Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
RYOBI

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w RYOBI

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Metody dostawy w RYOBI

Dostawa kurierem

Paczkomaty

Informacje o sklepie Ryobi

Ryobi – narzędzia dla każdego majsterkowicza

Czy wiesz, że internet, to doskonałe miejsce na zakup… narzędzi? Teraz, bez konieczności wychodzenia z domu, zyskujesz dostęp do szerokiego asortymentu urządzeń. Nie musisz szukać specjalistycznych hurtowni, ograniczać się do wyboru spośród tego, co znajduje się w sklepach stacjonarnych. Jeśli lubisz majsterkować, lub na co dzień zajmujesz się budowlanką, albo pracami wykończeniowymi, odwiedź sklep internetowy Ryobi. Będziesz zaskoczony tym, jak łatwo kupić sprzęt, który będzie służył Tobie latami. Zależy Tobie nie tylko na dobrej jakości, ale też przyzwoitej cenie? Wszystko jest możliwe! Poznaj rabaty Ryobi i nie przepłacaj.

Sklep internetowy Ryobi zajmuje się dystrybucją sprzętu tej samej marki. Produkty Ryobi cenione są przez amatorów, jak i profesjonalistów. Ryobi jest producentem elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych, używanych nie tylko w Polsce, ale tak zagranicą. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów? Przejrzyj propozycje ze sklepu internetowego Ryobi i złóż swoje zamówienie. Chcesz zapłacić za nie mniej? Zastosuj podczas płatności kod rabatowy Ryobi, a przekonasz się, jak można obniżyć cenę rachunku.

Sklep internetowy Ryobi

Przygotuj się do pracy z narzędziami Ryobi

Planujesz remont? A może regularnie wykonujesz szereg czynności  w swoim ogrodzie? Zajrzyj do sklepu internetowego Ryobi i usprawnij swoją pracę. W sklepie internetowym Ryobi znajdziesz szeroki wybór narzędzi i elektronarzędzi wysokiej klasy. Zastanawiasz się, jak poruszać się po sklepie internetowym Ryobi? To bardzo proste! Cały asortyment został podzielony na kilka działów, są nimi: „Motoryzacja”, „Porządki”, „Kemping”, „Majsterkowanie”, „Ogród”, „Oświetlenie”, „Narzędzia pomiarowe” i „Torby narzędziowe”. Jeśli tylko rozważasz zakup takich urządzeń, jak gwoździarka, frezarka, sztyfciarka, czy wiertarka, zawitaj do sklepu internetowego Ryobi i wyposaż się w sprzęt, który Cię nie zawiedzie. Niech Twoja praca sprawia Ci przyjemność! Działaj sprawniej, szybciej i dokładniej – a efekty pozytywnie Cię zaskoczą.

Miejsce, gdzie należy wkleić kod rabatowy Ryobi

Ryobi kod rabatowy i promocje

Zależy Tobie na dodatkowych korzyściach? Zostań Klientem sklepu internetowego Ryobi i przekonaj się, jak wiele będziesz mógł zyskać. Sprawdź warunki darmowej wysyłki, a także możliwości zwrotu – decydując się na zakup w sklepie internetowym Ryobi , niczego nie ryzykujesz. Zależy Tobie na zakupie narzędzi, które Cię nie zawiodą? Tutaj będziesz mógł liczyć na gwarancję. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i kupuj w sklepie internetowym Ryobi. Lubisz dobre okazje? Poznaj promocje Ryobi. Zaglądaj do serwisu extrabon.pl, w którym będziesz mógł znaleźć kody rabatowe Ryobi.

Kod rabatowy RYOBI – rodzaje i korzyści

RYOBI to znany producent bezprzewodowych elektronarzędzi i sprzętu ogrodowego. Jest liderem w branży, a swą przewagę zaznacza poprzez wysoką jakość. RYOBI w swojej ofercie posiada bezprzewodowe narzędzia ułatwiające realizację kreatywnych pomysłów, narzędzia do motoryzacji, remontu i naprawy, porządków i ogrodu. RYOBI swą przewagę konkurencyjną opiera na systemie one+, dzięki któremu na jednym akumulatorze można wykonywać pracę na blisko 200 urządzeniach. W sklepie RYOBI często stosuje się kod rabatowy, stąd cena ich produktów jest jedną z korzystniejszych na rynku. W następnych kilku fragmentach tekstu opiszemy rodzaje rabatów, a także przedstawimy korzyści jakie daje nam kod rabatowy.

