Strzałka

Kupony rabatowe
Jabra

3 dostępne kupony

Metody płatności w Jabra

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

PayPal

Metody dostawy w Jabra

Dostawa kurierem

100 dni na zwrot

  • Promocje

Od 08.01.2024 Do 01.02.2025

0

Oferty od Jabra – Co tydzień nowe oferty

  • Promocje

Od 08.01.2024 Do 01.02.2025

Oferty od Jabra – Co tydzień nowe oferty

Oferty od Jabra – Co tydzień nowe oferty

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.jabra.pl/ 'Oferty od Jabra – Co tydzień nowe oferty': https://www.awin1.com/cread.php?awinmid=37192&awinaffid=1436505&ued=https%3A%2F%2Fwww.jabra.pl%2Fdeals%23%3Fpfs%3Ddiscountedprice-desc
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

  • Promocje

Od 08.01.2024 Do 01.02.2025

0

Bezpłatny 100-dniowy zwrot

  • Promocje

Od 08.01.2024 Do 01.02.2025

Bezpłatny 100-dniowy zwrot

Bezpłatny 100-dniowy zwrot

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.jabra.pl/ 'Bezpłatny 100-dniowy zwrot': https://www.awin1.com/cread.php?awinmid=37192&awinaffid=1436505&ued=https%3A%2F%2Fwww.jabra.pl%2F
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

169 zł
  • Promocje

Od 08.01.2024 Do 01.02.2025

0

Darmowa dostawa na kwotę powyżej 169 zł

169 zł
  • Promocje

Od 08.01.2024 Do 01.02.2025

Darmowa dostawa na kwotę powyżej 169 zł

Darmowa dostawa na kwotę powyżej 169 zł

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.jabra.pl/ 'Darmowa dostawa na kwotę powyżej 169 zł': https://www.awin1.com/cread.php?awinmid=37192&awinaffid=1436505&ued=https%3A%2F%2Fwww.jabra.pl%2F
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

Informacje o sklepie Jabra

Najwyższa jakość dźwięku z urządzeniami Jabra

Współcześnie, coraz więcej czasu spędzamy w sieci. Często pracujemy, czy uczymy się zdalnie – bierzemy udział w spotkaniach prowadzonych on-line i w konferencjach organizowanych za pomocą komunikatorów internetowych. Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie? Zależy Tobie na tym, by doskonale wszystko słyszeć i samemu być słyszalnym? Zainwestuj w odpowiedni sprzęt. Rozważ zakup słuchawek i zestawów głośnikowych, dzięki którym zyskasz nową jakość komunikacji. Postaw na sprawdzone rozwiązania. Zajrzyj do sklepu internetowego Jabra i zapoznaj się z jego ofertą. Będziesz zaskoczony tym, jak niewiele trzeba, by wyeliminować różnego rodzaju szumy. Lubisz dobre okazje? Poznaj promocje Jabra i kup wysokiej klasy słuchawki za mniej, niż mógłbyś się spodziewać.

Sklep internetowy Jabra

Dlaczego warto postawić na sprzęt Jabra?

Jabra, to ceniony producent słuchawek i zestawów głośnomówiących, które chętnie wykorzystywane są zarówno przez prywatnych użytkowników, jak i profesjonalne firmy z branży call centre i nie tylko. Dzięki powstaniu sklepu internetowego Jabra, Klienci mają okazję do zapoznania się z poszczególnymi produktami, a także złożenia zamówienia w prosty i wygodny sposób. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić urządzenia do użytku prywatnego: słuchania muzyki, oglądania filmów, czy rozmów na videoczatach, czy szukasz niezawodnego rozwiązania do Twojej firmy, w sklepie internetowym Jabra z pewnością znajdziesz sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania. Zależy Tobie nie tylko na dobrej jakości, ale też rozsądnych warunkach cenowych? Zdobądź kod rabatowy Jabra i zastosuj go podczas płatności, a przekonasz się, jak wiele będziesz mógł zyskać.

