP Paribas sprawia, że z łatwością dopasujesz dostępne tu usługi do swoich potrzeb i możliwości. Chcesz ulokować swoje środki w miejscu, które z jednej strony zapewni ich bezpieczeństwo, a z drugiej ułatwi korzystanie ze zgromadzonych aktywów? Dobrze trafiłeś. Wejdź na stronę internetową Banku BNP Paribas, lub skontaktuj się z przedstawicielem tej instytucji i dobierz rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.  Zależy Tobie na tym, by ograniczyć do minimum koszta związane z podpisaniem umowy z Bankiem? Zdobądź kod rabatowy BNP Paribas, i przekonaj się, ile będziesz mógł zyskać.

Strona internetowa BNP Paribas

Dlaczego warto zostać klientem BNP Paribas?

Czy wiesz, że decydując się na prowadzenie rachunku w Banku BNP Paribas, będziesz mógł liczyć na więcej, niż tylko posiadanie konta? Jako Klient BNP Paribas, uzyskasz pełną swobodę dysponowania zgromadzonymi na koncie pieniędzmi. Oprócz konta, w ramach umowy, uzyskasz dostęp do wielofunkcyjnej bankowości internetowej, wygodnej i poręcznej aplikacji mobilnej, a także – jeśli wyrazisz taką chęć – karty płatniczej. Chciałbyś zyskać możliwość podjęcia dodatkowych środków? Sprawdź ofertę kredytową BNP Paribas i złóż wniosek. Tu zostaniesz obsłużony kompleksowo.

BNP Paribas kod rabatowy i promocje

Zależy Tobie na nowoczesnej i przyjaznej bankowości? Wejdź na bnpparibas.pl i zapoznaj się z filozofią tej instytucji. Przejrzystość, nowoczesność i odpowiedzialność, to tylko niektóre z cech Banku BNP Paribas, które zachęciły do nawiązania współpracy nie tylko Klientów prywatnych, ale też przedsiębiorców. Chcesz wiedzieć, co mógłbyś zyskać? Śledź rabaty BNP Paribas za pośrednictwem serwisu extrabon.pl. Znajdziesz tu informacje na temat aktualnych akcji promocyjnych, a także będziesz mógł pobrać kody rabatowe BNP Paribas, które pomogą Tobie zaoszczędzić dodatkową sumę na małe przyjemności.

Kod rabatowy BNP Paribas – rodzaje i korzyści

BNP Paribas to bank uniwersalny działający na terenie Polski. BNP Paribas swojej ofercie posiada usługi dla osób prywatnych, Wealth Menagment, a także dla firm w segmentach mikro, MŚP oraz korporacyjnych. BNP Paribas na rynku banków komercyjnych wyróżnia się jako bank zielonych zmian kierując również swoją ofertę do klientów przechodzących na gospodarkę niskoemisyjną. W BNP Paribas możemy też liczyć na promocję oraz zniżki cenowe, gdyż bank stosuje kod rabatowy. W celu przedstawienia realnych korzyści oferty, jaką proponuje BNP Paribas, w poniższych wersach opiszemy przykładowe rodzaje promocji i rabatów oraz kody rabatowe, które wzbogacają ofertę banku.

  • Konto bez opłat w BNP Paribas – otwórz konto w aplikacji GoMobile w banku BNP Paribas spełnij warunki promocji i odbierz voucher do Żabki na 50,00 zł. Aby spełnić warunki promocji należy po założeniu konta w aplikacji BNP Paribas, w pierwszym lub drugim miesiącu, zadbać o wpływy na konto w wysokości minimum 1 000,00 zł. W dniu przekazania nagrody należy też być posiadaczem bankowości elektronicznej. Dodatkowo posiadając konto w BNP Paribas poprzez aplikację możemy wziąć udział w loterii sklepu Żabka. Każde wydane 10,00 zł w sklepie żabka za pomocą konta BNP Paribas daje nam szansę na wygraną w loterii. Do skorzystania z promocji nie jest potrzebny kod rabatowy.
  • Kredyt gotówkowy ze stałą ratą – wykorzystując kod rabatowy w BNP Paribas możemy liczyć na pożyczkę z obniżoną prowizją. Promocja dotyczy klientów, którzy zaciągną kredyt gotówkowy w wysokości od 1 000 do 200 000 zł; na stałym oprocentowaniu z terminem spłaty do 10 lat. W tej sytuacji w zależności od wysokości kredytu prowizja może zostać obniżona nawet o 3 pp.
  • Konto lokacyjne na start w BNP Paribas to super okazja dla osób, które szukają dodatkowych odsetek dla swoich oszczędności. Konto przeznaczone jest dla nowych klientów i oferuje oprocentowanie 6% w skali roku. Po okresie promocyjnym środki będą podlegać zwykłemu oprocentowaniu zgodnemu z tabelą oprocentowania. Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie nie jest potrzebny kod rabatowy.
  • Karta otwarta na Świat Mastercard – w BNP Paribas możemy liczyć na kartę debetową posiadającą ciekawe funkcjonalności dla lubiących podróżować. Pierwszą zaletą karty jest 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce, drugą 0 zł za płatności kartą za granicą bez dodatkowych kosztów przewalutowania. Kolejną dość ciekawą promocją jest bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”. Wszystko to za 10,00 miesięcznie w BNP Paribas. Do skorzystania z promocji nie jest potrzebny kod rabatowy.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, prosto z BNP Paribas.

W jaki sposób zastosować kod rabatowy BNP Paribas?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Zwroty w BNP Paribas

Chcesz odstąpić od umowy zawartej przez internet z BNP Paribas? Zajrzyj na stronę internetową banku, a dowiesz się więcej o procedurze zwrotu. W serwisie znajdziesz wzory oświadczeń dotyczące różnych produktów finansowych BNP Paribas. Wypełnij odpowiedni dokument podając niezbędne dane osobowe, adresowe oraz informacje dotyczące zawartej umowy. Następnie dostarcz pismo do banku.

Zwrotu możesz dokonać osobiście w oddziale, drogą mailową, elektronicznie (logując się na swoje konto klienta) lub telefonicznie. Pragniesz dowiedzieć się więcej na temat procedury zwrotu w BNP Paribas? Zastanawiasz się jaką kwotę należy zwrócić w przypadku rezygnacji z pożyczki lub kredytu? Zadzwoń lub napisz do specjalistów z działu obsługi klienta, a dowiesz się wszystkiego na temat odstąpienia od umowy. Dodatkowe informacje znajdziesz też w regulaminie BNP Paribas.

Reklamacje w BNP Paribas

Masz uwagi dotyczące usług, działania serwisu online lub jakości obsługi w BNP Paribas? Chcesz złożyć reklamację, ale nie wiesz od czego zacząć? Istnieje kilka wygodnych sposobów na zgłoszenie problemu. Możesz to zrobić poprzez czat w bankowości elektronicznej GOonline, za pośrednictwem formularza internetowego (znajdziesz go tutaj: https://www.bnpparibas.pl/kontakt/formularz-reklamacji), telefonicznie, pisemnie lub osobiscie w oddziale.

Co powinno się znaleźć w reklamacji? Imię, nazwisko, PESEL, numer rachunku, a także szczegółowy opis sprawy. Reklamacja zostanie przekazana do zespołu ekspertów i w zależności od trybu rozpatrzona w 30 dni kalendarzowych lub 15 dni roboczych. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za bezzasadną, możesz odwołać się od decyzji banku – szczegóły znajdziesz na stronie BNP Paribas.

Wróć do Sklepów