Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Flexmeble

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Flexmeble

Karta kredytowa

Szybkie płatności online/Blik

Przelew tradycyjny

Płatność przy odbiorze

Metody dostawy w Flexmeble

Odbiór osobisty

Dostawa paletowa

Zapraszamy!

Nasza firma znajduje się w Jankach 15 km od centrum Warszawy i jedynie 300 metrów od CH Janki. Jesteśmy firmą rodzinną stawiającą na szeroki zakres oferowanych produktów oraz szerokie spektrum usług. Posiadamy bogaty park maszynowy w którym poza piłami panelowymi i okleiniarką do krawędzi prostych znajdują się także takie maszyny jak okleiniarka krzywoliniowa, centrum obróbcze czy kompletna linia do fornirowania płyt.

MAPA.jpg
33181752_laminate-flooring-planks-variations-background.jpg  

Duży wybór dekorów

Cechuje nas indywidualne podejścia do klienta. Staramy się, aby każdy współpracujący z nami klient mógł zamówić u nas formatki praktycznie z każdej osiągalnej płyty. Wyróżnia nas fakt, że zamiast 5 dekorów dostępnych w innych hurtowniach posiadamy ich ponad 500! W swojej ofercie posiadamy płyty drewnopodobne, jednobarwne, fantazyjne i kamienne o wielu różnych strukturach. Dzięki temu nasi klienci mają nieograniczone możliwości w projektowaniu swoich przestrzeni.

 

Szybka realizacja zamówienia

Poza magazynem w Jankach korzystamy z dużego magazynu spedycyjnego w którym przechowujemy płyty tak, aby powierzchnie naszej firmy wykorzystywać przede wszystkim do celów produkcyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość bardzo szybkiej realizacji dowolnego zlecenia z płyt takich firm jak Kronopol, Kronospan i Egger.

Flexmeble%20-%20magazyn.jpeg
sandra-rei-O1dDKmhedWc-unsplash.jpg  

MEBLE DIY – zrób to sam!

Posiadamy, także możliwość zaprojektowania dowolnych mebli i wyprodukowania ich w wersji do własnego montażu. Dzięki temu każdy projektowany mebel jest idealny pod wymiar a Państwo wykorzystują pełną powierzchnię zabudowy zarówno do sufitu jak i od ściany do ściany.

 

 

Elementy, które dla Państwa wykonujemy są z solidnych płyt o grubości 18mm, zamiast odchudzonego materiału o grubości 15mm w innych hurtowniach i sklepach.

 

 

Zamówienia na elementy można samodzielnie rozpisać i wycenić dzięki aplikacji dostępnej na naszej stronie.

 

Zapraszamy do składania zamówień.

Stawiamy na ekologię

Dążymy do zerowej emisji CO2, dlatego postawiliśmy na energię odnawialną. Nasza produkcja zasilana jest dzięki panelom fotowoltaicznym, a wszystkie odpady z płyt przekazujemy do recyklingu!

Wróć do Sklepów