W sklepie internetowym Jabra znajdziesz różnego rodzaju sprzęt audio, dzięki któremu polepszy się jakość Twoich nawiązywanych zdalnie interakcji. W ofercie sklepu internetowego Jabra znajdują się słuchawki: bezprzewodowe zestawy słuchawkowe, słuchawki do uprawiania sportów, a także zestawy słuchawkowe przystosowane do użytku biurowego, oraz profesjonalne komplety stworzone z myślą o centrach informacyjnych. Na jabra.pl można także złożyć zamówienie na zestawy głośnomówiące, a także urządzenia ułatwiające branie udziału w konferencjach video.

Pole, gdzie należy podać kod rabatowy Jabra

Jabra kod rabatowy i promocje

Jeśli Twoja praca w dużej mierze opiera się na komunikacji zdalnej, koniecznie sprawdź, z jakich rozwiązań będziesz mógł skorzystać. Przekonaj się, jak wiele będziesz mógł zyskać i… zaoszczędzić. Śledź rabaty Jabra za pośrednictwem serwisu rabatio.com i obniż cenę swoich zakupów. Pobierz kody rabatowe Jabra i zapłać mniej za urządzenia, które wprowadzą do Twojego życia nową jakość.

Kod rabatowy Jabra – rodzaje i korzyści

Jabra to spółka, która sprzedaje sprzęt związany z dźwiękiem. Działa na rynku od 150 lat. Swoją działalność rozpoczęła w Danii. Misją Jabra jest opracowanie technologii, dzięki której życie lepiej brzmi. W swojej ofercie posiada słuchawki, zestawy głośnomówiące, wideokonferencje oraz rozwiązania dla firm. Żeby zwrócić uwagę szerszego grona klientów na swoje produkty Jabra stosuje kod rabatowy. W kolejnych zdaniach zostaną opisane podstawowe rodzaje rabatów stosowane w Jabra, a także realne korzyści jakie daje nam kod rabatowy.

  • Kod rabatowy procentowy – w Jabra kod rabatowy procentowy pojawia się niezwykle rzadko. Jego rolą jest obniżenie ceny podstawowej produktu o wskazany procent. Przykładowo mając kod rabatowy 10% Jabra za słuchawki bezprzewodowe Jabra Elite 7 Active zamiast 749,99 zł; zapłacimy 674,99 zł. Tak więc stosując kod rabatowy zyskujemy 75,00 zł.
  • Kod rabatowy kwotowy – w Jabra kod rabatowy kwotowy jest stosowany równie rzadko, jednak jeśli już się pojawi to warto się nim zainteresować. Jego zasada jest bardzo prosta, bowiem od ceny regularnej produktu odejmujemy z góry określoną kwotę. Przykładowo stosując kod rabatowy 100,00 zł na słuchawki bezprzewodowe Jabra Elite 7 Pro w cenie regularnej zapłacilibyśmy 849,99 zł. Kod rabatowy spowoduje, że cena naszego produktu spadnie do 749,99. Wystarczy wprowadzić go podczas składania zamówienia.
  • Promocje – w Jabra sporą korzyść możemy uzyskać przy zakupie produktów w promocji. Często cena tych produktów spada do zadowalających poziomów. I tak dla przykładu kupując kamerę Jabra PanaCast 20 w cenie katalogowej zapłacimy za nią 1230,00 zł. Ta sama kamera w cenie promocyjnej może Cię kosztować 1000,00 zł. Cena w tym wypadku spada o 230,00 zł.
  • Bezpłatna dostawa – w Jabra możemy spotkać się również z bezpłatną dostawą dla zakupów powyżej 169,00 zł. Przykładowo wystarczy zakupić inteligentny videobar Pana Cast 50 w cenie 7061,43 zł; a dostawa przyjedzie do nas bezpłatnie w ciągu kilku dni roboczych.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja która pojawi się na portalu Rabatio.com pochodzi z zaufanego źródła, prosto ze sklepu Jabra.

Sprawdź, jak poprawnie użyć kod rabatowy Jabra

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Wróć do Sklepów