Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Kohersen

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Kohersen

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Przelew tradycyjny

Za pobraniem

Na raty

Metody dostawy w Kohersen

Dostawa kurierem

14 dni na zwrot

Informacje o sklepie Kohersen

Kohersen – wszystko, czego potrzebujesz w swojej kuchni

Przyrządzanie posiłków, to jeden z tych domowych obowiązków, które potrafią sprawiać naprawdę sporo przyjemności. Gotowanie z pasją i miłością, to sekret udanej i smacznej kuchni. Jeśli jesteś entuzjastą sztuki kulinarnej, z pewnością wiesz, że oprócz świeżych składników i aromatycznych przypraw, w gotowaniu liczy się również… wybór odpowiednich naczyń i narzędzi. Chcesz mieć pewność, że potrawy, które wyjdą spod Twoich rąk, będą wszystkim smakować? Nie chcesz ryzykować przypalenia i chciałbyś usprawnić swoją pracę? Odwiedź sklep internetowy Kohersen i zapoznaj się z jego asortymentem. Pragniesz wyposażyć swoją kuchnię w nowe, trwałe i praktyczne sprzęty? Promocje Kohersen sprawią, że zapłacisz za nie mniej, niż początkowo zakładałeś.

Sklep internetowy Kohersen, to miejsce, które powinni odwiedzić wszyscy fani gotowania. Produkty dostępne w sklepie internetowym Kohersen zostały stworzone z myślą o szybkim, sprawnym, zdrowym i efektywnym przygotowywaniu posiłków. Prawidłowy dobór patelni i garnków pozwoli na przyrządzanie znanych Tobie dań łatwiej i… zdrowiej. Marzysz o tym, by podczas gotowania potrawa nie przywierała do dna, a smażenie odbywało się na minimalnej ilości tłuszczu? Teraz to możliwe. Odwiedź sklep internetowy Kohersen i poznaj sprzęt kuchenny na miarę XXI wieku.

Sklep internetowy Kohersen

Co wyróżnia produkty marki Kohersen?

W czym tkwi sekret wyjątkowości naczyń Kohersen? Garnki i patelnie Kohersen posiadają specjalnie opatentowaną koreańską technologię Black Cube. Powierzchnia funkcyjna znajduje się po obu stronach, co sprawia, że naczynia są trwalsze i bardziej odporne na zarysowania. Powierzchnia naczyń Kohersen pokryta jest nowoczesną nawierzchnią, która niweluje możliwość przypalenia składników i pozwala na smażenie na znikomej ilości tłuszczu – to idealne rozwiązanie dla tych, którzy dbają o zdrową i zbilansowaną dietę. Zdobądź swój kod rabatowy Kohersen i odmień oblicze swojej kuchni.

Miejsce, gdzie należy wkleić kod rabatowy Kohersen

Kohersen kody rabatowe i promocje

Co można kupić w sklepie internetowym Kohersen? Znajdziesz tu przede wszystkim garnki i patelnie w różnych rozmiarach. Możesz kupować je osobno, lub zdecydować się zakup całego, praktycznego zestawu. W naczyniach Kohersen będziesz mógł gotować, smażyć, a nawet przyrządzać potrawy na parze. Na kohersen.pl znajduje się także dział ze sprzętem kuchennym, który z pewnością usprawni prace. Robot kuchenny, czy blender, to niezastąpione narzędzia dla każdego kucharza. Chcesz za to wszystko zapłacić mniej? Śledź rabaty Kohersen  i zastosuj podczas płatności kody rabatowe Kohersen – będziesz zaskoczony tym, jak wiele będziesz mógł zyskać.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, prosto ze sklepu Kohersen.

Jak poprawnie wykorzystać kod rabatowy Kohersen?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Zwroty w Kohersen

Zmieniłeś zdanie po złożeniu zamówienia w Kohersen? Chcesz odesłać produkt i odzyskać pieniądze? Możesz to zrobić bez podawania powodu. Wystarczy, że w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki złożysz odpowiednie oświadczenie. Najszybciej zrobisz to drogą mailową lub kontaktując się z działem obsługi klienta. W oświadczeniu podaj Twoje dane i szczegóły dotyczące zakupu (m.in. datę, numer zamówienia, nazwę towaru).

Możesz samodzielnie zredagować pismo lub skorzystać z wzoru dostępnego w internecie. Następnie spakuj artykuł i zabezpiecz go odpowiednio na czas transportu. Pamiętaj, że produkt nie może nosić śladów użytkowania. Paczkę wyślij na podany adres dołączając do niej oświadczenie (jeżeli nie przesłałeś go wcześniej drogą mailową) i potwierdzenie zakupu. Chcesz uzyskać więcej informacji? Zajrzyj do regulaminu Kohersen lub skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Reklamacje w Kohersen

Zastanawiasz się jak długo trwa rozpatrywanie reklamacji w Kohersen? Sklep ma 14 dni na odniesienie się do sprawy. Towar prześlij zabezpieczając go odpowiednio na czas transportu. Najlepiej w tym celu wykorzystać oryginalne opakowanie wraz z wypełnieniem zapewniającym bezpieczny przewóz towaru. Kohersen zaleca oklejenie paczki odpowiednimi nalepkami np. „Uwaga szkło”.

Produkt prześlij wraz z wszystkimi otrzymanymi akcesoriami, dołącz do niego też dokładny opis niezgodności towaru z umową, a także informację dotyczącą okoliczności w jakich występuje usterka. Podaj też Twoje dane oraz określ żądanie reklamacyjne – możesz ubiegać się o naprawę produktu, wymianę towaru na nowy, obniżenie ceny lub całkowity zwrot pieniędzy. Więcej informacji znajdziesz na stronie sklepu lub w regulaminie Kohersen.

Wróć do Sklepów