Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
iRobot

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w iRobot

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Za pobraniem

Na raty

Metody dostawy w iRobot

Dostawa kurierem

Bezpłatny zwrot

14 dni na zwrot

Informacje o sklepie iRobot

Sposób na łatwe sprzątanie

iRobot to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich chcących ułatwić sobie codzienne sprzątanie. Firma jest światowym liderem w segmencie robotów odkurzających i mopujących, które pomogą ci utrzymać porządek w domu bez żadnego wysiłku. Na całym świecie użytkownicy korzystają już z 25 milionów odkurzaczy iRobot! Dołącz do nich i ciesz się wolnym czasem dla bliskich. 

Jak działają roboty ze sklepu iRobot? To zaawansowane technologicznie urządzenia, które za sprawą opatentowanych rozwiązań zapewniają dokładne sprzątanie, dzięki czemu codziennie możesz cieszyć się czystymi podłogami w twoim domu. 

Sterowanie urządzeniami ze sklepu iRobot jest dziecinnie proste – sam wybierasz które pomieszczenia mają być sprzątane i kiedy. W dodatku odkurzacze ze sklepu iRobot same opróżniają pojemnik na brud, w efekcie czego możesz zapomnieć o sprzątaniu i konserwacji urządzenia nawet na kilka tygodni. Jakie jeszcze funkcje mają produkty iRobot? Możesz połączyć je z funkcjonalnościami inteligentnego domu minimalizując czas poświęcany na obsługę urządzenia i w pełni automatyzując sprzątanie. Dodatkowo, korzystając z aplikacji producenta zyskasz kontrolę nad czystością w swoim domu, spersonalizujesz ustawienia i zobaczysz statystyki sprzątania bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Strona sklepu iRobot

iRobot sam odkurza i myje podłogi

Masz zwierzęta i obawiasz się, że iRobot nie poradzi sobie ze sprzątaniem sierści? Niepotrzebnie. Gumowe, profilowane szczotki podnoszą i eliminują sierść z podłogi, a zaawansowany system podwójnej filtracji usuwa 99% pyłków, pleśni, psich i kocich alergenów oraz roztoczy kurzu domowego. Wszystko po to, abyś mógł zrelaksować się w swoim czystym domu bez martwienia się o alergie i niebezpieczną dla zdrowia pleśń. 

Sklep iRobot to nowoczesne rozwiązania nie tylko w zakresie odkurzania, ale także mopowania. Codzienne czyste i świeże podłogi bez żadnego wysiłku? iRobot Braava umożliwi ci to każdego dnia. Robot pracuje na mokro rozbijając lepkie plamy kurzu i brudu, radząc sobie też bez problemu z tłustymi, kuchennymi plamami. Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w precyzyjny spryskiwacz, który bez problemu poradzi sobie z uporczywymi plamami.

Miejsce na kod rabatowy do sklepu iRobot

iRobot bon rabatowy

Dlaczego warto skorzystać ze sklepu iRobot? Dzięki inteligentnym urządzeniom tej firmy nie tylko utrzymasz zawsze perfekcyjny porządek w domu, ale dodatkowo zyskasz więcej czasu dla bliskich. Możesz również sporo zaoszczędzić wykorzystując kody rabatowe iRobot. Kod rabatowy iRobot pozwoli ci obniżyć koszt urządzenia, podobnie jak częste rabaty w iRobot i promocje w iRobot. Nie czekaj i zajrzyj do sklepu iRobot już dziś!

Kod rabatowy iRobot – rodzaje i korzyści

iRobot to spółka, która tworzy praktyczne roboty. Została założona w 1990 roku w USA. Na dzień dzisiejszy spółka sprzedała ponad 25 milionów robotów na całym świecie. iRobot wprowadził pierwszego praktycznego robota domowego Roomba otwierając drogę do zupełnie nowej kategorii związanej ze sprzątaniem domu. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu iRobot pozostaje liderem w kategorii inteligentniejszy sposób sprzątania domu. W celu uzyskania większej sprzedaży na całym świecie, iRobot używa obniżek cenowych, takich jak kod rabatowy. W kolejnych wersach omówimy rodzaje rabatów oraz korzyści jakie daje nam kod rabatowy.

  • Kod rabatowy procentowy – w iRobot kod rabatowy procentowy pojawia się z dość dużą częstotliwością. Polega na zniżce ceny o pewien procent. I tak kupując iRobot Roomba s9+ z zapasem worków w cenie detalicznej zapłacilibyśmy 6 367,00 zł; natomiast kupując robota z kodem zapłacimy 5 049,00 zł. Tym samym kod rabatowy 20% spowodował obniżkę ceny aż o 1 318,00 zł.
  • Kod rabatowy kwotowy – w sklepie iRobot kod rabatowy kwotowy widywany jest równie często co kod rabatowy procentowy. Między kodami istnieje jedna różnica. W kodzie kwotowym zamiast od kwoty głównej odejmować procenty, odejmujemy pewną wartość. Pokazując to na przykładzie za iRobot Roomba i7+ i7558 + Braava jet m6133 zapłacimy 4 799,00 zł. Ten sam zestaw w cenie regularnej kosztowałby nas
    6 198,00 zł. Zatem kod rabatowy powoduje obniżkę ceny o 1 399,00 zł. Wystarczy wprowadzić go w koszyku podczas dokonywania zakupu.
  • Outlet – w sklepie iRobot warto zastanowić się nad zakupem robota z outletu. Najczęściej produkt jest przeceniony z uwagi na uszkodzone opakowanie oraz lekkie ślady użytkowania. Pokazując korzyści cenowe za iRobot Roomba s9+ zapłacimy
    3 599,00 zł; natomiast ten sam nowy produkt kosztowałby nas 4 999,00 zł. Tym samym za niewielkie ubytki płacimy znacznie niższą cenę.
  • Bezpłatna dostawa – skorzystaj z bezpłatnej dostawy w sklepie iRobot przy zakupach za minimum 500,00 zł. I tak kupując iRobot Roomba j7 zapłacimy 2 399,00 zł. Z uwagi na fakt, że cena robota jest powyżej 500,00 zł; to dostawa zostanie dostarczona w ciągu 2 dni roboczych od złożenia kompletnego zamówienia.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, prosto ze strony iRobot.

