Strzałka

Kupony rabatowe
Citi Bank Handlowy

1 dostępny kupon

do 400 zł
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

0

CitiKonto z zyskiem do 400 zł 0 zł za prowadzenie konta i kartę do konta z usługą wielowalutową atrakcyjne warunki wymiany walut i kursy porównywalne do kantorów internetowych zniżki w programie Citi Specials do sklepów, restauracji czy na podróże

do 400 zł
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

Za otwarcie konta, Klient może otrzymać:- do 400 zł premii!

CitiKonto z zyskiem do 400 zł 0 zł za prowadzenie konta i kartę do konta z usługą wielowalutową atrakcyjne warunki wymiany walut i kursy porównywalne do kantorów internetowych zniżki w programie Citi Specials do sklepów, restauracji czy na podróże

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.citibank.pl/ 'Za otwarcie konta, Klient może otrzymać:- do 400 zł premii!': https://prostodo.pl/c?pid=83975&tid=3975&ha=808524547&r=1014
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osoby

0

Informacje o Citi Handlowy

Załóż konto w Citi Handlowy

Sektor produktów bankowych jest jednym z najprężniej rozwijających się na rynku. Nowoczesne rozwiązania finansowe wyrastają jak grzyby po deszczu – wszystko po to, by potencjalni Klienci mogli dysponować swoimi środkami w jak najbardziej bezpieczny i wygodny sposób. Tendencja do wykonywania operacji bezgotówkowych przerosła wszelkie oczekiwania – zwłaszcza w okresie pandemii. Szukasz sposobu na to, by płynnie i bez zakłóceń dokonywać wirtualnych płatności? Sprawdź, co ma Tobie do zaoferowania Citi Handlowy. Obawiasz się opłat i prowizji? Niepotrzebnie. Dopasuj dostępne rozwiązania do swoich potrzeb i poznaj promocje Citi Handlowy. Będziesz zaskoczony tym, jak wiele będziesz mógł zyskać. Ułatw sobie codzienne funkcjonowanie w świecie finansów i przenieś swoje środki do miejsca, któremu będziesz mógł zaufać.

Strona Internetowa Citi Handlowy

Dlaczego warto wybrać Citi Handlowy?

Citi Handlowy jest cieszącą się popularnością na rodzimym rynku instytucją finansową. Oferta Citi Handlowego skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Cechą charakterystyczną Citi Handlowego są produkty oparte na najnowocześniejszych technologiach, które zostały stworzone niemal na miarę potrzeb potencjalnych użytkowników. Jesteś osobą aktywną, swobodnie poruszającą się w świecie wirtualnych rozwiązań, często korzystającą z Internetu? Citi Handlowy jest miejscem, do którego powinieneś zajrzeć. Oczekujesz dodatkowych profitów? Zdobądź kody rabatowe Citi Handlowy i czerp jeszcze większą satysfakcję z korzystania z możliwości, jakie dają współczesne rozwiązania bankowe.

Na co będziesz mógł liczyć jako Klient Citi Handlowego? Z pewnością na łatwy dostęp do szerokiej gamy produktów bankowych. Począwszy od rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, poprzez produkty kredytowe, na kartach skończywszy. Zapewnij sobie płynność finansową i możliwość dokonywania bezpiecznych transakcji bezgotówkowych. Spraw, aby Twoje operacje finansowe przebiegały jak najsprawniej. Zminimalizuj ryzyko utraty swoich danych i pieniędzy – wszystko to zyskasz, nawiązując współpracę z Citi Handlowym. Chciałbyś ograniczyć koszta związane z obsługą produktów bankowych? Śledź za pośrednictwem serwisu rabatio.com aktualne rabaty  Citi Handlowy i przekonaj się, jak niewiele trzeba, by zaoszczędzić korzystając jednocześnie z nowoczesnych rozwiązań.

Citi Handlowy kod rabatowy i promocje

Aplikacja mobilna, szybkie płatności, elastyczne rozwiązania kredytowe – to i jeszcze więcej będziesz mógł mieć jako Klient Citi Handlowego. Zastanawiasz się, co jeszcze będziesz mógł zyskać? Wykorzystaj swój kod rabatowy Citi Handlowy i czerp z dostępnych możliwości – na pewno będziesz zadowolony.

Kod rabatowy Citi Handlowy – rodzaje i korzyści

Citi Handlowy to bank uniwersalny, który zajmuje się obsługą detalu, przedsiębiorców jak i jednostek samorządu terytorialnego. W swojej działalności łączy doświadczenie i tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia biznesu. Powstał z połączenia Banku Handlowego, najstarszego banku komercyjnego w Polsce i Citi Banku, który obsługuje klientów w 160 krajach. Na bardzo konkurencyjnym rynku bankowym Citi Handlowy, aby pozyskać nowego klienta stosuje pewnego rodzaju obniżki cenowe poprzez kod rabatowy.

