Strzałka

Kupony rabatowe
Bank Millennium

1 dostępny kupon

500 zł
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

0

Konto 360° w promocji „Promocja ze smakiem! 500 zł z kontem i kartą Mastercard” 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta 0 zł za przelewy BLIK na telefon w aplikacji mobilnej 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

500 zł
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

Za otwarcie konta, Klient może zyskać nawet 500 zł premii.

Konto 360° w promocji „Promocja ze smakiem! 500 zł z kontem i kartą Mastercard” 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta 0 zł za przelewy BLIK na telefon w aplikacji mobilnej 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.bankmillennium.pl/ 'Za otwarcie konta, Klient może zyskać nawet 500 zł premii.': https://prostodo.pl/c?pid=83975&tid=5673&ha=2404816845&r=7765
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osoby

0

Kod rabatowy Bank Millenium – rodzaje i korzyści

Bank Millenium jest przedstawicielem banków uniwersalnych działających w Polsce. Powstał w 1989 roku. Bank Millenium początkowo koncentrował się na współpracy z klientami korporacyjnymi. Z czasem wraz z rozwojem usług Bank Millenium stał się bankiem uniwersalnym obsługującym wszystkie segmenty rynku. W Bank Millenium oprócz ciekawej oferty możemy liczyć na zniżki cenowe stosując kod rabatowy. Żeby pokazać realne korzyści oferty, jaką proponuje Bank Millenium, poniżej przedstawimy przykładowe rodzaje rabatów oraz kody rabatowe, które potrafią wpłynąć na oszczędności.

  • Bezpłatne konto 360 stopni w Bank Millenium – otwórz się na nowe konto w przyjaznym Banku z darmową aplikacją. W Bank Millenium nie dość, że dostajesz darmowe konto nie musząc płacić za jego otwarcie i prowadzenie to jeszcze dostajesz darmowe przelewy BLIK na telefon oraz krajowe przelewy PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Aby nie płacić za kartę debetową wystarczy dokonać nią 5 płatności w miesiącu. Do skorzystania z promocji nie jest potrzebny kod rabatowy.
  • Pożyczka w promocji – wykorzystując kod rabatowy w Bank Millenium możemy liczyć na pożyczkę bez prowizji. Promocja dotyczy osób, które zaciągną kwotę od 5 000,00 do 40 000,00 zł; złożą wniosek przez Internet, zdecydują się na stałą ratę i zadeklarują termin spłaty do 70 miesięcy.
  • Lokata Aukcje – to szansa na uzyskanie ponadprzeciętnego oprocentowania. Zaletą lokaty jest fakt, iż to klient ustala warunki brzegowe umowy typu kwota, oprocentowanie. Jeśli oferta klienta znajdzie się w puli wygrywającej Bank Millenium zakłada jego lokatę na okres 15 dniowy. Do skorzystania z promocji nie jest potrzebny kod rabatowy.
  • Lubię to polecam – to szczególna gratka dla osób zadowolonych ze swego konta, które chcą nakłonić znajomych do założenia konta w Bank Millenium. Zasady są proste. Generujemy kod rabatowy Bank Millenium. Osoba, do której wysłaliśmy kod rabatowy zakłada konto 360 stopni w Bank Millenium. W przeciągu miesiąca wydaje z konta w Bank Millenium 360 zł. Po spełnieniu warunków wydatkowania środków obie osoby polecona i polecająca odbierają nagrody w Bank Millenium.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, prosto z BANK MILLENIUM.

Zwroty w Bank Millenium

Chcesz odstąpić od umowy zawartej z Millenium Bank? Zapoznaj się z regulaminami banku, aby dowiedzieć się więcej o możliwości zrezygnowania z jego usług. W przypadku umów zawieranych przez internet przysługuje Ci 14 dni na ewentualne odstąpienie – wystarczy w tym celu złożyć stosowne oświadczenie. Zrezygnować możesz nie tylko np. z prowadzenia konta czy ubezpieczenia, ale także pożyczki wziętej za pośrednictwem banku.

W celu odstapienia od umowy pobierz i wypełnij dokument, któego wzór znajdziesz tutaj: https://www.bankmillennium.pl/documents/10184/161503/Oswiadczenie_o_odstapieniu_od_umowy_PL.pdf/8bee2bc5-c080-432a-9a09-506f3a22fd1b. Podaj Twoje imię i nazwisko, numer pożyczki, datę jej zawarcia i numer konta, a dokument podpisz. Oświadczenie prześlij na adres korespondencyjny podany na stronie banku. Jednocześnie należy niezwłocznie zwrócić kwotę kredytu wraz z odsetkami należnymi za okres od dnia wypłaty do daty spłaty.

Reklamacje w Bank Millenium

Chcesz złożyć reklamację dotyczącą usług lub działania serwisu Millenium Bank? Zrobisz to w szybki sposób korzystając z informacji podanych na stronie internetowej banku. Reklamacje mogą być składane w dowolnej placówce Millenium Bank, listownie, za pośrednictwem Millnet lub telefonicznie. Dokładnie opisz sprawę i podaj wszystkie niezbędne dane, aby rozpatrzenie problemu przebiegło jak najszybciej. Zastanawiasz się w jakim czasie otrzymasz odpowiedź?

Bank skontaktuje się z Tobą w formie pisemnej lub w inny uprzednio uzgodniony sposób w ciągu 14 dni od wpłynięcia reklamacji. Termin rozpatrzenia może ulec zmianie w szczególnie skomplikowanych przypadkach – wówczas zostaniesz powiadomiony o nowej dacie rozstrzygnięcia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o reklamacjach w Millenium Bank, zajrzyj na stronę internetową banku.

Wróć do Sklepów