Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Czajownia

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Czajownia

Przelew tradycyjny

Szybkie płatności online/Blik, Pay Pal

Płatność za pobraniem

Metody dostawy w Czajownia

Dostawa kurierem

Paczkomaty

Odbiór osobisty w sklepie

Czajownia to marka herbaciarni i herbat liściastych. Firma, której historia sięga początku lat 90-tych, kiedy powstało Towarzystwo Miłośników Herbaty, nasza spółka matka z siedzibą w Pradze. W ofercie mamy tylko świeże i oryginalne herbaty, które dzięki osobistym kontaktom sprowadzane są bezpośrednio z plantacji na całym świecie natychmiast po zbiorach i przetworzeniu. Najistotniejszą cechą naszych herbat jest ich najwyższa jakość. Sprzedajemy przede wszystkim herbaty czyste – dokładnie w takiej formie jak w krajach ich pochodzenia. Wystrzegamy się herbat sztucznie aromatyzowanych lub z różnymi wymyślnymi dodatkami. Zachęcamy do odkrywania w sobie herbatysty poprzez odkrywanie palety smaków i aromatów ukrytych w tej wspaniałej roślinie! Nasze herbaty wybierane są na drodze starannej selekcji, spośród setek próbek dostarczanych bezpośrednio po zbiorach, z obszarów produkcji całego świata. Dzięki długoletnim kontaktom osobistym możemy oferować herbatę prosto ze źródeł. Wszystkie nasze produkty są atestowane i dopuszczone do obrotu na terenie UE.
Czajownia jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski, herbat od Towarzystwa Miłośników Herbaty z Pragi. Wszystkie podawane i sprzedawane u nas herbaty są sprowadzane bezpośrednio z plantacji całego świata herbacianego przez Towarzystwo Miłośników Herbaty (Spolek milců čaje s.r.o.) z Pragi, które jest naszym wyłącznym dostawcą herbat i przewodnikiem na herbacianej ścieżce. Do społeczności Towarzystwa Miłośników Herbaty należy kilkadziesiąt herbaciarni na całym świecie. Większość znajduje się w Czechach, gdzie funkcjonują pod nazwą „Dobra Cajovna”, kilka herbaciarni działa w USA pod nazwą „Dobra Tea” oraz po jednej na Węgrzech, w Budapeszcie i na Słowacji w Koszycach. W Polsce oprócz Wrocławia, Czajownia jest jeszcze w Krakowie. Sieć herbaciana została założona na początku lat 90-tych przez pasjonatów herbaty z Pragi, którzy dzięki kontaktom osobistym z plantatorami dbają najwyższą jakość i świeżość sprowadzanych herbat.
Historia Czajowni w Polsce zaczęła się w roku 2006, kiedy została otwarta herbaciarnia w Krakowie przy ul. Józefa 25. W roku 2010 otwarto drugą polską Czajownię – we Wrocławiu przy ul. Białoskórniczej 7-9. Oprócz działalności stricte usługowej w lokalach, nieprzerwanie prowadzimy działania popularyzujące picie dobrej jakości herbat liściastych. Od roku 2015, we współpracy z Centrum Kultury ZAMEK we wrocławskiej Leśnicy organizujemy Festiwal Herbaty CZAISZ?, którego 7. edycja odbyła się w lipcu 2022 roku. Nieco ponad miesiąc później odbywał się pierwsza krakowska edycja CZAISZ?
 
Wróć do Sklepów