Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Husse.pl

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Husse.pl

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Za pobraniem

Metody dostawy w Husse.pl

Dostawa kurierem

Paczkomaty

14 dni na zwrot

Informacje o sklepie Husse

Najwyższej jakości karma dla Twojego pupila w Husse

Jesteś właścicielem czworonoga i traktujesz go jak członka rodziny? Pragniesz dać swojemu czworonożnemu przyjacielowi wszystko to, co najlepsze? Wiesz z pewnością, jak ważna dla zachowania zdrowia i kondycji, jest prawidłowo zbilansowana dieta. Szukasz karmy, którą Twój zwierzak nie tylko polubi, ale też, która będzie miała pozytywny wpływ na funkcjonowanie jego organizmu? Nie musisz ograniczać swojego wyboru do mieszanek dostępnych w sklepach stacjonarnych. Postaw na jakość i zapewnij swojemu podopiecznemu pełnowartościowe, wysokiej jakości wyżywienie. Zajrzyj do sklepu internetowego Husse i przejrzyj dostępne tu produkty. Poznaj promocje Husse, dzięki którym za karmę naprawdę dobrej klasy zapłacisz mniej, niż początkowo mogłeś się spodziewać.

Husse, to szwedzka marka karm specjalizująca się w produkcji mieszkanek dla psów i kotów. To, co wyróżnia karmy Husse, to wysoka jakość i dbałość o wyrób na każdym etapie. Skład karm Husse oparty jest na tradycyjnych recepturach, a cały proces wytwórczy przebiega pod okiem lekarzy weterynarii. Zależy Tobie na tym, by Twoje zwierzę nie tylko zaspokajało potrzebę głodu, ale by wraz z jedzeniem przyjmowało niezbędne dla niego substancje odżywcze? Wejdź na husse.pl i zapoznaj się z asortymentem tego wyjątkowego sklepu internetowego. Wśród produktów dostępnych w sklepie internetowym Husse, z pewnością znajdziesz ten, który odpowie na potrzeby Twojego zwierzaka. Zależy Tobie nie tylko na dobrej jakości produktach, ale też na rozsądnych warunkach cenowych? Zdobądź swój kod rabatowy Husse, zastosuj go podczas płatności, a przekonasz się, że oszczędzanie jest prostsze, niż kiedykolwiek.

Sklep internetowy Husse

Poznaj wyjątkową ofertę Husse

W sklepie internetowym Husse znajdziesz szeroki wybór karm dla psów i kotów, a także pasze dla koni. Eksperci Husse wiedzą, że zwierzęta tego samego gatunku są różne i mają rozmaite potrzeby. Odwiedź sklep internetowy Husse i dobierz karmę idealną dla Twojego pupila. Znajdziesz tu karmy suche i mokre. Posiłki Husse zostały skomponowane tak, by w największym stopniu odpowiadały preferencjom i wymaganiom: związanym z wiekiem, rasą, czy też specjalnymi potrzebami. W wyborze właściwej karmy pomocny okazuje się wygodny w użyciu filtr.

Miejsce, gdzie należy podać kod rabatowy Husse

Husse kod rabatowy i promocje

Kupowanie karmy przez Internet jest nie tylko wygodne, ale też opłacalne! Jesteś łowcą dobrych, zakupowych okazji? Śledź rabaty Husse za pośrednictwem serwisu rabatio.com i trzymaj rękę na pulsie. Oprócz informacji na temat najlepszych ofert, będziesz mógł tu pobrać kody rabatowe Husse, które sprawią, że Twoje zakupy będę jeszcze bardziej udane!

Kod rabatowy Husse – rodzaje i korzyści

Husse to producent karmy dla psów, kotów i koni. Na rynku działa od 30 lat. Misją spółki jest promowanie zdrowego trybu życia zwierząt. Karmy Husse powstają z najwyższej jakości składników. Wytwarzane są według skandynawskich receptur, które są pod stała kontrolą weterynaryjną. Poza produkcją Husse prowadzi sprzedaż swoich produktów. Ciekawą sprawą jest fakt, iż produkty Husse nie są dostępne w tradycyjnej sieci sprzedaży. Dostarczane są prosto od producenta do klienta. Stąd aby sprostać wymaganiom rynku Husse stosuje obniżki cenowe wykorzystując kod rabatowy. W kolejnych wersach przedstawimy podstawowe rodzaje rabatów oraz korzyści jakie niesie ze sobą kod rabatowy Husse.

