Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
deltaoptical.pl

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w deltaoptical.pl

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Przelew tradycyjny

Za pobraniem

PayPal

Przy odbiorze

Metody dostawy w deltaoptical.pl

Dostawa kurierem

Paczkomaty

Odbiór osobisty

14 dni na zwrot

Zwroty w Delta Optical

Chcesz zwrócić produkt zakupiony w Delta Optical i zastanawiasz się jak to zrobić? Wystarczą trzy proste kroki, aby sprawnie odesłać towar i otrzymać zwrot środków. Zacznij od wypełnienia formularza, który znajdziesz pod linkiem: https://zwroty.deltaoptical.pl/zgloszenie_zwrotu.php. Podaj Twoje dane osobowe, informacje o zwracanym produkcie, a także przyczynę zwrotu (nie musisz tego robić, ale uzupełnienie tego pola pomoże specjalistom z Delta Optical w lepszym dopasowaniu oferty do potrzeb klientów).

Prześlij zgłoszenie bezpośrednio przez stronę internetową, następnie spakuj produkt zabezpieczając odpowiednio przesyłkę i wyślij w wybrany sposób (z wyłączeniem opcji za pobraniem) na adres sklepu. Pamiętaj, że na powiadomienie Delta Optical o chęci odstąpienia od umowy masz 14 dni od momentu odebrania paczki z artykułem.

Reklamacje w Delta Optical

Jeżeli chcesz zareklamować towar kupiony w Delta Optical, możesz to zrobić w przypadku wad fabrycznych lub fizycznych uszkodzeń powstałych podczas transportu. Jak dokonać reklamacji? Spakuj produkt, a do paczki dołącz opis reklamacji. Umieść w nim Twoje dane osobowe i adresowe, informacje na temat produktu – nazwę, datę zakupu, datę stwierdzenia uszkodzenia, a także opis usterki. W opisie zawrzyj też żądanie reklamacyjne.

Może to być np. wymiana, naprawa, obniżenie ceny lub całkowite odstąpienie od umowy. Do odsyłanego towaru dołącz też dowód zakupu (może to być paragon lub potwierdzenie przelewu z banku). Sprzedawca odniesie się do sprawy w ciągu 14 dni od przyjęcia przesyłki przez Delta Optical. W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z działem obsługi klienta lub zajrzyj do regulaminu umieszczonego na stronie sklepu.

Wróć do Sklepów