Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
RoboJet 1

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w RoboJet 1

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Za pobraniem

Na raty

Przelew tradycyjny

Metody dostawy w RoboJet 1

Dostawa kurierem

14 dni na zwrot

Informacje o sklepie RoboJet

RoboJet – niezastąpiona pomoc w sprzątaniu

Jesteś fanem nowoczesnych rozwiązań? Wychodzisz z założenia, że warto korzystać z tego, co daje rozwój technologii? Szukasz sposobu na to, by ułatwić sobie codzienne czynności? Zastanawiasz się, czy można skrócić czas, który poświęca się na prace domowe, jednocześnie zachowując ład i porządek? Teraz jest to możliwe! Zajrzyj do sklepu internetowego RoboJet i zapoznaj się z dostępnymi tu rozwiązaniami. Przekonasz się, że wystarczy naprawdę niewiele, by zawsze mieć wysprzątane wnętrze… nie sprzątając. Potraktuj zakup robota sprzątającego jak inwestycję, dzięki której zyskasz więcej czasu na przyjemności. Promocje RoboJet sprawią, że za markowy sprzęt, który po prostu Cię wyręczy, zapłacisz mniej niż mógłbyś się spodziewać.

Sklep internetowy RoboJet

Dlaczego warto wybrać urządzenie RoboJet?

RoboJet, to marka, która powstała w 2010 roku. Roboty sprzątające RoboJet są doceniane przez użytkowników i mają opinię jednych z najlepszych na rynku. Lubisz porządek, ale nie przepadasz za sprzątaniem? Przejrzyj ofertę inteligentnych urządzeń sprzątających RoboJet i zaprogramuj ich działanie nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. RoboJet, to fantastyczne połączenie jakości, praktyczności i nowoczesnych technologii. Wprowadź do swojej codzienności więcej swobody i spontaniczności i… daj się wyręczyć. Zależy Tobie nie tylko na dobrej jakości, ale też na zadowalających warunkach cenowych? Zdobądź swój kod rabatowy RoboJet i zastosuj go podczas płatności, a przekonasz się, jak wiele będziesz mógł zyskać.

Sklep internetowy RoboJet, to miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo informacji na temat nowoczesnych rozwiązań do domu. Na robojet.pl dostępne są odkurzacze: tradycyjne, stojące, a także roboty sprzątające. Kupisz tu także mopy elektryczne, ekspresy do kawy oraz praktyczne smart doniczki i smart butelki. Każde z oferowanych w sklepie internetowym RoboJet urządzeń zostało dokładnie opisane. Bez problemu będziesz mógł zapoznać się parametrami technicznymi oraz funkcjonalnością. Dzięki urządzeniom RoboJet bez większego wysiłku zachowasz w swoim domu higienę i porządek. Roboty sprzątające RoboJet są niezastąpione, gdy masz małe dzieci, lub czworonogi. Zamów swój model RoboJet i raz na zawsze zapomnij o okruszkach i sierści.

Pole, gdzie należy podać kod rabatowy RoboJet

RoboJet kod rabatowy i promocje

Jesteś łowcą dobrych okazji? W sklepie internetowym RoboJet będziesz mógł liczyć na wiele miłych niespodzianek. Śledź rabaty RoboJet za pośrednictwem serwisu extrabon.pl i kupuj korzystniej. Pobierz kody rabatowe RoboJet i zobacz, jak niewiele trzeba, by zapłacić mniej za sprzęt, który ułatwi Ci życie. Wystarczy kilka prostych kroków, by zmienić swoją codzienność na lepsze.

Kod Rabatowy RoboJet – jak on działa?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Jak dokonać zwrotu w RoboJet?

Jeżeli chcesz zwrócić produkt zakupiony w internetowym sklepie RoboJet, możesz tego dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jak odstąpić od umowy? Wystarczy, że poinformujesz sprzedawcę o zamiarze zwrotu rejestrując zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej RoboJet. Pamiętaj, że zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być kompletny. Produkt spakuj i odpowiednio zabezpiecz, a do przesyłki dołącz oryginał lub kopię dowodu zakupu. Dokumenty przyklej na zewnątrz opakowania, aby ułatwić do nich dostęp pracownikom RoboJet. Po otrzymaniu i przyjęciu zwrotu przez pracowników sklepu, środki zostaną zwrócone na wskazane w formularzu konto.

Zastanawiasz się kiedy otrzymasz pieniądze? Nastąpi to w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki przez RoboJet.

Jak dokonać reklamacji w RoboJet?

Czy wiesz, że wszystkie produkty dostępne w RoboJet objęte są gwarancją producenta? Czas trwania gwarancji to 24 miesiące dla osób prywatnych oraz 12 miesięcy dla przedsiębiorców. Gwarancja jest świadczona w systemie door to door. Oznacza to, że produkty są odbierane spod wskazanego adresu, serwisowane bezpośrednio przez wyszkolony personel i odsyłane prosto do Twojego domu lub firmy. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu RoboJet, skontaktuj się z obsługą sklepu telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Otrzymasz pomoc serwisanta, który zdalnie naprawi urządzenie.

Jeżeli rozwiązanie problemu okaże się niemożliwe w taki sposób, zarejestruj zgłoszenie reklamacyjne tutaj: https://www.robojet.pl/kontakt. Następnie zapakuj urządzenie i dołącz do paczki oryginał lub kopię dowodu zakupu (dokumenty przyklej na zewnątrz opakowania). Zabezpiecz produkt na czas transportu i prześlij go na wskazany adres.

Wróć do Sklepów