Strzałka

Kupony rabatowe
Sklepdlaogrodu.pl

2 dostępne kupony

Metody płatności w Sklepdlaogrodu.pl

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

Za pobraniem

PayPal

Przelew tradycyjny

Metody dostawy w Sklepdlaogrodu.pl

Dostawa kurierem

Paczkomaty

14 dni na zwrot

  • Promocje

Od 25.04.2022 Do 31.12.2029

0

Rabat 20 zł na zakupy za min. 200 zł za zapis do newslettera

  • Promocje

Od 25.04.2022 Do 31.12.2029

Rabat 20 zł na zakupy za min. 200 zł za zapis do newslettera

Rabat 20 zł na zakupy za min. 200 zł za zapis do newslettera

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://sklepdlaogrodu.pl/ 'Rabat 20 zł na zakupy za min. 200 zł za zapis do newslettera': https://sklepdlaogrodu.pl/pl/i/Newsletter/18
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

  • Promocje

Od 24.04.2022 Do 31.12.2029

0

Rabat 20 zł na zakupy za min. 200 zł za zapis do newslettera

  • Promocje

Od 24.04.2022 Do 31.12.2029

Rabat 20 zł na zakupy za min. 200 zł za zapis do newslettera

Rabat 20 zł na zakupy za min. 200 zł za zapis do newslettera

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://sklepdlaogrodu.pl/ 'Rabat 20 zł na zakupy za min. 200 zł za zapis do newslettera': https://sklepdlaogrodu.pl/pl/i/Newsletter/18
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

Informacje o Sklep Dla Ogrodu

Stwórz ogród swoich marzeń ze Sklepem Dla Ogrodu

Ogród jest przestrzenią, o której marzy wielu z nas. Ci, którzy mogą cieszyć się swoim kawałkiem ziemi na świeżym powietrzu, często traktują ją w sposób wyjątkowy. Aby czas spędzany w ogrodzie był źródłem relaksu i przyjemności, należy najpierw odpowiednio zatroszczyć się o otaczający nas teren. Dla jednych prace ogrodowe są obowiązkiem i pracą, które wynagradzane są przez zadowalający efekt końcowy, inni z kolei w pracach ogrodowych, pielęgnowaniu roślin i drobnych przeróbkach znajdują formę rozrywki i sposobność do oderwania się od rzeczywistości. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, jeśli zajmujesz się ogrodem, powinieneś zajrzeć do sklepu internetowego Sklep Dla Ogrodu. Nie trać czasu na wyprawy do sklepów stacjonarnych. Teraz bez wychodzenia z domu, dzięki zaledwie kilku kliknięciom myszki kupisz wszystko to, co sprawi, że Twój ogród stanie się oazą spokoju i wypoczynku. Lubisz dobre okazje cenowe? Zwracaj uwagę na promocje Sklep Dla Ogrodu i kupuj akcesoria ogrodnicze w cenach, które naprawdę Cię zadowolą.

Sklep internetowy Sklep Dla Ogrodu

Poznaj bogatą ofertę w Sklep Dla Ogrodu

Zaletą sklepu internetowego Sklep Dla Ogrodu jest bogaty asortyment. Przygotowujesz się na nowy sezon? Wizyta w sklepie internetowym Sklep Dla Ogrodu jest dla Ciebie obowiązkowa. Nie martw się kwestią transportu, brakiem wyboru, czy dostępnością – tutaj zakupy ogrodnicze są prawdziwą przyjemnością. Złóż swoje pierwsze zamówienie w sklepie internetowym Sklep Dla Ogrodu, a będziesz wracał tu zawsze wtedy, gdy będziesz planował kolejne prace na swojej działce, czy w przydomowym ogródku. Zwracasz uwagę na przystępność cenową? Zakupy w sklepie internetowym Sklep Dla Ogrodu to świetny pomysł dla wszystkich tych, którzy lubią dobre okazje. Wykorzystaj swój kod rabatowy Sklep Dla Ogrodu podczas dokonywania płatności, a będziesz zaskoczony tym, jak łatwo można zaoszczędzić.

W sklepie internetowym Sklep Dla Ogrodu będziesz mógł się poczuć jak w prawdziwym markecie ogrodniczym. Będziesz mógł tu wybierać spośród kilkunastu kategorii produktów. Znajdziesz tu nawozy i środki ochrony roślin. Złożysz zamówienie na nasiona i cebule kwiatowe, a także kupisz preparaty na szkodniki i akcesoria do wysiewów i rozsad. Nie wyobrażasz sobie swojego ogrodu bez wody? Na sklepdlaogrodu.pl znajdziesz elementy do oczek wodnych, rozwiązania nawadniające oraz chemię basenową. Pod tym samym adresem zamówisz też narzędzia ogrodowe niezbędne do prac w ziemi i przy roślinach.

Pole, gdzie należy umieścić kod rabatowy Sklep Dla Ogrodu

Sklep Dla Ogrodu kod rabatowy i promocje

Planujesz większe zakupy, ale pragniesz ograniczyć koszta? Śledź rabaty Sklep Dla Ogrodu za pośrednictwem serwisu rabatio.com. Będziesz mógł tu znaleźć między innymi kody rabatowe Sklep Dla Ogrodu, które skutecznie obniżą wartość Twojego rachunku.

