Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Flyspot.com

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Flyspot.com

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Metody dostawy w Flyspot.com

Dostawa kurierem

Paczkomaty

14 dni na zwrot

Wysyłka elektroniczna (e-mail)

Informacje o sklepie FlySpot

Spełnij swoje marzenie o lataniu z FlySpot

Czy marzyłeś kiedyś o lataniu? Wyobrażasz sobie czasem, że unosisz się w powietrzu i patrzysz na świat z góry? Chciałbyś – dosłownie – oderwać się od ziemi? Teraz możesz spełnić swoje sny i dostarczyć sobie i swoim bliskim niezapomnianych emocji! Spraw sobie, lub drogiej Tobie osobie wyjątkowy prezent i zafunduj pełne niezapomnianych wrażeń chwile w tunelu aerodynamicznym. Otwórz w swojej przeglądarce stronę internetową flyspot.com i przekonaj się, jak niewiele trzeba, by zorganizować wypad, którego długo się nie zapomni. Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez FlySpot i zarezerwuj wizytę w tunelu aerodynamicznym. Promocje FlySpot sprawią, że za wyjątkowe, przepełnione intensywnymi wrażeniami momenty, zapłacisz mniej, niż mógłbyś się spodziewać.

FlySpot, to sieć tuneli aerodynamicznych. Są to wyjątkowe miejsca, zlokalizowane w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu, w których możesz przeżyć prawdziwą przygodę. Z oferty FlySpot mogą korzystać osoby początkujące, a nawet dzieci – wszyscy mogą liczyć na profesjonalną obsługę i wsparcie instruktora. Rozwijaj swoją pasję i odwiedzaj punkty FlySpot regularnie. Infrastruktura FlySky przeznaczona jest także dla profesjonalistów. Przekonaj się, ile frajdy może sprawiać ten niezwykły sport i już teraz zarezerwuj swój pobyt. Pobierz swój kod rabatowy FlySpot i zastosuj go podczas płatności, a przekonasz się, jak niewiele trzeba, by zapłacić mniej za tę niecodzienną zabawę.

Sklep internetowy FlySpot

Możliwość latania za jednym kliknięciem w FlySpot

Chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent? A może po prostu chcesz szybko i wygodnie wykupić dostęp do tej niezwykłej rozrywki? Zajrzy do sklepu internetowego FlySpot i kup zdalnie voucher na dostępne w ramach oferty FlySpot atrakcje. Wystarczy tak naprawdę kilka chwil, by wykupić pakiety lotów dla osoby dorosłej, dziecka, a nawet trening sportowy. Na stronie sklepu internetowego FlySpot będziesz mógł także zamówić pobyt w symulatorze boeinga. Chciałbyś kiedyś poczuć się jak pilot statku powietrznego? Teraz to możliwe! Atrakcje przygotowane przez FlySpot, to nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale też pomysł na wyjątkowy, niebanalny prezent. Urodziny, wieczór kawalerski, a może… randka? Wizyta w centrach FlySpot sprawdzi się na te okoliczności doskonale!

Miejsce, gdzie należy wpisać kod rabatowy FlySpot

FlySpot kod rabatowy i promocje

Jesteś łowcą dobrych okazji? Jako Klient sklepu internetowego FlySpot będziesz mógł liczyć na wiele akcji promocyjnych. Zajrzyj do serwisu extrabon.pl i poznaj rabaty FlySpot. Znajdziesz tu między innymi kody rabatowe FlySpot, dzięki którym zapłacisz mniej za swoje zamówienie. Ciesz się chwilą z FlySpot!

Kod rabatowy FlySpot – rodzaje i korzyści

FlySpot to firma, która stworzyła usługę lotów aerodynamicznych w tunelu. Tunel FlySpot został stworzony z wykorzystaniem technologii opracowanej przez lidera branży Indoor SkyDyving Germany GMBH. Rozwiązania technologiczne pochodzą z centrum kosmicznego politechniki berlińskiej, natomiast urządzeń dostarczyły Howden oraz Siemens. Za technologią FlySpot przemawiają najszybsze tunele aerodynamiczne świata, doskonała jakość powietrza, betonowa konstrukcja, geometria tunelu, potężne wentylatowy oraz przeszklona komora lotów. W celu uatrakcyjnienia oferty FlySpot stosuje kod rabatowy. W kolejnych zdaniach przedstawione zostaną podstawowe rodzaje rabatów, a także realne korzyści jakie możemy uzyskać wykorzystując kod rabatowy FlySpot.

