Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Sigma sklep

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Sigma sklep

Karta kredyowa

Przelew tradycyjny

Szybkie płatności online/Blik

Płatność przy odbiorze

Metody dostawy w Sigma sklep

Dostawa kurierem

Paczkomaty

Odbiór osobisty w sklepie

Ponad 15 lat doświadczenia na rynku

Sigma Sklep to firmowy sklep dystrybutora marki SIGMA Corporation w Polsce.

Decydując się u nas na zakup obiektywu, zawsze masz pewność, że pochodzi on z oficjalnej, polskiej dystrybucji i dzięki temu objęty jest wydłużonym programem gwarancji polskiego serwisu.

Zapewniamy dostępność ponad 200 obiektywów marki SIGMA z mocowaniami Canon, Nikon, Sony E, Pentax oraz Micro 4/3, w tym znajdą się najbardziej unikalne propozycje dla profesjonalistów.

W swojej ofercie posiadamy także akcesoria światowych marek fotograficznych, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się kompleksowo we wszystko co jest niezbędne do pracy fotografa.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Profoto mającej w swoim portfolio profesjonalne lampy studyjne i plenerowe, filtrów Marumi, toreb i plecaków marki Vanguard oraz FStop, a także statywów Slik.

Rosnącym zainteresowaniem wśród fotografów cieszą się rozwiązania solarne i powerbanki marki Xtorm.

Oferujemy możliwość zakupu na raty oraz skorzystania z atrakcyjnej oferty leasingowej.

Sigma-sklep jest również miejscem, w którym cyklicznie odbywają się studyjne warsztaty fotograficzne. Organizujemy też warsztaty plenerowe.

Od ponad 2 lat, z tego miejsca transmitowane są nagrania SIGMA LIVE przy udziale znanych i uznawanych fotografów z całej Polski.

Sigma-Sklep Warszawa
Sigma-Sklep Warszawa
Sigma-Sklep Warszawa

Nasz Zespół to eksperci w dziedzinie fotografii

Sigma Sklep to przede wszystkim ludzie.

Zespół naszych doradców, a niektórzy związani są z nim od początku jego istnienia, tworzą praktycy i miłośnicy fotografii, dla których praca ze sprzętem fotograficznym to spełnienie pasji.

Stale poszerzamy swoją wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje, spędzając rocznie kilkaset godzin na szkoleniach, warsztatach i seminariach.

Każdego dnia głęboko koncentrujemy się na wsparciu realizacji Waszych marzeń o wyborze wyjątkowego sprzętu ułatwiającego uchwycenie najlepszego kadru.

Dzielimy się z Wami wiedzą techniczną, pomagamy dobrać sprzęt odpowiedni do umiejętności oraz zainteresowań. Przez ponad 15 lat działalności zbudowaliśmy relację z tysiącami Klientów.

 

Jesteśmy dumni, że wracają oni do nas z kolejnymi zapytaniami. Ich zaufanie to motor naszych działań i rozwoju.

Koncepcja Sigma ProCentrum. Jedyna taka sieć w Polsce

Sigma Pro Centrum

Sigma Sklep należy do sieci profesjonalnych salonów fotograficznych, w których umożliwiamy testowanie i wypożyczanie obiektywów Sigma przed podjęciem decyzji zakupowej.

Naszych klientów wspieramy już od 2005 roku. Pomagamy w dokonywaniu najlepszych wyborów spośród pełnej oferty optyki marki Sigma do lustrzanek cyfrowych, aparatów bezlusterkowych oraz analogowych.

Salony Sigma ProCentrum działają według standardów określonych producenta marki, to dlatego możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi.

K-Consult to wyłączny autoryzowany dystrybutor obiektywów marki SIGMA na terenie Polski, który w 2018 r. zdobył III miejsce w rankingu światowych dystrybutorów tej marki.

K-Consult Sigma Awards

Właścicielem Sigma Sklep jest firma K-Consult.

Od lat plasuje się w czołówce najprężniej działających dystrybutorów, osiągających najlepsze wyniki sprzedażowe oraz budujących wizerunek i świadomość marki SIGMA.

Firma K-Consult posiada ponad 22-letnie doświadczenie w imporcie i dystrybucji światowych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video oraz mobile.

Wypożycz obiektyw marki Sigma!

Sigma-Sklep to nie tylko miejsce, w którym można nabyć nowy sprzęt japońskiego producenta, to przede wszystkim miejsce, w którym jako fotograf – zarówno amator, jak i profesjonalista – możesz zaczerpnąć nowych inspiracji, poszerzyć swoją wiedzę, a także osobiście przetestować interesujący Cię obiektyw, korzystając z oferty wypożyczalni dostępnej w każdym z naszych salonów Sigma ProCentrum.

Wróć do Sklepów