Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Ditur PL

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Ditur PL

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Przelew tradycyjny

Metody dostawy w Ditur PL

Dostawa kurierem

Zwroty w Ditur

Czy wiesz, że w Ditur masz aż 99 dni na zwrot towaru? To doskonała opcja dla wszystkich, którzy nie chcą się spieszyć i pragną zdecydować o odesłaniu lub zatrzymaniu produktu w domowym zaciszu. Jak zwrócić niechciany artykuł? Odwiedź stronę: https://www.ditur.pl/zwrot i wprowadź swój adres e-mail oraz numer zamówienia (znajdziesz go w potwierdzeniu mailowym przesłanym przez Ditur po złożeniu zamówienia).

Następnie wybierz produkt z zamówienia i podaj powód zwrotu, zarejestruj zwrot i pobierz etykietę przesyłki. Przyklej etykietę na paczce z odsyłanym towarem, zabezpiecz przesyłkę i odeślij ją na adres Ditur, który znajdziesz na stronie sklepu. Po dotarciu paczki do sklepu otrzymasz potwierdzenie, a środki zostaną przesłane na wskazany numer konta.

Reklamacje w Ditur

Czy wiesz, że kupując w Ditur masz 2-letnią gwarancję na wszystkie produkty? Oznacza to, że jeżeli w tym czasie ujawni się wada towaru lub pojawi się usterka, która nie została spowodowana niewłaściwym użytkowaniem, uzyskasz naprawę, wymianę lub zwrot pieniędzy. W jaki sposób złożyć reklamację w Ditur? Skontaktuj się z działem obsługi klienta wysyłając wiadomość mailową na adres: support@ditur.pl.

Dokładnie opisz uszkodzenie, a  także podaj swoje dane osobowe i adresowe. W e-mailu wpisz też numer zamówienia i datę wystąpienia problemu, a także dołącz zdjęcie lub film przedstawiające usterkę. Otrzymasz wiadomość zwrotną, z której dowiesz się jak będą wyglądać pozostałe etapy reklamacji. Zastanawiasz się jak długo potrwa rozpatrywanie sprawy? Odpowiedź otrzymasz w ciągu 2-7 dni. Jeżeli reklamacja okaże się uzasadniona, Ditur pokryje koszty wysyłki.

Wróć do Sklepów