  • Kod rabatowy procentowy – w FlySpot kod rabatowy procentowy pełni ważna rolę w ofercie spółki. Polega na obniżce ceny ofertowej o dany procent. Przykładowo rezerwując usługę grupową we FlySpot w każdy Wtorek możemy liczyć na 20% zniżki. W tej sytuacji za rezerwację tunelu na 60 minut zamiast płacić 2730,00 zł; zapłacimy 2184,00 zł.
  • Kod rabatowy kwotowy – w FlySpot kod rabatowy kwotowy jest rzadko stosowany, jednak kiedy już się pojawi to warto z niego skorzystać. Polega na kwotowej obniżce od standardowej ceny. I tak dla przykładu za 4 loty dla 2 osób dorosłych z kodem 100,00 zł; zamiast płacić 578,00 zł; zapłacimy 478,00 zł. Wystarczy, że podczas rezerwacji wprowadzimy odpowiedni kod rabatowy w koszyku zamówienia.
  • Promocje – w FlySpot trafiają się bardzo korzystne promocje, którymi warto jest się zainteresować. Jedną z nich są dziecięce czwartki, gdzie do pakietu dwóch lotów dla dziecka dostajemy jeden lot gratis. Przekładając to na ceny za 3 loty zapłacilibyśmy 405,00 zł; natomiast korzystając z promocji zapłacimy 269,00 zł.
  • Pakiet z bezpłatnym szkoleniem oraz filmem z lotu gratis – w FlySpot przy zakupie pakietów otrzymujemy niezbędne szkolenie, a także film z lotu gratis. Tak się dzieje np. w przypadku zakupu pakietu 4 lotów dla osoby dorosłej w cenie 589,00 zł. Przy tym pakiecie poza standardową usługą dostajemy szkolenie, wypożyczenie sprzętu, opiekę instruktora, a także nagranie z przebywania w tunelu. W tej usłudze nie wymaga się wprowadzenia kuponu w polu kod rabatowy.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, prosto ze spółki FlySpot.

Jak wykorzystać kod rabatowy FlySpot?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Zwroty w FlySpot

Czy wiesz, że w FlySpot istnieje opcja zwrotu produktu w ciągu 14 dni od odebrania zamówienia? Możesz to zrobić w sytuacji, gdy produkt nie spełnił Twoich oczekiwań lub rozmyślisz się i zechcesz odstąpić od umowy. Jak dokonać zwrotu? Wypełnij oświadczenie, którego wzór znajdziesz tutaj: https://sklep.flyspot.com/regulamin. Podaj Twoje imię i nazwisko, datę zawarcia umowy, adres, nazwę produktu, numer konta, a także podpis (jeżeli wysyłasz oświadczenie w formie tradycyjnej).

Prześlij formularz elektronicznie lub dołącz go do paczki z produktem i odeślij na podany adres. Pamiętaj o uważnym spakowaniu towaru i odpowiednim zabezpieczeniu go na czas wysyłki. Zastanawiasz się jak długo potrwa zwrot płatności? FlySpot wyśle przelew w ciągu 14 dni od daty dotarcia zwrotu do magazynu. Więcej informacji znajdziesz na stronie sklepu.

Reklamacje w FlySpot

Jak złożyć reklamację w FlySpot? Postępuj zgodnie z instrukcją podaną przez specjalistów FlySpot. Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do odsyłanego produktu. W opisie sprawy powinno się znaleźć Twoje imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, numer telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu i data stwierdzenia wady. Produkt spakuj i odeślij go wraz z akcesoriami i kopią faktury zakupu na adres FlySpot.

Zastanawiasz się jak długo potrwa rozpatrzenie sprawy? Odpowiedź otrzymasz w ciągu 14 dni od wpłynięcia reklamacji. Jeżeli masz pytania dotyczące wypełnienia formularza reklamacji lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozpatrywania sprawy, skontaktuj się z pracownikami FlySpot lub zajrzyj do regulaminu dostępnego na stronie internetowej.

Wróć do Sklepów