Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Plus PL

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Plus PL

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Za pobraniem

Metody dostawy w Plus PL

Dostawa kurierem

14 dni na zwrot

Informacje o Plus

Plus – sieć komórkowa dla każdego

Aż trudno uwierzyć, że jeszcze dwie dekady temu telefony komórkowe i Internet nie były tak powszechne. Dziś nie możemy sobie wyobrazić bez nich życia. Zasięg wydaje się obecnie czymś niezbędnym, bez czego naprawdę trudno jest funkcjonować. Korzystanie z usług telekomunikacyjnych w zakresie sieci komórkowej i internetowej stało się normą. Smartfony utrzymują nas w łączności ze światem. Pozwalają nie tylko na swobodną i coraz tańszą komunikację, ale też są narzędziem, poprzez które czerpiemy wiedzę o świecie. Telefon komórkowy i zawarte w nim aplikacje są źródłem rozrywki i nierzadko stanowią nieodłączny element naszej pracy, a także towarzyszą w załatwianiu codziennych spraw. Jesteś na etapie poszukiwań operatora komórkowego? Poznaj promocje Plus i zakup usługi skrojone na miarę Twoich potrzeb. Przekonaj się, że wysoka jakość nie musi oznaczać wygórowanej ceny.

Plus to jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci telefonii komórkowej. Oferta Plus skierowana jest zarówno do Klienta indywidualnego, jak i małych firm oraz większych przedsiębiorstw. Szukasz usług telekomunikacyjnych na najwyższym poziomie? Dobrze trafiłeś. Śledź aktualne rabaty Plus za pośrednictwem serwisu rabatio.com i nie zawahaj się skorzystać z atrakcyjnych warunków współpracy. Sam zobaczysz, że wystarczy odrobina sprytu, by móc naprawdę sporo zaoszczędzić.

Strona internetowa Plus

Dlaczego warto wybrać Plus?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co możesz zyskać jako Klient Plusa? Wejdź na stronę internetową www.plus.pl i zapoznaj się z aktualnymi propozycjami. Jeśli zastanawiasz się nad zawarciem umowy o dostęp do sieci telefonicznej, znajdziesz tu kilka możliwości: od współpracy opartej na abonamencie, poprzez ofertę typu „mix”, na opcji zakupu samej karty skończywszy. A może zależy Tobie nie tylko na dostępie do sieci komórkowej i internetowej? Jesteś zainteresowany nowym sprzętem? Dzięki doskonale przygotowanej witrynie sklepu internetowego Plus, z łatwością będziesz mógł się zapoznać z ofertą urządzeń. Będziesz mógł kupić tu telefon komórkowy w ramach oferty na abonament, z ratami 0% lub za gotówkę. Sprawdź najnowsze kody rabatowe Plus na rabatio.com i kupuj taniej niż się spodziewasz. Promocje są przecież od tego, by z nich korzystać!

Plus kod rabatowy i promocje

Co ciekawe, Plus to nie tylko telefonia komórkowa i usługi z nią związane. Jeśli szukasz rozsądnego rozwiązania internetowego, znajdziesz go pod tym samym adresem. Będziesz mógł wybrać spośród oferty na abonament, zestawu domowego LTE, światłowodu, a także szybko i bezproblemowo będziesz mógł zmienić lub przedłużyć umowę. Wykorzystaj swój kod rabatowy  Plus podczas płatności i zyskaj jeszcze więcej!

Kod rabatowy Plus – rodzaje i korzyści

W Plusie znajdziesz internet, telefonię i telewizję w korzystnych planach abonamentowych, dzięki którym zaoszczędzisz. Kupisz tu też smartfony, smartwatche, hulajnogi, telewizory i inne urządzenia bez przepłacania. Wszystko to możesz zdobyć w korzystnych cenach wykorzystując rozmaite akcje promocyjne i kody rabatowe. Poniżej opiszemy różne rodzaje kodów zniżkowych wraz z przykładami, dzięki którym dowiesz się jak wiele możesz zyskać korzystając z tego rodzaju promocji.

