Strzałka

Kupony rabatowe
Santander Consumer Bank

1 dostępny kupon

1%
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

0

Mistrzowski kredyt gotówkowy!
Z prowizji 0% dla nowych klientów RRSO 10,49%

1%
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

Mistrzowski kredyt gotówkowy! Z prowizji 0% dla nowych klientów RRSO 10,49%

Mistrzowski kredyt gotówkowy!
Z prowizji 0% dla nowych klientów RRSO 10,49%

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://santanderconsumer.pl/ 'Mistrzowski kredyt gotówkowy! Z prowizji 0% dla nowych klientów RRSO 10,49%': https://yknhc.com/g/eoyf0v54mqb7dea45b278c3f16dc5c/?i=3
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

Zwroty w Santander

Chcesz odstąpić od umowy na prowadzenie konta bankowego, kredytu hipotecznego, pożyczki gotówkowej czy innego produktu Santander? Wystarczy zgłosić chęć zwrotu pracownikowi banku w wybrany przez siebie sposób – osobiście w oddziale, telefonicznie, mailowo lub pisemnie. Pomocny będzie wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy, który znajdziesz tutaj: https://www.santanderconsumer.pl/download/gfx/santander/userfiles/_public/kredyty_gotowkowe/dokumenty/201909_oswiadczenie_o_odstapieniu.pdf.

Pobierz go, wypełnij, a następnie przekaż przedstawicielowi Santander. Jeżeli odstępujesz od umowy kredytowej, w dokumencie podaj numer umowy i Twoje dane. Podobne dane będą potrzebne w przypadku odstąpienia od usług bankowości elektronicznej i telefonicznej. Pamiętaj, że dokument należy złożyć w ciągu 14 dni od zawarcia umowy.

Reklamacje w Santander

Zastanawiasz się jak złożyć reklamację w Santander? Zrobisz to na jeden z wybranych sposobów. Możesz zgłosić problem internetowo, telefonicznie, osobiście (w dowolnym oddziale lub placówce partnerskiej banku) lub listownie. Pamiętaj, aby w opisie reklamacji umieścić Twoje dane osobowe i adresowe, usługę, której dotyczy problem, a także dokładnie przedstawić nieprawidłowość.

Uwzględnij też Twoje żądanie reklamacyjne – może to być np. zwrot pieniędzy lub obniżenie ceny usługi. Santander dostarczy potwierdzenie złożenia reklamacji na Twoje życzenie. Jeżeli masz wątpliwości w zakresie opisu sprawy lub dodatkowe pytania dotyczące usług banku, skontaktuj się z przedstawicielami Santander online, poprzez infolinię lub w oddziale banku. Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni od jej dostarczenia.

Wróć do Sklepów