Strzałka

Kupony rabatowe
Novakid

1 dostępny kupon

Metody płatności w Novakid

Przedpłata na konto

Metody dostawy w Novakid

14 dni na zwrot

5%
  • Kody rabatowe

Od 03.05.2023 Do 31.12.2024

0

5% discount on the first purchase for all NOVAKID subscriptions

5%
  • Kody rabatowe

Od 03.05.2023 Do 31.12.2024

5% discount on the first purchase for all NOVAKID subscriptions

5% discount on the first purchase for all NOVAKID subscriptions

Skopiuj kod i wklej go na stronie sklepu

Pokaż kod NOVIM5
Kod rabatowy ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.novakid.pl/ '5% discount on the first purchase for all NOVAKID subscriptions': NOVIM5
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

Informacje o Novakid

Co oferuje Novakid?

Chcesz, aby twoje dziecko rozpoczęło efektywną naukę angielskiego? Pragniesz, aby twój maluch łączył poznawanie obcego języka z zabawą? Skorzystaj z innowacyjnej metody nauki angielskiego online Novakid i zapewnij swojemu dziecku komfortowe lekcje angielskiego.

Novakid to angielski online dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. To nie tylko nauka w interesującej formie i program, który zaciekawi malucha, ale lekcje z native speakerami, dzięki którym twoja pociecha osłucha się z prawidłową wymową i w szybki sposób zdobędzie kolejne poziomy znajomości angielskiego. Lekcje w Novakid trwają 25 minut, dzięki czemu dziecko nie zdąży się znużyć, a uczenie jest wydajne i zawsze dopasowane do wieku ucznia.

Strona internetowa Novakid

Dlaczego wybrać Novakid?

Dlaczego warto skorzystać z Novakid? Rozmowy z native speakerem sprawiają, że dziecko zyskuje możliwość zanurzenia się w środowisku językowym, co przyspiesza naukę angielskiego i zwiększa jej efektywność. Nauczyciele pracujący w Novakid mają doświadczenie w pracy z dziećmi, uwzględniają program do psychologicznego rozwoju malucha i potrafią zainteresować ucznia kolejnymi lekcjami. Z Novakid nauka przebiega od prostych elementów do tych bardziej złożonych przy jednoczesnych powtórkach i utrwaleniu dotychczas poznanego materiału. Dzięki temu, że lekcje odbywają się online w domu, masz cały czas kontrolę nad przebiegiem zajęć, oszczędzasz też czas i pieniądze na dojazd.

Pragniesz szybkich efektów? Według badań firmy, aż 85% rodziców widzi postępy w nauce u swoich dzieci w Novakid już po 2-3 miesiącach kursu. Obawiasz się, że twojemu dziecku będzie trudno się skupić podczas lekcji online? Zajęcia są prowadzone w innowacyjny sposób, aby zainteresować malucha, zawsze masz jednak możliwość ze skorzystania z bezpłatnej lekcji. Dzięki temu dowiesz się jak przebiega nauczanie i czy Novakid to najlepsze rozwiązanie dla twojej pociechy. Nauczyciele dbają o to, aby interaktywne zajęcia nie nudziły dzieci, a prace domowe były ekscytujące i efektywne. Korzystając z Novakid nie musisz też inwestować w podręczniki – wszystkie pomoce naukowe potrzebne do zdobywania wiedzy znajdziesz na swoim profilu użytkownika.

Novakid kod rabatowy i promocje

Chcesz zaoszczędzić korzystając z Novakid? Zwróć uwagę na promocje Novakid widoczne na stronie. Pomogą ci one uzyskać korzystne rabaty Novakid, dzięki którym lekcje angielskiego będą kosztować znacznie mniej niż myślisz. Warto także wykorzystać kody rabatowe Novakid – wystarczy wkleić kod rabatowy Novakid w odpowiednie pole formularza zamówień na stronie firmy, aby skorzystać ze znacznego upustu.

Kod rabatowy Novakid – rodzaje i korzyści

Szukasz najlepszego sposobu na naukę angielskiego dla Twojego dziecka? Zajrzyj do Novakid. Sprawdź programy edukacyjne Novakid i zaciekaw swoje dziecko językiem obcym. Serwis oferuje też intrygujące i zróżnicowane formy obniżek cenowych, dzięki którym możesz zaoszczędzić wybierając naukę z Novakid. Skorzystasz tu m.in. z rozmaitych kodów rabatowych. Chcesz się dowiedzieć jak działają? Bliższe informacje znajdziesz w poniższym zestawieniu.

  • Kod rabatowy procentowy – w serwisie Novakid możesz natrafić na różnego rodzaju kody rabatowe o wartości procentowej, które zapewniają oszczędność rzędu kilkudziesięciu procent ceny. Przykładowo, z kodem na 20% obniżysz cenę wybranego przez Ciebie kursu (np. Time2Talk) o podaną wartość procentową. Zamiast 339,2 zł, za 3 miesiące edukacji językowej Twojego dziecka zapłacisz jedynie 271,36 zł. To najlepszy sposób na zaoszczędzenie, dzięki któremu w Twojej kieszeni zostanie więcej niż się spodziewasz.
  • Kod rabatowy kwotowy – śledząc ofertę Novakid zauważysz, że często można spotkać się tu również z kodami kwotowymi. Nie musisz nic przeliczać, żeby wiedzieć ile zaoszczędzić – w Twoim portfelu zostanie kwota widniejąca w kodzie. Dzięki kodowi na np. 50 zł, kurs Junior z zajęciami 2 razy w tygodniu wyniesie Cię 273,20 zł zamiast 323,20 zł przy wykupieniu kursu na 6 miesięcy. Ten kod jest równie wartościowy co kod procentowy, dlatego warto wziąć go pod uwagę.
  • Promocje i wyprzedaże – wyprzedaże i promocje w Novakid mogą sięgać nawet 50% ceny. Możesz skorzystać np. z darmowej lekcji próbnej, aby sprawdzić czy nauka z Novakid przypadnie do gustu Twojemu dziecku lub otrzymać miesiąc lekcji gratis przy wykupieniu 6-miesięcznego kursu.
  • Kod rabatowy na pierwszą subskrypcję – decydując się na pierwszą subskrypcję w Novakid możesz skorzystać z jednorazowego kodu obniżającego cenę wybranego przez Ciebie kursu aż o 20%. Wybierz subskrypcję 3, 6 lub 12-miesięczną, pamiętając że największą kwotę zaoszczędzisz przy wyborze rocznego kursu.

Uprzejmie informujemy, że każdy kod rabatowy pojawiający się na Rabatio.com pochodzi ze sprawdzonego źródła, a więc ze sklepu Novakid.

Jak wykorzystać kod rabatowy Novakid?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Wróć do Sklepów