Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
SkumajTo

0 dostępnych kuponów

Pomysł na własne produkty wspierające rozwój dziecka pojawił się w momencie długotrwałych poszukiwań na rynku polskim- wartościowych i trwałych układanek dla moich dwóch synów. Zależało mi na czymś wyjątkowym, atrakcyjnym dla dziecka, bezpiecznym, edukacyjnym, na czymś co będzie wspierało małą motorykę, koordynację ręka-oko, koncentrację i lewą półkulę mózgu. Kiedy okazało się, że takich produktów nie ma pomyślałam, że muszę zapełnić tę lukę i postanowiłam rzucić pracę w szpitalu i tworzyć coś wartościowego. Tak, tak- dobrze czytasz! postawiłam wszystko na jedną kartę i choć wielu pukało się w czoło wróżąc mi spektakularne niepowodzenie to ja wiedziałam, że muszę spróbować, że muszę spełniać swoje marzenia i realizować siebie…. I się udało!

Jestem mgr biologii i od podstaw tworzę swoje pomoce- zaczynając od projektu poprzez wykonanie, malowanie, pakowanie i wysyłanie. Nad wszystkimi projektami czuwa oko eksperta- mgr Małgorzata Majkowska- neurologopeda – skrzętnie testuje i doradza mi przy każdej układance po to aby klient miał pewność, że oferowane pomoce wspierają odpowiednio rozwój jego dziecka.

Moimi klientami są rodzice, którzy chcą w świadomy i odpowiedzialny sposób wspierać rozwój swojego dziecka poprzez wspaniałą zabawę. Ale również rodzice, którzy nie mają czasu dla siebie, ponieważ ich dzieci wymagają ciągłej ich uwagi- ja im ten czas dla siebie oddaję.

Zwracają się do mnie również przedszkola, seksuolodzy, ginekolodzy, położne, stomatolodzy, gabinety logopedyczne i terapeuci.

Współpracuję także ze sklepami z Australii, Portugalii, Niemiec, Anglii, Francji, Estoni, Szwajcarii i USA.

Wróć do Sklepów