Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
CANAL+

0 dostępnych kuponów

Informacje o Canal+

Wyjątkowa oferta Canal+

Szukasz najlepszego pakietu telewizji? Odwiedź sklep CANAL+, w którym znajdziesz telewizję satelitarną, na kartę i telewizję przez internet. Telewizja CANAL+ to zarówno kanały telewizyjne wydawcy, jak i kanały innych firm, a wszystko to w odpowiedzi na rosnące i zróżnicowane potrzeby klientów.

Dlaczego warto wybrać CANAL+? Dzięki nowoczesnej telewizji masz dostęp do filmów bez reklam, możesz także korzystać z opcji multiroom i oglądać programy na aż 6 telewizorach. Na wielu kanałach filmy są dostępne z oryginalnym dźwiękiem, polskim lektorem lub napisami.

Bez względu na to, gdzie jesteś, nie musisz rozstawać się z CANAL+! Bezpłatna aplikacja nc+ GO umożliwia oglądanie telewizji na komputerze, smartfonie i tablecie. To nie wszystko – dzięki opcji Time Shift zatrzymasz film lub program, a następnie wrócisz do niego w dowolnym momencie. CANAL+ to także opcja VOD+, czyli najlepsze polskie i zagraniczne filmy oraz seriale dostępne na żądanie.

Strona internetowa Canal+

Skorzystaj z szerokiego wyboru w Canal+

Nie wiesz na jaki pakiet telewizji się zdecydować? Dzięki prostej budowie strony możesz szybko znaleźć różne opcje i porównać je między sobą. Wyczerpujące opisy i szczegóły dotyczące wszystkich pakietów ułatwią ci selekcję, dzięki czemu decydując się na CANAL+ otrzymasz pakiet dopasowany do swoich zainteresowań i potrzeb. Jeżeli nie wiesz co wybrać, skontaktuj się z doradcami CANAL+, którzy pomogą ci w podjęciu najlepszej decyzji.

Zastanawiasz się, jak złożyć zamówienie w CANAL+ na wybrany pakiet? Sklep internetowy CANAL+ przeprowadzi cię przez cały proces. Po pierwsze wybierz jedną z proponowanych ofert, a w kolejnym kroku określ sprzęt, którego potrzebujesz (np. dekoder, antena) i dobierz dodatkowe kanały. To właśnie na tym etapie możesz określić opcje dodatkowe, takie jak mobilny internet LTE, telefon, czy Multiroom pozwalający oglądać telewizję na wielu odbiornikach jednocześnie. Następnie wystarczy kliknąć „złóż zamówienie”, aby potwierdzić wybrane produkty. Dostawa od CANAL+ realizowana jest w ciągu dwóch dni roboczych, dzięki czemu nie będziesz musiał długo czekać na najlepszą telewizję.

Miejsce na kod rabatowy Canal+

Canal+ kod rabatowy i promocje

Jeżeli chcesz zaoszczędzić wybierając pakiet telewizyjny, zastosuj kody rabatowe CANAL+ dostępne na naszej stronie. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich łowców okazji. Wystarczy pobrać kod rabatowy CANAL+, a następnie wkleić go w odpowiednie pole formularza zamówień, aby otrzymać upust cenowy. Warto też śledzić promocje CANAL+ i rabaty CANAL+ widoczne w sklepie internetowym marki, aby zyskać jeszcze więcej.

Każdy kod rabatowy publikowany na Extrabon.pl pochodzi od Canal + i jest dokładnie sprawdzony pod kątem aktualności przez naszych pracowników.

Jak wykorzystać kod rabatowy Canal+?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Jak dokonać zwrotu w Canal+?

Nie wiesz czy możesz odstąpić od umowy zawartej z Canal+? Jeżeli złożysz zamówienie na usługi Canal+ przez internet, przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Możesz dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od podpisania umowy. W tym celu wykorzystaj formularz, który otrzymałeś wraz z zamówieniem (możesz też napisać własne oświadczenie podając odpowiednie dane).