Żeby pokazać realne korzyści poniżej przedstawimy przykłady promocji i rabatów, a także sytuacje, w których kod rabatowy ma zastosowanie.

  • 0 zł za pierwszą kartę w Citi Handlowy – aktywuj swoją pierwszą kartę kredytową w Citi Handlowy i dokonuj nią płatności, a za użytkowanie zapłacisz 0 zł. W celu uzyskania rabatu w pierwszym roku wystarczy dokonać płatności miesięcznych za minimum 300,00 zł; w kolejnych latach pułap minimalny wzrasta do 1 000,00 zł. Do skorzystania z promocji nie jest wymagany kod rabatowy.
  • Halo masz telefon do odebrania z kartą Citi simplicity – w promocji z kartą kredytową Citi simplicity można jako rabat otrzymać telefon. Wystarczy złożyć wniosek o kartę, a także przez 3 miesiące z rzędu płacić nią za zakupy za minimum 500,00 zł miesięcznie a telefon motorola moto e22 otrzymasz gratis. Do otrzymania telefonu nie jest wymagany kod rabatowy.
  • Pożyczka konsolidacyjna – Promocja łączysz kredyty w jeden i wszystko się spina przeznaczona jest dla kredytobiorców, którzy posiadają kilka kredytów o różnym oprocentowaniu i czasie trwania. W celu ułatwienia spłat Citi Handlowy proponuje pożyczkę konsolidacyjną. RRSO dla klientów, którzy przeniosą kredyty do banku Citi Handlowy wyniesie 13,81%. Wykorzystując kod rabatowy możemy liczyć na prowizję 0%.
  • Konto Citi Gold – w Banku Citi Handlowy warto zainteresować się otwarciem konta Citi Gold. Dzięki otwarciu konta Citi Gold w banku Citi Handlowy możesz założyć lokatę na 6 miesięcy na bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu 7,6% w skali roku. Warunkiem skorzystania z ofert pakietu Gold jest posiadanie na wszystkich rachunkach w Banku minimum 400 000,00 zł. Spełniając warunki możemy założyć lokatę na maksymalnie 500 000,00. W tej sytuacji szacowany zysk wyniesie 20 000,00 zł. W celu uzyskania promocji nie jest niezbędny kod rabatowy.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, prosto z Citi Handlowy.

Kod rabatowy Citi Handlowy – jak on działa?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Jak dokonać zwrotu w Citi Handlowy?

Chcesz odstąpić od umowy zawartej z Citi Handlowy? Jeżeli jesteś klientem banku i korzystasz z jego oferty, jako konsument zawierający umowę przez internet masz prawo do zrezygnowania z wybranej usługi. Wziąłeś pożyczkę i zastanawiasz się nad rezygnacją? Masz na to 14 dni. W przypadku chęci odstąpienia od umowy pożyczki, skorzystaj z formularza dostępnego pod linkiem: www.citibank.pl/files/documents/loans/oswiadczenie-o-odstapieniu-od-umowy-pozyczki-gotowkowej.pdf.

W oświadczeniu podaj Twoje dane i numer rachunku do spłaty pożyczki. Jednocześnie przekaż kwotę pożyczki wraz wraz z należnymi odsetkami na wymieniony rachunek nie później niż w ciągu 30 dni od daty złożenia oświadczenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odstąpienia od umowy w przypadku różnych produktów i usług Citi Handlowy, zajrzyj do regulaminu dostępnego na stronie banku lub skontaktuj się z doradcą.

Reklamacje w Citi Handlowy

Masz zastrzeżenia do usług lub działalności Citi Handlowy? Chcesz zgłosić reklamację dotyczącą pożyczki, prowadzenia konta czy innej usługi oferowanej przez Citi Handlowy? A może nie jesteś zadowolony z obsługi lub działania serwisu internetowego banku? Złóż reklamację na jeden z kilku sposobów – pocztą elektroniczną, telefonicznie w CitiService, telefonicznie na podany na stronie banku numer telefonu, osobiście w placówkach banku lub pisemnie.

Jakie informacje należy podać? Uwzględnij Twoje dane, adres, numer KRS lub NIP, szczegółowy opis podstaw reklamacji wraz z uzasadnieniem, a także podpis zgodny z kartą wzorów podpisów (jeżeli składasz reklamację drogą pisemną). Bank potwierdzi wpłynięcie reklamacji telefonicznie lub w inny wybrany przez Ciebie sposób. Decyzję dotyczącą uznania bądź odrzucenia reklamacji otrzymasz w ciągu 15 dni roboczych od jej złożenia.

Wróć do Sklepów