Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
FoodSaver

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w FoodSaver

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Za pobraniem

Na raty

Metody dostawy w FoodSaver

Dostawa kurierem

Odbiór osobisty

14 dni na zwrot

Informacje o sklepie FoodSaver

Korzyści płynące z zakupów w FoodSaver

Chcesz na wiele dni zachować smak i aromat przyrządzanych potraw? Pragniesz przez dłuższy czas przechowywać żywność w lodówce? Nie lubisz marnować jedzenia? Poznaj systemy próżniowego przechowywania żywności FoodSaver, które pomogą ci cieszyć się pełnowartościowymi i zdrowymi posiłkami przez wiele dni.

Pakowanie próżniowe to doskonała alternatywa do tradycyjnych metod przechowywania żywności, które zaletą jest usunięcie tlenu i wilgoci z opakowania. Dzięki temu dania zachowują swoją świeżość, a okres ich przechowywania wydłuża się wielokrotnie. Pakowanie próżniowe chroni jedzenie przed namnażaniem się bakterii, wysychaniem produktu, a także pomaga zachowa na dłużej smak potrawy, wartości odżywcze i zapach.

Sklep internetowy FoodSaver

Wyjątkowa oferta FoodSaver

Zgrzewarki FoodSaver zostały zaprojektowane w taki sposób, aby usunąć ze specjalnie zaprojektowanych worków i folii powietrze, a tym samym zabezpieczyć żywność przed szkodliwym działaniem tlenu na dłużej. Dlaczego warto wyposażyć swoją kuchnię w produkty FoodSaver? Przechowywanie próżniowe jedzenia jest w pełni zdrowe, jest też oszczędne dzięki czemu możesz kupować jednocześnie większą ilość produktu i pakować go do późniejszego zużycia. Pakowanie próżniowe jest w pełni odwracalne, co oznacza, że po wyjęciu z próżni możesz ponownie przechowywać je w lodówce lub dowolnie przetworzyć. Próżniowe pakowanie pomaga także w redukowaniu ilości wyrzucanej żywności, co przyczynia się do większych oszczędności w gospodarstwie domowym. Żywność pozbawiona tlenu dzięki FoodSaver nadaje się do przechowywania w lodówce, zamrażarce czy spiżarni.

W sklepie FoodSaver możesz wybierać spośród zgrzewarek próżniowych dopasowanych do różnych potrzeb. Systemy pakowania FoodSaver wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, a przy tym są kompaktowe, dzięki czemu nie zabierają dużo miejsca w kuchni. Produkty FoodSaver posiadają m.in. tryb pakowania produktów wilgotnych, suchych czy delikatnych, tryby do marynowania czy funkcje pulsacyjne. W zestawach dostępne też są akcesoria, takie jak: worki, folie, pojemniki do pakowania próżniowego i specjalne torebki.

Miejsce na kod rabatowy FoodSaver

FoodSaver kod rabatowy i promocje

Chcesz zaoszczędzić kupując systemy próżniowego pakowania żywności? Zwróć uwagę na promocje FoodSaver i rabaty FoodSaver widoczne w sklepie producenta. Możesz też wykorzystać kody rabatowe FoodSaver. Jak to zrobić? Wystarczy skopiować kod rabatowy FoodSaver z naszej strony i wkleić go w odpowiednie pole formularza zamówień. Kwota do zapłaty ulegnie obniżeniu, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się profesjonalną zgrzewarką FoodSaver dostępną nawet kilkadziesiąt procent taniej.

Kod rabatowy FoodSaver – jak z niego korzystać?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Jak zwrócić towar w FoodSaver?

Czy wiesz, że w Foodsaver zwrócisz produkt, który nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Wystarczy, że stwierdzisz, iż system pakowania próżniowego nie jest dla Ciebie i odeślesz sprzęt, a w ciągu kilku dni odzyskasz pieniądze. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, poinformuj sklep o swojej decyzji mailowo lub drogą pocztową przesyłając odpowiednie oświadczenie. Wzór pisma znajdziesz pod adresem: https://www.food-saver.pl/content/89-regulamin. Podaj Twoje dane, datę zawarcia umowy, nazwę odsyłanego towaru, a także numer konta, na które chcesz otrzymać zwrot środków.

Pieniądze otrzymasz w ciągu 14 dni od zgłoszenia odstąpienia od umowy. Foodsaver może wstrzymać się z wypłatą środków do czasu dotarcia paczki z produktem do magazynu.

Jak zareklamować towar w FoodSaver?

W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową, złóż reklamację, aby uzyskać satysfakcjonujące rozwiązanie problemu. Pamiętaj, że zgłaszając usterkę możesz ubiegać się o naprawę produktu, wymianę towaru na nowy, obniżenie ceny lub całkowity zwrot pieniędzy. Sprawę najszybciej zgłosisz drogą mailową. W wiadomości zawrzyj Twoje dane osobowe i adresowe, a także dokładnie opisz występujący problem. Podaj też okoliczności jego wystąpienia oraz Twoje żądanie reklamacyjne. Następnie spakuj uszkodzony produkt, a do przesyłki dołącz dowód zakupu i opis reklamacji (jeżeli nie wysłałeś go uprzednio drogą mailową).

Foodsaver ustosunkuje się do problemu w ciągu 14 dni od jego zgłoszenia. Jeżeli masz więcej pytań dotyczących dokumentów reklamacyjnych lub sposobu odesłania towaru, skontaktuj się z doradcami Foodsaver.

Wróć do Sklepów