Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Primate

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Primate

Karta kredytowa

Karta kredytowa

Metody dostawy w Primate

Dostawa kurierem

Informacje o Primate

Odmień swoją dietę z Primate

Zastanawiasz się nad zmianą diety na zdrowszą? Chcesz mieć kontrolę nad tym, ile kalorii dziennie przyjmujesz? Szukasz urozmaiconych i pełnowartościowych posiłków, które nie tylko cię nasycą, ale będą też smaczne? Postaw na dietę pudełkową z dowozem Primate (Black Monkey Cooks).

Primate (Black Monkey Cooks) to nowoczesna dieta pudełkowa, w której masz kontrolę nie tylko nad tym co jesz, ale także nad swoimi finansami. Po prostu doładowujesz konto Primate (Black Monkey Cooks) i wybierasz dni dostaw cateringu dietetycznego, a także zdrowe posiłki dopasowane do twoich oczekiwań oraz potrzeb. Primate (Black Monkey Cooks) to pięć posiłków dziennie i darmowa dostawa we wszystkich dużych miastach.

Strona internetowa Primate (Black Monkey Cooks)

Primate (Black Monkey Cooks) – jedz to, co lubisz

W Primate (Black Monkey Cooks) samodzielnie wybierasz kaloryczność potraw i dobierasz rodzaj diety. Dostępne są opcje: zbilansowana, bez ryb, bez nabiału, niskoglutenowa, wegetariańska, wegańska i na insulinooporność. Możesz też zdać się na specjalistów Primate (Black Monkey Cooks), którzy bazując na twoich wskazówkach samodzielnie dopasują catering do twoich potrzeb.

Dlaczego warto wybrać właśnie Primate (Black Monkey Cooks)? To szeroki wybór diet – sam wskazujesz grupy wykluczeń i każdego dnia wybierasz spośród kilku opcji dań dopasowanych do twoich potrzeb. Posiłki są nie tylko zbilansowane, ale też zawsze świeże i różnorodne. Primate (Black Monkey Cooks) to także darmowa dostawa, w której sam wybierasz przedział godzinowy w jakim danie ma zostać dostarczone pod twoje drzwi. Catering dietetyczny to także wygodne zarządzanie dietą za pośrednictwem nowoczesnego panelu zamówień. Możesz kontrolować dni dostawy, wykluczenia, kaloryczność czy adres – wszystko dla twojej wygody. Primate (Black Monkey Cooks) to także zero zobowiązań. Cena twojej diety jest zależna jedynie od kaloryczności, dlatego po doładowaniu konta płacisz tylko za te dni, w których chcesz otrzymać dietę.

Miejsce na kod rabatowy Primate (Black Monkey Cooks)

Primate (Black Monkey Cooks) kod rabatowy i promocje

Obawiasz się wysokich kosztów diety pudełkowej? Chcesz ograniczyć wydatki na ten cel? Wystarczy, że wykorzystasz kody rabatowe Primate (Black Monkey Cooks) dostępne w naszym sklepie. Skopiuj kod rabatowy Primate (Black Monkey Cooks), a następnie wklej go w podane miejsce formularza zamówień. To wszystko – kwota do zapłaty ulegnie obniżeniu, a ty będziesz mógł cieszyć się pysznymi posiłkami za mniej niż myślisz. Jeżeli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, zwróć uwagę na promocje Primate (Black Monkey Cooks) i rabaty Primate (Black Monkey Cooks) – znajdziesz je na stronie firmy, a także w mediach społecznościowych. Warto polować na takie okazje cenowe – za pełnowartościowe posiłki Primate (Black Monkey Cooks) zapłacisz nawet o kilkadziesiąt procent mniej.

Kod rabatowy Black Monkey Cooks – rodzaje i korzyści

W Black Monkey Cooks znajdziesz szeroki wybór diet dopasowanych do Twojego zapotrzebowania kalorycznego i preferencji smakowych. Nie tylko bogata oferta i wysoka jakość produktów sprawiają, że ten catering dietetyczny jest tak popularny. Wszystkich dbających o swoje zdrowie i sylwetkę przyciągają tutaj także promocje i kody rabatowe, które pomagają w obniżeniu ceny cateringu. Zastanawiasz się jak działają kody rabatowe? Spójrz do poniższego tekstu, a znajdziesz konkretne przykłady, dzięki którym dowiesz się jak dużo możesz zaoszczędzić stosując jeden z wielu popularnych kodów.