  • Kod rabatowy procentowy – w sklepie RYOBI to najczęściej stosowany kod rabatowy. Polega na obniżeniu ceny brutto o pewien procent. Przykładowo mając kod rabatowy 50% na kompaktową piłę łańcuchową 18V RY18CS20A-0 zamiast płacić 997,98 zł; zapłacimy 498,99 zł.
  • Kod rabatowy kwotowy – w sklepie RYOBI kod rabatowy kwotowy stosowany jest nieco rzadziej; jednak w sytuacji kiedy już się pojawi to warto na niego zwrócić uwagę. Jego zasada polega na obniżeniu kwoty podstawowej o z góry określoną kwotę. I tak posługując się przykładem, za szlifierkę taśmową 18V R18BS-0 zapłacimy 588,99 zł. Ta sama szlifierka w cenie regularnej kosztowałaby 1 177,98 zł. Dlatego korzystając z rabatu zyskujemy aż 588,99 zł. Wystarczy, że podczas zamówienia poprawnie wprowadzimy kod rabatowy.
  • Promocje – Skorzystaj z oferty promocyjnej w sklepie RYOBI. Możesz uzyskać do 50% rabatu na wybrane produkty. I tak przykładowo kupując pionowy odkurzacz bezszczotkowy akumulatorowy one+ 18V zapłacisz 1 099,99 zł; podczas gdy ten sam odkurzacz w cenie regularnej kosztowałby 2 199,98 zł. Zatem kupując w cenie promocyjnej niejako moglibyśmy zakupić dwa odkurzacze w cenie jednego.
  • Ładowarka i akumulator za 1 zł – firma RYOBI zaproponowała ciekawą ofertę zakupu za 1 zł. Wystarczy, że kupisz urządzenie z najnowszej oferty a otrzymasz rekomendowany akumulator z ładowarką za 1 zł. Przykładowo kupując kosiarkę 3w1 szerokość koszenia 30 cm one+ 18V RY18LMC30A-0 Zapłacisz 648,99 zł. Po dokonaniu zakupu akumulator oraz ładowarkę otrzymasz za 1 zł.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, prosto ze sklepu RYOBI.

W jaki sposób zastosować kod rabatowy Ryobi?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Zwroty w Ryobi

Chcesz zwrócić produkt kupiony w RYOBI? Możesz to zrobić bez podawania powodu. Wystarczy, że zgłosisz chęć odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. Zastanawiasz się jak to zrobić? Najwygodniej złożysz stosowne oświadczenie za pomocą formularza zwrotu dostępnego na stronie: https://pl.ryobitools.eu/header/kontakt/skontaktuj-sie-z-nami/kontakt-i-wsparcie/. Nie musisz jednak korzystać z tej formy – możesz samodzielnie redagować pismo lub użyć jednego ze wzorów odstąpienia od umowy dostępnych w internecie.

W przypadku przesłania zgłoszenia bezpośrednio poprzez stronę sklepu, otrzymasz od RYOBI wiadomość zwrotną z potwierdzeniem otrzymania oświadczenia. Gdy to nastąpi zapakuj produkt, zabezpiecz go na czas transportu i niezwłocznie odeślij na adres podany na stronie sklepu. Masz na to maksymalnie 14 dni od daty złożenia oświadczenia. Zwrot płatności nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania towaru przez magazyn RYOBI.

Reklamacje w Ryobi

Czy wiesz, że produkty dostępne w ofercie RYOBI objęte są 24-miesięczną gwarancją? Dzięki temu nie musisz obawiać się, że sprzęt tej marki Cię zawiedzie. W przypadku wystąpienia usterki lub otrzymania wadliwego urządzenia zgłoś problem obsłudze sklepu RYOBI, a uzyskasz satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. W związku z uszkodzeniem możesz żądać naprawy, wymiany produktu na nowy, obniżenia ceny lub całkowitego odstąpienia od umowy i zwrotu środków.

W przypadku części asortymentu możliwe jest wydłużenie okresu gwarancyjnego – wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie sklepu oraz w karcie gwarancyjnej. Co powinno znaleźć się w opisie reklamacji? Wskazanie wady, okoliczności jej wystąpienia, data stwierdzenia usterki, dane kontaktowe, a także dowód zakupu towaru. Aby usprawnić proces, reklamację zgłoś za pośrednictwem formularza kontaktowego: https://pl.ryobitools.eu/header/kontakt/skontaktuj-sie-z-nami/kontakt-i-wsparcie/

Wróć do Sklepów