Strzałka

Kupony rabatowe
Pekao S.A.

200 zł
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

0

Konto Przekorzystne do 200 zł za założenie konta i spełnienie warunków promocji 6,5% na Koncie Oszczędnościowym w skali roku 0 zł za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów, kartę do konta na 2 lata

200 zł
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

Za otwarcie konta i spełnienie warunków wskazanych w Regulaminie, Klient może otrzymać 200 zł w promocji „Otwórz konto na selfie i odbierz nagrodę”.

Konto Przekorzystne do 200 zł za założenie konta i spełnienie warunków promocji 6,5% na Koncie Oszczędnościowym w skali roku 0 zł za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów, kartę do konta na 2 lata

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.pekao.com.pl/ 'Za otwarcie konta i spełnienie warunków wskazanych w Regulaminie, Klient może otrzymać 200 zł w promocji „Otwórz konto na selfie i odbierz nagrodę”.': https://prostodo.pl/c?pid=83975&tid=2637&ha=3951196674&r=7795
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osoby

0

Informacje o Bank Pekao

Otwórz swoje konto w Bank Pekao

Trudno byłoby sobie wyobrazić codzienność bez dokonywania operacji finansowych. Właściwie każdego dnia, większość z nas płaci kartą, posługuje się BLIKiem, czy zleca przelewy przez internet. Posiadanie rachunku bankowego wydaje się wręcz obowiązkowe. Instytucje bankowe, to miejsca, które dbają o dobro Klientów i co rusz proponują nowe, atrakcyjne rozwiązania, które z jednej strony mają ułatwić zarządzenie finansami, a z drugiej zapewniają bezpieczeństwo: zarówno transakcji, jak i środkom zgromadzonym na koncie. Zastanawiasz się, który bank wybrać? Zapoznaj się z ofertą Banku Pekao. Poznaj promocje Bank Pekao i czerp dodatkowe korzyści płynące z prowadzenia tu rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Zastosuj kody rabatowe Bank Pekao i obniż koszta związane z posiadaniem konta.

Bank Pekao, to ciesząca się uznaniem instytucja finansowa, oferująca szeroki pakiet usług bankowych dla osób prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw, a także korporacji. Niezależnie od tego, czy preferujesz stacjonarny sposób obsługi, czy bazujesz na kanałach zdalnych – jako Klient Banku Pekao poczujesz się zaopiekowany. Zależy Tobie na tym, by ulokować swoje środki w miejscu, któremu będziesz mógł zaufać? Dobrze trafiłeś! Bank Pekao, to instytucja z długą tradycją, która przez dziesiątki lat obsłużyła miliony klientów.

Strona internetowa Bank Pekao

Kontroluj swoje finanse z Bankiem Pekao

Należysz do osób, którym zależy na czymś więcej, niż standardowej obsłudze? Śledź rabaty Bank Pekao, które pozwolą Tobie zaoszczędzić na opłatach związanych z prowadzeniem produktów bankowych. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę internetową Banku Pekao i zapoznaj się z bieżącą ofertą. Wśród przygotowanych propozycji z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jako Klient Banku Pekao, oprócz rachunku, będziesz mógł liczyć na dodatkowe usługi, które ułatwią Tobie poruszanie w świecie finansów. Jeśli zdecydujesz się na założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Pekao, będziesz mógł korzystać z bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, a także – jeśli zechcesz, karty płatniczej. Wszystko to sprawi, że będziesz miał pełną kontrolę nad swoimi finansami i będziesz mógł sprawniej dokonywać płatności.

Bank Pekao kod rabatowy i promocje

Zastanawiasz się nad nawiązaniem współpracy z Bankiem Pekao? Zdecyduj się na proponowane tu rozwiązania i śledź nowości za pośrednictwem serwisu rabatio.com. Znajdziesz tu najnowsze informacje na temat prowadzonych akcji rabatowych, a także będziesz mógł pobrać kod rabatowy Bank Pekao. Wszystko to sprawi, że prowadzenie usług w Banku Pekao będzie jeszcze bardziej atrakcyjne.

Kod rabatowy Bank Pekao – rodzaje i korzyści

Bank Pekao jest drugim pod względem wielkości bankiem komercyjnym w Polsce. Swoją działalność rozpoczął w pierwszej połowie XX wieku. Bank Pekao jako pierwszy w Polsce uruchomił bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową czy uruchomił biuro maklerskie. Bank Pekao jest bankiem uniwersalnym obsługującym zarówno osoby prywatne, przedsiębiorców jak i samorządy lokalne. W Bank Pekao oprócz ciekawej oferty możemy liczyć na mnóstwo promocji. Bank Pekao stosuje też kod rabatowy. W celu wskazania wszystkich korzyści płynących z oferty jaką proponuje Bank Pekao poniżej przedstawimy przykładowe rodzaje rabatów, promocji oraz kody rabatowe, które wpływają na realne oszczędności Polaków.