  • Kod rabatowy procentowy – ten popularny rodzaj kodu rabatowe pomoże obniżyć cenę zamówienia nawet o 20% czy 30%. Może on dotyczyć zarówno konkretnych diet, jak i całego asortymentu. Wprowadzając kod w wyznaczone miejsce koszyka, kwota do zapłaty niezwłocznie obniży się o wskazaną wartość. Wpisz kod o wartości 20% zamawiając dietę Basic, a za jeden dzień cateringu o kaloryczności 1750 kcal zapłacisz zamiast 72 zł jedynie 57,60 zł.
  • Kod rabatowy kwotowy – śledząc ofertę Black Monkey Cooks zauważysz, że ten kod występuje nieco rzadziej niż kod procentowy. Nie oznacza to jednak, że przyniesie Ci mniejsze korzyści. Z takim kuponem zaoszczędzisz konkretną kwotę np. 30 zł czy 50 zł zamawiając wybrane przez siebie zestawy posiłków. Z kodem na 30 zł zapłacisz za jeden dzień diety All-Inclusive 1625 kcal 58 zł zamiast pełnej ceny 88 zł.
  • Promocje i wyprzedaże – warto zainteresować się nimi podczas składania zamówienia w Black Monkey Cooks, ponieważ pomogą Ci w uzyskaniu zniżki sięgającej nawet 50%. Możesz np. odebrać dodatkowe 100 zł doładowując swoje konto w Black Monkey Cooks za min. 400 zł czy obniżyć o 10 zł dziennie koszty diety 2000 kcal.
  • Kod rabatowy na 50 punktów BNC – to kod dla wszystkich zalogowanych użytkowników Black Monkey Cooks, którzy doładują swoje konto na min. 250 punktów BNC. Dzięki kodowi rabatowemu można wówczas uzyskać dodatkowe 50 BNC do wykorzystania na kolejne zamówienia. Pamiętaj, że 1 BNC to aż 1 zł.

Uprzejmie informujemy, że każdy kod rabatowy pojawiający się na Extrabon.pl pochodzi ze sprawdzonego źródła, a więc ze sklepu Black Monkey Cooks.

Jak używać kod rabatowy Primate (Black Monkey Cooks)?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Zwroty w Black Monkey Cooks

Black Monkey Cooks to spersonalizowana dieta pudełkowa dopasowana do Twoich potrzeb i preferencji żywieniowych. Posiłki zamówione w ramach cateringu Black Monkey Cooks nie spełniły Twoich oczekiwań? Zastanawiasz się czy możesz odstąpić od umowy zawartej za pośrednictwem serwisu i odzyskać pieniądze? W przypadku zakupów internetowych przysługuje możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Od tej zasady są jednak pewne wyjątki – jednym z nich jest świadczenie usług w zakresie gastronomii, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat działania Black Monkey Cooks i możliwości modyfikowania zamówień? Zajrzyj do regulaminu serwisu. Możesz też skontaktować się mailowo bądź telefonicznie z doradcami Black Monkey Cooks, a uzyskasz dodatkowe porady.

Reklamacje w Black Monkey Cooks

Jesteś niezadowolony z diety kupionej za pośrednictwem Black Monkey Cooks? Masz uwagi dotyczące działania serwisu internetowego? Na złożenie reklamacji masz 14 dni od momentu stwierdzenia nieprawidłowości. Jak zgłosić sprawę? Zrobisz to za pośrednictwem linku: bit.ly/Primate-reklamacja. Dokładnie opisz zaistniałą sytuację, podaj Twoje dane, adres do korespondencji, datę zakupu, a także żądanie reklamacyjne (możesz wnioskować np. o obniżenie ceny, wymianę produktu na nowy lub całkowity zwrot pieniędzy).

Załącz także zdjęcia obrazujące nieprawidłowość – pomoże to w szybszym rozstrzygnięciu sprawy. Black Monkey Cooks rozpatrzy Twoją sprawę w ciągu 14 dni i powiadomi Cię o uznaniu lub odrzuceniu reklamacji. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się mailowo lub telefonicznie z pracownikami serwisu Black Monkey Cooks.

Wróć do Sklepów