Odstąpienie powinno zawierać Twoje imię i nazwisko, numer abonenta i numer umowy, oświadczenie o chęci odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz numer konta, na które Canal+ dokona zwrotu poniesionych kosztów. Pismo możesz wysłać listem poleconym, zwrócić w dowolnym punkcie Canal+ lub wysłać przez formularz w strefie Canal+. Jeżeli w związku z umową dokonałeś opłaty aktywacyjnej, zostanie ona zwrócona na podany numer konta bankowego.

Jak zgłosić reklamację w Canal+?

Reklamację w Canal+ możesz złożyć przez formularz kontaktowy. Wystarczy, że zalogujesz się na Twoje konto klienta w Canal+ i w zakładce „Kontakt” wpisz treść zgłoszenia. Jak jeszcze możesz zgłosić problem z usługą lub urządzeniem? Reklamację wyślesz pisemnie na adres siedziby lub drogą mailową korzystając z adresów podanych na stronie Canal+. Pamiętaj, że Canal+ rozpatrzy zgłoszenie wysłane wyłącznie przez abonenta lub osobę przez niego pisemnie upoważnioną. Zastanawiasz się jak długo będziesz czekać na zakończenie sprawy? Canal+ odniesie się do Twojej reklamacji w ciągu 30 dni od jej złożenia. Aby przyspieszyć proces, dokładnie opisz sprawę – im dokładniej przedstawisz problem występujący z usługą lub urządzeniem, tym sprawniej może przebiec rozpatrzenie reklamacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat procedury reklamacyjnej w Canal+? Skontaktuj się z doradcami Canal+, a odpowiedzą na Twoje pytania.

Canal+ Black Friday

Miłośniczki pewnej pory roku nazywa się pieszczotliwie “jesieniarami”. A czy wiecie kiedy nastąpił największy przyrost fanek jesieni? Wraz z pojawieniem się wspaniałego wydarzenia o nazwie Black Friday, kiedy to z kuponami rabatowymi robimy super tanie zakupy, z rekordowymi zniżkami. Black Friday ma miejsce pod koniec listopada i przyczynił się ogromnie do ocieplenia wizerunku jesieni. No przecież nie można nie mieć sympatii dla pory roku, w której odbywa się wspaniały Black Friday.

Canal+ też kocha jesień (podobnie zresztą jak i inne pory roku) i z tej okazji przygotowuje zawsze najgorętsze premiery kinowych hitów. Zamów Canal plus w Black Friday a rabat maksymalnie obniży cenę usługi. Kocyk, herbatka i dobre kino w Canal plus kupione ze zniżką na Black Friday brzmi jak plan. Przygotuj się na chłodniejsze dni, kupując zapas kocyków i herbatek oraz zamawiając usługi Canal plus z rabatem w Black Friday.

Canal+ Cyber Monday

W pewien listopadowy poniedziałek prawdopodobieństwo przepłacenia za zakupy w internecie spada poniżej zera. Ten wyjątkowy dzień to Cyber Monday, kiedy kupony rabatowe obniżają maksymalnie ceny w sklepach online. Serwery uginają się od ilości przetwarzanych w Cyber Monday kodów rabatowych, a w kolejnych dniach pod ciężarem paczek, uginają się ramiona kurierów. Zabawa w Cyber Monday polega głównie na tym, że wszystkiego jest dużo- dużo zakupów online, dużo upolowanych okazji, ogrom fantastycznych rabatów.

W Canal+ w Cyber Monday można na przykład zapewnić sobie dużo rozrywki, w niedużej cenie. Wybierz pakiet usług na CanalPlus.com, użyj kodu rabatowego na Cyber Monday i ciesz się nieograniczonym dostępem do treści na życzenie i na żywo w obniżonej cenie. Kinowe hity, sport, seriale i o wiele więcej w takiej promocji do zgarnięcia tylko na CanalPlus.com w Cyber Monday.