  • Karta kredytowa z Żubrem w Bank Pekao S.A. – niezwykle ciekawą ofertą jest karta kredytowa z Żubrem, którą możemy zamówić w Bank Pekao. Dzięki operacjom na karcie możemy zyskać nawet 800 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Aby uzyskać premię dzięki Bank Pekao należy założyć w nim kartę kredytową, zarejestrować się w programie Mastercard i aktywnie korzystać z karty. Za pierwsze wydane 250 złotych w przeciągu miesiąca otrzymamy nagrodę 80,00 zł. Jeśli tę operację ponowimy w 9 kolejnych miesiącach otrzymamy kolejne 80,00 złotych w miesiącu, co da nam razem 800,00 zł premii. Do skorzystania z promocji nie jest potrzebny kod rabatowy.
  • Pożyczka konsolidacyjna – wykorzystując kod rabatowy w Bank Pekao możemy liczyć na pożyczkę konsolidacyjną bez prowizji. Aby otrzymać taką pożyczkę w Bank Pekao należy spełnić warunki startowe. Po pierwsze złożyć wniosek przez Internet na kwotę od 10 000 do 250 000 zł; po drugie spłacić ją w przeciągu 10 lat. Dodatkowo Bank Pekao daje możliwość odłożenia pierwszej spłaty do 3 miesiąca po udzieleniu pożyczki.
  • Konto Przekorzystne – to okazja na złapanie ponadprzeciętnego oprocentowania oraz bonusów. Zakładając konto przekorzystne z kartą VISA w Bank Pekao, nie dość, że nie płacimy za jego otwarcie i użytkowanie, to jeszcze możemy zarobić pieniądze. Wystarczy, że założysz konto on-line, a już wpada pierwszy bonus 50 zł do wykorzystania na koncie oraz 50 zł do wykorzystania w sklepie Żabka. Dokonując 5 transakcji kartą VISA przez pierwsze 3 miesiące w każdym z miesięcy otrzymasz zwrot na konto 50 zł. Ponadto zakładając konto w Bank Pekao masz możliwość otwarcia konta oszczędnościowego z bardzo wysokim 8% oprocentowaniem przez pierwszych 6 miesięcy. Do skorzystania z promocji nie jest potrzebny kod rabatowy.
  • Lokata inwestująca – to ciekawa opcja dla osób, które lubią wysoki procent i ryzyko. Bank Pekao daje możliwość założenia lokaty na 9% na 6 miesięcy w jednym z dostępnych produktów. Minimalna kwota wpłaty to 6 000 zł. Zasada lokaty w Bank Pekao jest prosta. Po założeniu lokaty środki są przelewane w 6 równych ratach na wybrany przez klienta fundusz inwestycyjny, pierwszy raz po miesiącu. Oprocentowaniu lokaty podlegają tylko te środki, które nie zostały jeszcze przelane na fundusz. Odsetki z lokaty zostają przelane na koniec okresu lokaty na konto wskazane przez klienta. Do skorzystania z promocji nie jest potrzebny kod rabatowy.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, prosto z BANK PEKAO.

Jak wykorzystać kod rabatowy Bank Pekao?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Zwroty w Banku Pekao

Jak odstąpić od umowy zawartej z Bankiem Pekao? Jeżeli zdecydowałeś się na założenie konta czy wzięcie pożyczki w tej instytucji finansowej, możesz zrezygnować z usług banku w ciągu 14 dni od zawarcia umowy (pod warunkiem, że umowa została zawarta poza lokalem przedsiębiorstwa – np. przez internet lub infolinię). Zastanawiasz się jak to zrobić? Skontaktuj się z działem obsługi klienta, a pracownicy udzielą Ci szczegółowych informacji, dzięki którym szybko zgłosisz chęć odstąpienia od umowy.

Przed kontaktem z doradcami Banku Pekao przygotuj wszystkie informacje dotyczące usługi, z której chcesz zrezygnować – datę zawarcia umowy, numer umowy i Twoje dane. Pracownicy pomogą Ci w wypełnieniu oświadczenia i omówią z Tobą szczegóły wiążące się z odstąpieniem (np. zwrot pieniędzy w przypadku rezygnacji z pożyczki). Więcej informacji znajdziesz w regulaminie umieszczonym na stronie Banku Pekao.

Reklamacje w Banku Pekao

Reklamację w Banku Pekao możesz złożyć drogą elektroniczną, telefonicznie na infolinii, osobiście lub listownie. Aby zgłosić problem, skorzystaj z odpowiedniego formularza dostępnego na stronie: https://www.pekao.com.pl/o-banku/reklamacje/klient-indywidualny.html. Znajdziesz tu dokumenty dotyczące reklamacji związanych z kartą płatniczą, pożyczkami, a także innymi usługami banku.

Aby wypełnić dokumenty potrzebne będą: numer rachunku, nazwa usługi lub produktu, data zdarzenia, reklamowana kwota, typ transakcji, a także Twoje dane. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat składania i rozpatrywania reklamacji w tej instytucji finansowej, zajrzyj do regulaminów usług opublikowanych na stronie internetowej banku. Od decyzji możesz się odwołać korzystając z informacji opublikowanych na stronie internetowej.

Wróć do Sklepów