Jak aktywować kod rabatowy iRobot?

Instrukcja działania kuponów promocyjnych

Jak dokonać zwrotu w iRobot?

Sprzęt marki iRobot nie spełnił Twoich oczekiwań? Chcesz zwrócić zakupionego robota i odzyskać pieniądze? iRobot dba o satysfakcję swoich klientów, dlatego masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Możesz to uczynić w ciągu 14 dni od odebrania zamówienia.

Jak to zrobić? Poinformuj internetowy sklep iRobot o swojej decyzji poprzez oświadczenie. Możesz je przekazać mailem, pocztą lub faksem, a odpowiedni wzór pisma znajdziesz na stronie: https://irobot.pl/pl/content/3-regulamin. Ważne, abyś podał Twoje dane osobowe, adres oraz szczegóły dotyczące niechcianego produktu. Towar spakuj i wyślij na podany przez iRobot adres. Sklep zwróci środki wliczając koszty dostarczenia towaru. Nastąpi to niezwłocznie – w każdym przypadku nie później niż w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Jak zgłosić reklamację w iRobot?

Zastanawiasz się jak wygląda procedura reklamacji w iRobot? Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie sklepu. Możesz też skontaktować się z obsługą iRobot, która odpowie na wszystkie pytania i rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące reklamacji. Jeżeli produkt, który zakupiłeś w iRobot okazał się wadliwy, możesz złożyć reklamację listownie lub osobiście korzystając ze wskazówek doradców marki. Aby usprawnić procedurę reklamacji, przed odesłaniem uszkodzonego sprzętu skontaktuj się z działem obsługi klienta iRobot, który zorganizuje transport towaru w obie strony.

Obsługa iRobot powie Ci też jak prawidłowo spakować towar i zabezpieczyć go na czas transportu – możesz wykorzystać oryginalne opakowanie lub zastępczy karton. Do paczki włóż kserokopię gwarancji lub faktury zakupu. Dołącz też wszystkie otrzymane akcesoria, a także dokładny opis wady wraz z informacją w jakich sytuacjach występuje. Dzięki temu Twoja sprawa może zostać szybciej rozstrzygnięta.

iRobot Black Friday

Jak ktoś jest w czymś wybitny, prędzej czy później zostanie zauważony i doceniony. Tak stało się w przypadku słynnego już Black Friday. W kupony rabatowe potrafi on jak nikt inny i dlatego trudno dziś znaleźć kogoś, kto promocji na Black Friday nie kojarzy. Tym trudniej znaleźć osoby, które w zakupach z kuponami rabatowymi na Black Friday nie biorą udziału.

No bo jak oprzeć się takim okazjom, jak na przykład te na iRobot.pl w Black Friday? Automatyczne odkurzacze, wyręczające w codziennych, domowych obowiązkach, w tak niskich cenach, to naprawdę okazja nie do odrzucenia. Wybierz pioniera i wykorzystaj na iRobot.pl Black Friday’owy kod rabatowy, aby w Twojej kieszeni została po zakupach całkiem pokaźna sumka. Możesz już zacząć planować, co zrobisz z czasem i pieniędzmi, które zaoszczędzisz dzięki kuponom rabatowym na Black Friday do iRobot.pl

iRobot Cyber Monday

Święta obchodzi się często ze względu na wiarę. Na przykład, dzień promocji „Cyber Monday” świętuje się ze względu na wiarę w otrzymanie fantastycznych zniżek na zakupach online. Już po pierwszym użyciu kodu rabatowego na Cyber Monday można się przekonać, że nie tylko wiara czyni cuda. Robią to też koncertowo wspaniałe kupony rabatowe na Cyber Monday.

iRobot jest z kolei cudowny, jeśli chodzi o pomoc w codziennych obowiązkach domowych. Z kodem rabatowym na Cyber Monday na iRobot.pl zyskasz fantastyczną zniżkę na zakup niezastąpionego pomocnika. Daj się wyręczyć duetowi złożonemu z iRobot i Cyber Monday. Jeden zapłaci za Ciebie sporą część ceny, a drugi od jutra zadba o podłogi w Twoim domu. Nowy partner w sprzątaniu już na Ciebie czeka w wyjątkowej cenie z kuponem rabatowym na Cyber Monday na iRobot.pl

Wróć do Sklepów