Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
PicArta.pl

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w PicArta.pl

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Przelew tradycyjny

Przy odbiorze

Metody dostawy w PicArta.pl

Dostawa kurierem

Informacje o sklepie PicArta

PicArta – personalizowane prezenty dla każdego

Wydawałoby się, że współczesny rynek jest nasycony produktami. Można pokusić się o stwierdzenie, że wszystko, o czym zamarzymy jest dostępne i możliwe do kupienia. Są jednak okazje i okoliczności, które chcielibyśmy celebrować w wyjątkowy sposób. Specjalny, wart zapamiętania prezent nie musi być drogi – liczy się przekaz, jaki niesie. Jeśli chciałbyś obdarować bliską Tobie osobę czymś szczególnym, warto rozważyć zakup czegoś personalizowanego. Szukasz firmy, która wykonałaby zlecenie zgodnie z Twoim wyobrażeniem? Zaufaj sprawdzonemu miejscu, które nastawione jest na spełnianie oczekiwań swoich Klientów. Zajrzyj do sklepu internetowego PicArta i daj się zainspirować! Niech prezent od Ciebie wywoła uśmiech na twarzy Twoich najbliższych. Chcesz mieć jeszcze więcej powodów do radości? Poznaj promocje PicArta i za wyjątkowy upominek zapłać mniej niż początkowo zakładałeś.

Sklep internetowy PicArta jest miejscem, które jest prawdziwą kopalnią pomysłów na prezenty na różne okazje. Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się na ślub, będziesz świętować urodziny, rocznicę, czy awans – koniecznie odwiedź witrynę sklepu internetowego PicArta. Propozycje PicArta sprawdzą się idealnie jako szczególny upominek: jednocześnie personalizowany i piękny. Chcesz, aby bliska Tobie osoba poczuła się naprawdę wyjątkowo? Wejdź na picarta.pl i sam się przekonaj, która z dostępnych tu pozycji będzie tą, która całkowicie spełni Twoje oczekiwania dotyczące wyjątkowego, nietuzinkowego prezentu. Zależy Tobie również na atrakcyjnych warunkach cenowych? Śledź aktualne rabaty PicArta za pośrednictwem rabatio.com. Znajdziesz tu kody rabatowe PicArta, które pozwolą realnie obniżyć wartość Twojego rachunku.

Sklep internetowy PicArta

Poznaj niepowtarzalną ofertę PicArta

Co wyróżnia sklep internetowy PicArta? Przede wszystkim pomysłowy asortyment. Dostępna jest tu szeroka gama produktów opartych na fotografii. Złożysz tu zamówienie na fotoobraz wykonany na podstawie własnego zdjęcia, będzie istniała możliwość wykonania szczególnej galerii w postaci mozaiki ze zdjęć, a nawet stworzenia szablonu do malowania po numerach. Zależy Tobie na prezencie wyjątkowym, poruszającym najczulsze strony? Zaufaj zespołowi PicArta i korzystaj z możliwości, jakie Tobie oferuje. Wszystko to może kosztować mniej niż się spodziewasz. Wystarczy, że podczas płatności wykorzystasz kod rabatowy PicArta, a zapłacisz mniej za tę samą, wysoką jakość wykonania.

Miejsce na kod rabatowy PicArta

PicArta kod rabatowy i promocje

Przedmioty dostępne na picarta.pl będą też doskonałym prezentem dla marzycieli i miłośników podróży. Zamówisz tu oryginalne mapy, na których będzie można zaznaczać odwiedzane miejsca, a także mapy gwiazd – obie wersje będą ciekawą ozdobą każdego salonu, czy sypialni. Nie zapomnij, aby sprawdzić aktualnie dostępne w PicArta kody rabatowe, aby zapłacić mniej za swoje zakupy.

Jak zastosować kod rabatowy PicArta?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Jak dokonać zwrotu w PicArta?

Chcesz odesłać produkt kupiony w sklepie PicArta? Zastanawiasz się, czy podobnie jak w przypadku innych sklepów internetowych, także PicArta oferuje możliwość odstąpienia od umowy i odzyskania pieniędzy? W PicArta możesz zrezygnować z zakupu na każdym etapie składania zamówienia, aż do  momentu jego opłacenia. Ze względu na personalizowany charakter towarów dostępnych w sklepie, nie ma możliwości zwrócenia zamówionego i opłaconego artykułu. Jeżeli bezpośrednio po złożeniu zamówienia chcesz zrezygnować z zakupu, skontaktuj się z obsługą sklepu i ustal szczegóły rezygnacji. Dopóki produkt nie zostanie wydrukowany, istnieje możliwość zwrotu części poniesionych kosztów (za wydruk, obramowanie oraz dostawę).

Chcesz dowiedzieć się więcej o personalizowanych produktach z PicArta? Informacje dotyczące zakupów i ewentualnej możliwości zwrotów znajdziesz w regulaminie sklepu.

Jak złożyć reklamację w PicArta?

Produkt zamówiony w PicArta nie spełnił Twoich oczekiwań? Wydrukowany obraz różni się od projektu poglądowego przedstawionego drogą mailową? Możesz złożyć reklamację korzystając z informacji podanych na stronie internetowej. Zwrot produktu i odzyskanie pieniędzy lub inna forma rekompensaty są możliwe w przypadku posiadania przez produkt wad fizycznych lub prawnych. Reklamację najszybciej złożysz drogą elektroniczną. Pamiętaj przy tym, że na zgłoszenie sprawy masz 2 lata od momentu zakupu. W opisie reklamacji zawrzyj szczegóły uszkodzenia, okoliczności jego wystąpienia, Twoje dane oraz żądanie reklamacyjne. Może być to naprawa produktu, wymiana towaru na nowy, zwrot środków lub obniżenie ceny proporcjonalne do rodzaju i wielkości uszkodzenia.

Potrzebujesz pomocy przy uzupełnieniu dokumentów reklamacyjnych lub odesłaniu paczki z wadliwym produktem? Pomogą Ci w tym doradcy PicArta.

Wróć do Sklepów