Strzałka

Kupony rabatowe
Emma PL

1 dostępny kupon

Metody płatności w Emma PL

Karta kredytowa

Szybkie płatnościonlin/Blik

PayPo

Metody dostawy w Emma PL

Dostawa kurierem

45%
  • Promocje

Od 06.02.2024 Do 31.12.2024

0

45% off with the code EMMAW

45%
  • Promocje

Od 06.02.2024 Do 31.12.2024

EMMAW

45% off with the code EMMAW

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.emma-materac.pl/ 'EMMAW': https://www.awin1.com/cread.php?awinmid=31221&awinaffid=1436505&campaign=All+affiliates+-+AWIN&ued=https%3A%2F%2Fwww.emma-materac.pl%2F%3Futm_source%3DAWINbanners%26utm_medium%3Daffiliate%26utm_campaign%3DValentines
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

Emma: droga do zostania najczęściej nagradzanym materacem w Europie

Historia marki Emma zaczyna się w 2015 roku we Frankfurcie w Niemczech. Nasz założyciel szukał na rynku nowego materaca, ale proces ten okazał się zbyt skomplikowany i przytłaczający. Po zakupie materaca, który był zbyt drogi i po prostu nieodpowiedni, postanowił rozwiązać ten problem.

Począwszy od materaca Emma Original, który został szczegółowo zaprojektowany przez naszych wewnętrznych ekspertów ds. snu i uformowany do perfekcji w naszym laboratorium snu, Emma rozpoczęła podróż mającą na celu zrewolucjonizowanie globalnej branży snu.

Dziś Emma jest jednym z najlepiej sprzedających się materacy w Europie i jedną z wiodących marek do spania na świecie. Działamy w 20 krajach na 4 kontynentach, a nasza historia rozwoju jest świadectwem zarówno jakości naszych produktów, jak i łatwości ich zakupu.

Jesteśmy niezwykle dumni, że zostaliśmy uznani za jeden z najczęściej nagradzanych materacy w Europie, zdobywając nagrodę Which? Nagroda Best Buy 4 lata z rzędu, ale co ważniejsze, jesteśmy Wam wszystkim wdzięczni za zaufanie i pomoc w lepszym śnie.

Naszą misją jest pomaganie ludziom w zrozumieniu znaczenia snu w naszym codziennym życiu i dalsze tworzenie produktów przy użyciu światowej klasy niemieckiej inżynierii.

Nasz zespół

Siedziba firmy Emma zlokalizowana jest we Frankfurcie nad Menem, w Niemczech. Mamy biura także w innych miejscach na świecie: w Lizbonie, Meksyku, Manili. Możemy się pochwalić jednym z najbardziej międzynarodowych zespołów, który, pomimo innych lokalizacji czy nawet stref czasowych, pozostaje jedną, zgodną drużyną. Stale się rozwijamy i chcemy, aby nasz zespół był różnorodny, gdyż wierzymy, że ludzie pochodzący z odmiennych krajów i kręgów kulturowych oznaczają inne spojrzenie na świat oraz mogą nam pomóc swoimi oryginalnymi pomysłami. To właśnie wyróżnia Emmę – tutaj łączymy wspólnie siły, aby zrewolucjonizować branżę snu!

Wróć do Sklepów