  • Kod rabatowy procentowy – tego rodzaju kod rabatowy może obejmować zarówno poszczególne produkty, jak i grupy asortymentu. Przykładowo, kod rabatowy o wartości 20% obniży wartość koszyka właśnie o 20%, co przy zakupie np. hulajnogi Motus Scooty 10 pozwoli Ci zaoszczędzić aż 599,80 zł. Dzięki temu zamiast płacić 2999 zł, hulajnogę otrzymasz już za 2399, 2 zł.
  • Kod rabatowy kwotowy – to wygodny rodzaj rabatu, dzięki któremu od razu wiesz jak dużo zostanie w Twoim portfelu. Możesz np. uzyskać zniżkę w kwocie 100 zł czy 150 zł, co wybierając smartfona, tablet czy akcesoria jest korzystnym upustem. Jak widać ten rodzaj kodu rabatowego obniża cenę o konkretną kwotę i może dotyczyć np. poszczególnych produktów lub artykułów określonych firm.
  • Promocje i rabaty – podobnie jak w przypadku innych operatorów komórkowych i serwisów ze sprzętem elektronicznym, także w Plusie nie brakuje licznych promocji i wyprzedaży. Wystarczy śledzić informacje z Plusa, aby skorzystać z tego rodzaju okazji. Nie musisz przy tym wpisywać kodu rabatowego. Dzięki promocjom możesz np. uzyskać 10 zł zniżki miesięcznie wybierając e-fakturę przy abonamencie lub uzyskać kolejny abonament ze smartfonem w zestawie za 1 zł.
  • Kody rabatowe na nowości – nowe produkty w ofercie Plusa to dobra okazja, aby zaopatrzyć się w smartwatch, laptop, oczyszczacz powietrza czy telewizor za mniej. Zwykle tego typu kody pozwalają na uzyskanie oszczędności rzędu kilku procent ceny, dzięki czemu możesz zakupić wybrane produkty z korzystną zniżką.

Uprzejmie informujemy, że każdy kod rabatowy pojawiający się na Extrabon.pl pochodzi ze sprawdzonego źródła, a więc ze sklepu Plusie.

Jak działa kod rabatowy Plus?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

W jaki sposób dokonać zwrotu w Plus?

Chcesz zrezygnować z umowy zawartej z Plus? Usługa wykupiona w tym sklepie nie spełniła Twoich oczekiwań? Zmieniłeś zdanie i pragniesz odesłać zamówiony produkt? Możesz to zrobić w szybki sposób – pomogą Ci w tym instrukcje zamieszczone na stronie internetowej. Na odstąpienie od umowy masz 14 dni od daty jej podpisania.

Aby zwrócić produkt lub zrezygnować z usługi wystarczy skontaktować się z pracowniami Plus drogą mailową, telefoniczną lub pocztową. Specjaliści poinformują Cię jak wypełnić formualrz zwrotu (jego wzór znajdziesz tutaj: https://www.plus.pl/documents/16/5267593f-856b-4f04-a984-737053c09579?title=Informacje_dla_Klienta_na_odlegosc_ze_sprzetem(Abonament_i_PlusMix)_+14dni), a także jak spakować produkt i nadać paczkę. W przypadku odstąpienia od umowy, zostaną zwrócone wszystkie płatności, w tym koszty dostarczenia towaru. Nie potrwa to dłużej niż 14 dni od dnia poinformowania sklepu o chęci zwrotu.

Jak dokonać reklamacji w Plus?

Nie wiesz jak złożyć reklamację w Plus? Zrobisz to na jeden z kilku sposobów. Możesz zgłosić sprawę za pośrednictwem serwisu internetowego iPlus, formularza kontaktowego Plus, mailowo, w punkcie stacjonarnym lub drogą pocztową. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko, adres i adres mailowy, numer telefonu, a także opis i uzasadnienie reklamacji. Jeżeli reklamacja dotyczy sprzętu, skontaktuj się z pracownikami Plus, a poinformują Cię w jaki sposób przygotować sprzęt do zwrotu i jak najszybciej odesłać paczkę.

Zastanawiasz się jak długo potrwa rozpatrzenie reklamacji? Plus rozstrzygnie Twoją sprawę w ciągu 30 dni. O wyniku sprawy zostaniesz powiadomiony zależnie od wybranego sposobu – telefonicznie, SMS-owo, mailowo lub pisemnie. Jeżeli sprawa zostanie rozstrzygnięta negatywnie, Plus poinformuje Cię w formie e-mailowej lub pisemnej.

Wróć do Sklepów