Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Eurosender SARL

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Eurosender SARL

help@eurosender.com

Szybkie przelewy online / BLIK

PayPal

Informacje o Eurosender

Eurosender – nowy wymiar spedycji

Poszukujesz nowoczesnych usług spedycyjnych dla twojej firmy? Chcesz zwiększyć wydajność swojej działalności? Zależy ci na serwisie transportowym dopasowanym do twoich indywidualnych potrzeb? Skorzystaj z Eurosender, a uzyskasz dostęp do korzystnych cen i rozwiązań stworzonych z myślą o tobie.

Eurosender to nowoczesne usługi transportowe i logistyczne dla firm. Zastanawiasz się czy warto skorzystać z oferty Eurosender i w jaki sposób firma pomoże zwiększyć wydajność procesów logistycznych? Dzięki Eurosender uzyskasz cyfrowe uaktualnienie operacji logistycznych, a kompleksowe wsparcie doradców, dopasowanie indywidualnych rozwiązań dla złożonych przesyłek i rozwiązania tworzone we współpracy z międzynarodowymi dostawcami sprawią, że zaoszczędzisz i zyskasz więcej czasu na inne kluczowe w twojej działalności procesy.

Strona internetowa Eurosender

Co oferuje Ci Eurosender?

W Eurosender znajdziesz szeroki przekrój usług dla twojej firmy. Zależnie od potrzeb możesz wybrać ekspresową przesyłkę (w ciągu 24 godzin znajdzie się w dowolnym miejscu w Europie, a w 48-72 godziny na całym świecie), wysyłkę paczek i kopert, FTF & LTL (dostępna na całym świecie opcja transportu dużych i ciężkich ładunków), dostawy Van (możliwość zarezerwowania całego pojazdu dla twoich potrzeb), transport lotniczy oraz morski. Potrzebujesz specjalnej usługi wysyłkowej lub chcesz skonsultować się z doradcą? Skontaktuj się z obsługą Eurosender, a wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą cię przez proces zamówienia usługi proponując najkorzystniejsze rozwiązania dla ciebie.

Jakie funkcje otrzymujesz rozpoczynając współpracę z Eurosender? Możesz zarządzać danymi przeszłych i bieżących zamówień, a także zyskujesz kompleksowy wgląd w status przesyłki, co przekłada się na większą przewidywalność dostaw. Wysyłasz też przesyłki do wielu adresów w ramach jednego zamówienia i zarządzasz fakturami dla uproszczonej działalności. Ponadto możesz udostępnić swojemu zespołowi opcje zarządzania platformą bez ujawniania danych finansowych oraz korzystać z dedykowanego menedżera konta do specjalistycznych porad logistycznych.

Miejsce na kod rabatowy Eurosender

Eurosender kod rabatowy i promocje

Chcesz zaoszczędzić wybierając najlepsze opcje transportowe i logistyczne dla siebie? Wykorzystaj kody rabatowe Eurosender dostępne na naszej stronie i ciesz się tańszymi usługami. Jak to zrobić? Pobierz kod rabatowy Eurosender, a następnie wklej go w oznaczoną rubrykę formularza. Kwota do zapłaty automatycznie ulegnie obniżeniu, dzięki czemu zaoszczędzisz więcej niż myślisz. Aby w twojej kieszeni zostało jeszcze więcej gotówki, śledź bieżące promocje Eurosender i rabaty Eurosender na stronie firmy i w internecie.

Jak działa kod rabatowy Eurosender?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Wróć do Sklepów