  • Kod rabatowy procentowy – w Husse kod rabatowy procentowy jest często spotykany. Polega na obniżeniu ceny podstawowej o pewien procent. Posługując się przykładem za karmę Optimal suchą dla aktywnych dorosłych psów 12 kg zamiast płacić 267,00 zł; zapłacimy 240,30 zł. Tym samym kod rabatowy wyniósł 10%.
  • Kod rabatowy kwotowy – w Husse kod rabatowy kwotowy jest spotykany nieco rzadziej. Polega na obniżeniu ceny detalicznej o daną kwotę. Przykładowo mając kod rabatowy 50,00 zł; za zakup Exclusive Digest karmy suchej bezglutenowej dla kotów 7 kg zamiast płacić 214,00 zł; zapłacimy 164,00 zł. Wystarczy wprowadzić kod rabatowy w przeznaczonym do tego polu.
  • Promocje – w Husse można uzyskać oszczędności korzystając z promocji produktów. Promocje pojawiają się rzadko, jednak kiedy już się pojawią to warto się nimi zainteresować. I tak dla przykładu kupując Artiflex – płynny preparat wzmacniający stawy koni 1l w cenie regularnej zapłacimy za niego 210,00 zł. Ten sam preparat w cenie promocyjnej będzie nas kosztował 189,00 zł. Promocja w tym wypadku wyniesie 21,00 zł.
  • Darmowa dostawa – w Husse możemy liczyć na darmową dostawę dla produktów, których wartość przekroczy 99,00 zł. W ten sposób producent pokazuje, że troszczy się o finanse klienta. I tak kupując Kalv – pieczone kawałki z cielęciną dla psów 12 x 1275 g; zapłacimy za nie 192,00 zł. Jako, że cena przekracza 99,00 zł to koszt dostawy zostanie poniesiony przez producenta karmy.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja która pojawi się na portalu Rabatio.com pochodzi z zaufanego źródła, prosto ze sklepu Husse.

W jaki sposób aktywować kod rabatowy Husse?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Zwroty w Husse

Czy wiesz, że jako klient Husse możesz dokonać zwrotu produktu zakupionego w Husse? Masz na to 14 dni od daty odebrania paczki. Nie musisz podawać powodu odstąpienia od umowy – jeżeli się rozmyślisz lub produkt nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł odesłać towar i odzyskać pieniądze. W celu odstąpienia do umowy prześlij drogą mailową lub pocztową oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Wzór dokumentu znajdziesz w internecie lub zredagujesz samodzielnie. Wystarczy, że podasz Twoje dane osobowe i adresowe, nazwę produktu, datę zakupu i datę otrzymania produktu, a także numer konta. Produkt spakuj i odeślij na adres podany na stronie sklepu. Zastanawiasz się jak długo potrwa zwrot pieniędzy? Przelew zostanie wysłany w ciągu 14 dni od dotarcia oświadczenia do Husse. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.

Reklamacje w Husse

Chcesz złożyć reklamację w Husse? Produkt kupiony w tym internetowym sklepie nie spełnił Twoich oczekiwań? Jeżeli towar okazał się wadliwy lub masz zastrzeżenia dotyczące działania serwisu internetowego, możesz zgłosić problem pracownikom Husse i uzyskać satysfakcjonującą rekompensatę. Zacznij od wypełnienia formularza reklamacyjnego, który znajdziesz tutaj: https://www.husse.pl/media/94/8a/50/1607638948/Formularz_o_wiadczenia_o_skorzystaniu_z_r_kojmi.pdf.

Podaj numer zamówienia, datę złożenia zamówienia, datę odbioru towaru, datę wykrycia wady, rodzaj wady i opis nieprawidłowości, nazwę produktu, a także Twoje żądanie reklamacyjne. Produkt spakuj i zabezpiecz na czas transportu, a następnie wyślij na podany adres. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 14 dni od wpłynięcia reklamacji. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.

Wróć do Sklepów