Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Laboratorium Zielarza

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Laboratorium Zielarza

karta kerdytowa

Szybkie płatności online/Blik

Przelew tradycyjny

Płatność za pobraniem

Metody dostawy w Laboratorium Zielarza

Dostawa kurierem

Paczkomaty InPost

O firmie

Celem Laboratorium Zielarza jest wdrożenie preparatów fitogenicznych zawierających jednocześnie aktywne biopierwiastki, aminokwasy i witaminy, które wzajemnie się wspierają, potencjalizują i uzupełniają.

Chcemy być zgodni z zasadą dra Gerharda Madausa: Complexa complexis curantur (złożoność uzdrawiaj kompleksowo, całościowo, a nie tylko selektywnie = wybiórczo).

Suplementy diety i leki powinny mieć tak dobrane składy, ażeby, wywierając podobny efekt działania, posiadały rozmaite punkty (receptory) zaczepu biochemicznego. Wtedy będzie można komplementarnie spełnić potrzeby biologiczne i zdrowotne pacjenta. Produkt korzystnie działający na homeostazę, „dobry dla życia w zdrowiu” osiągnie cechy produktu eubiotycznego.

Firma Laboratorium Zielarza pragnie tworzyć kompleksowe eubiotyki oraz krzewić wiedzę na temat eubiotycznego trybu życia oraz zrównoważonego rozwoju, te bowiem przyczynią się do utrzymania oczekiwanego dobrostanu psychicznego i subiektywnego.

Kluczową dla nas kwestią jest rzeczywista biodostępność preparatów. Biodostępność jest jedną z podstawowych cech potwierdzających jakość produktu oraz jego aktywność, bezpieczeństwo stosowania i skuteczność.  W naszych produktach chcemy osiągnąć synergizm hiperaddycyjny, czyli potencjalizację. Polega ona na tym, że działanie substancji podanych razem jest większe niż suma działania poszczególnych składników. Występuje on wówczas (zgodnie z prawem Bürga), gdy zastosowane składniki mają różne punkty wychwytu lub różne mechanizmy działania.

Laboratorium Zielarza powołane zostało przez troje ludzi, wzajemnie się uzupełniających wiedzą i doświadczeniem życiowym oraz zawodowym: Henryka Różańskiego, Jana Nowaka i Huberta Iwińskiego.

Opracowując nowatorskie rozwiązania technologiczne i recepturowe opieramy się na osiągnięciach współczesnej nauki, jednocześnie szanując i doceniając wiedzę dawną. Historia każdej nauki jest historią postępu i osiągnięć, a równocześnie historią błędów, które dopiero w świetle nowoczesnych poglądów uwyraźniają się i określają nam prawidłowy kierunek postępowania. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jednego z najwybitniejszych obecnie specjalistów w tej dziedzinie dr Henrykowi Różańskiemu możemy je wdrażać dla Państwa w życie.

Wróć do Sklepów