Kod rabatowy Sklep Dla Ogrodu – rodzaje i korzyści

Sklep Dla Ogrodu to sklep dla ogrodników zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Powstał ponad 7 lat temu. Swoją działalność prowadzi online. Dzięki temu dociera do ogrodników, działkowców, hodowców w całej Polsce. W ofercie Sklep Dla Ogrodu możemy znaleźć produkty zaufanych marek takich jak Target, Protect Garden, Symbion, Wolf, Garten, Substral, Kwazar, Kiepenkerl. Każdego miesiąca nowości wymienionych producentów trafiają do magazynów Sklep Dla Ogrodu. Sklep Dla Ogrodu z myślą o rozwoju na polskim rynku wprowadził w swojej ofercie kod rabatowy. Z poniższego tekstu możemy dowiedzieć się z jakich podstawowych rabatów możemy korzystać w Sklep Dla Ogrodu, a także jak wykorzystać kod rabatowy, aby być zadowolonym z ceny produktu.

  • Kod rabatowy procentowy – w Sklep Dla Ogrodu kod rabatowy procentowy jest dość często stosowany przez klientów. Polega na obniżeniu ceny standardowej o z góry określoną wartość. Przykładowo kupując aerator w płynie 600 ml + 2 szt. koncentratu 30 ml, Target w cenie normalnej zapłacilibyśmy 93,97 zł. Ten sam produkt może nas kosztować 84,99 zł. Wystarczy, że wykorzystamy kod rabatowy, który należy wprowadzić podczas składania zamówienia.
  • Kod rabatowy kwotowy – Sklep Dla Ogrodu posiada również kod rabatowy kwotowy. Jego zasada jest podobna do zasady wykorzystywanej przy procentowej obniżce, bowiem od ceny regularnej odejmujemy pewną wartość. W ten sposób powstaje nowa niższa bardziej atrakcyjna cena. Posługując się przykładem za zakup pokrzywy, wyciąg Gnojówka 1l, Target zapłacimy 22,49 zł. Ten sam produkt w cenie regularnej kosztowałby nas 24,99 zł. Zatem kod rabatowy spowoduje tu oszczędność na produkcie w wysokości 2,50 zł.
  • Promocje – Sklep Dla Ogrodu prowadzi też szereg różnorakich promocji, w których każdy ogrodnik znajdzie coś dla siebie. Posługując się przykładem za Biowłóknine Matę Ściółkującą Covelana 1,5-2m Poltops w cenie regularnej zapłacilibyśmy 34,99 zł. Ten sam produkt w cenie promocyjnej będzie nas kosztował 29,99 zł. Zatem na jednej macie oszczędzamy 5,00 zł.
  • Darmowa dostawa – zrób zakupu za minimum 199,00 i otrzymaj bezpłatną dostawę w Sklep Dla Ogrodu. To oferta skierowana do wszystkich, którzy nie lubią płacić dodatkowych kosztów. Przykładowo kupując 3 opakowania Turkuć Stoper – na turkucia i inne szkodniki, Nicieni Target zapłacimy 299,97 zł. Jako, że koszt produktu przewyższa minimalną kwotę, to koszt dostawy zostanie przeniesiony na sprzedawcę.

Informujemy, że ,każdy kod rabatowy lub promocja która pojawi się na portalu Rabatio.com pochodzi z zaufanego źródła, prosto ze sklepu Sklep Dla Ogrodu.

Jak zastosować kod rabatowy Sklep Dla Ogrodu?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Jak zwrócić produkt kupiony w Sklep Dla Ogrodu?

Nie jesteś zadowolony z produktu kupionego w Sklep Dla Ogrodu? Zamówiony artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań lub rozmyśliłeś się i chcesz zrezygnować z zakupu? Możesz dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. Wystarczy w tym terminie zgłosić obsłudze sklepu chęć odstąpienia od umowy. Pomoże Ci w tym formularz (https://sklepdlaogrodu.pl/public/assets/WZ%C3%93R%20%20FORMULARZA%20ODST%C4%84PIENIA%20OD%20UMOWY.pdf), który należy wypełnić i przesłać drogą mailową do działu obsługi klienta. Nie musisz korzystać ze wzoru pisma, jednak w mailu powinny znaleźć się takie dane, jak: Twoje imię i nazwisko, adres, numer zamówienia, nazwa zwracanego towaru, numer katalogowy, a także ilość produktów.

Po otrzymaniu maila przez pracowników Sklep Dla Ogrodu, pracownik skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie i ustali szczegóły dotyczące przebiegu procedury zwrotu.

Jak dokonać reklamacji w Sklep Dla Ogrodu?

Czy wiesz, że wszystkie produkty dostępne w Sklep Dla Ogrodu są objęte gwarancją? Możesz dochodzić swoich praw, jeżeli produkt uległ uszkodzeniu lub ujawniła się wada produkcyjna. W przypadku uszkodzeń w transporcie, spisz w obecności kuriera protokół szkody i skontaktuj się z obsługą Sklep Dla Ogrodu. W innych przypadkach postępuj zgodnie z instrukcją umieszczoną na stronie sklepu.

Zacznij od wysłania maila na adres podany na stronie Sklep Dla Ogrodu. W wiadomości umieść imię i nazwisko, adres, numer zamówienia, nazwę zwracanego towaru, numer katalogowy, ilość produktów, a także zdjęcia uszkodzeń (to niezbędne do rozpatrzenia reklamacji). Skontaktuje się z Tobą pracownik sklepu i poinformuje o kolejnych etapach reklamacji. Możesz też zostać poproszony o odesłanie uszkodzonego towaru – obsługa pomoże Ci w szybkim nadaniu przesyłki.

Wróć do Sklepów