Strzałka

Brak kuponów dla sklepu
Smartney

0 dostępnych kuponów

Metody płatności w Smartney

Na raty

Informacje o Smartney

Szybka gotówka na dowolny cel w Smartney

Smartney to szybkie i proste pożyczki gotówkowe przez internet. Nie lubisz czekać? Denerwują cię zbędne formalności? Odwiedź internetową stronę Smartney i sprawdź sam jak szybko możesz otrzymać nawet 60 tysięcy złotych na wybrany cel.

W Smartney proces uzyskania pożyczki online jest maksymalnie uproszczony. Wystarczy kilka prostych kroków, aby cieszyć się pieniędzmi na swoim koncie bankowym. Jak wnioskować o pożyczkę? Ustal kwotę i ilość rat, podaj niezbędne dane i potwierdź je online, a następnie zaakceptuj ofertę przesłaną przez doradcę. To wszystko – pieniądze trafią niezwłocznie na twoje konto i będziesz mógł od razu z nich skorzystać. Cały proces jest prosty i zajmie tylko kilka minut, a jedynym dokumentem jakiego będziesz potrzebował jest twój dowód osobisty.

Strona internetowa Smartney

Sprawdź, dlaczego warto zaufać Smartney

Czym jest Smartney? To innowacyjna firma pożyczkowa należąca do francuskiej grupy Oney Bank, która działa od ponad 5 lat w 11 krajach i obsługuje miliony klientów. Rewolucyjna oferta kredytowa Smartney to szybki i prosty proces oraz konkurencyjna cena bez ukrytych kosztów. Pożyczkę Smartney uzyskasz bez wychodzenia z domu, bezpośrednio z twojego smartfona lub laptopa. Nie potrzebujesz żadnych zbędnych dokumentów, a wszystko odbywa się w 100% online. Możesz indywidualnie dobrać kwoty i termin spłaty, jednocześnie otrzymując niezwykle korzystne oprocentowanie. Spłata jest również prosta – po zalogowaniu do strefy klienta znajdziesz indywidualny numer konta, możesz też skorzystać z opcji szybkich przelewów i ustawić automatyczne przelewy, które ułatwią ci comiesięczne rozliczenia.

Czym Smartney wyróżnia się na rynku? To nowa jakość kredytów na duże kwoty (do 60 tys. złotych), które można otrzymać szybko, bez formalności, a dzięki współpracy z partnerami oferującymi nowoczesne rozwiązania technologiczne, cały proces jest prosty i przejrzysty. Kto może skorzystać ze Smartney? Każdy w wieku 23-70 lat kto posiada rachunek bankowy. Smartney jest usługą dla osób ceniących swój czas i pieniądze, a jednocześnie szukających nieskomplikowanych rozwiązań finansowych.

Miejsce, gdzie należy wkleić kod rabatowy Smartney

Smartney kod rabatowy i promocje

Chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej biorąc pożyczkę online? Wykorzystaj kody rabatowe Smartney, które znajdziesz na naszej stronie. Jak to zrobić? Skopiuj kod rabatowy Smartney i wklej go w odpowiednie pole formularza, a naliczy się upust cenowy sięgający nawet kilkudziesięciu procent. Co jeszcze możesz zrobić, aby w twojej kieszeni zostało więcej gotówki? Zwróć uwagę na promocje Smartney i rabaty Smartney – sprawią, że uzyskasz najlepszą ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

Kod rabatowy SMARTNEY – rodzaje i korzyści

SMARTNEY to firma pożyczkowa z francuskim kapitałem. Działa na 11 rynkach od 35 lat, obsługując ponad 7 milionów klientów. W ofercie Smartney znajduje się kredyt konsumencko online, płatności odroczone czy raty w zakupach internetowych. Jeśli dodamy, że w tak zaawansowanej technologicznie spółce finansowej istnieje kod rabatowy, który obniży cenę usługi, to oferta Smartney staje się bardzo atrakcyjna. Żeby pokazać korzyści, jakie daje kod rabatowy poniżej przedstawimy kilka przykładów ze spółki Smartney.

  • Kod rabatowy procentowy – weź pożyczkę 5% taniej w spółce Smartney. Kod rabatowy wprowadź przed akceptacją oferty i ciesz się obniżką pożyczki o 5%. Możemy ją dostać bez wizyty w oddziale. Wystarczy poprawnie wypełnić wniosek wpisując w nim kod rabatowy 5%.
  • Szybka gotówka – potrzebujesz gotówki? Weź pożyczkę online w Smartney do
    60 000,00 zł na 5 lat bez żadnych dokumentów. Wprowadź kod rabatowy i sprawdź jak to działa. W Smartney dostaniesz środki bez zbędnych formalności.
  • Pożyczka konsolidacyjna – w Smartney zamienisz inne raty na 1 niższą. Wystarczy, że wypełnisz wniosek, uzupełnisz dane, potwierdzisz je online i zaakceptujesz warunki umowy Smartney. W ten sposób obniżysz swoje miesięczne raty, a także zaoszczędzisz czas.
  • Oferta nowoczesna – zrealizuj kod rabatowy, dzięki któremu do swojego kredytu dobierzesz dodatkową gotówkę na niespodziewane wydatki. Korzystając z oferty nowoczesnej nowa rata może pozostać na tym samym poziomie, pomimo że dobierzesz dodatkowe środki. Wprowadź kod rabatowy i ustal nową kwotę i ratę kredytu. O szczegóły pytaj w Smartney.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja, która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, a więc prosto z Smartney.

Jak poprawnie użyć kod rabatowy Smartney?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

W jaki sposób dokonać zwrotu w Smartney?

Smartney to platforma internetowa, która umożliwia swoim Klientom wzięcie kredytu. Wszystko oparte jest na procedurze, która przewiduje minimum formalności. Nie musisz jednak obawiać się, że zawnioskowanie o zobowiązanie finansowe na odległość łączy się z większym ryzykiem niż umowa zawierana w tradycyjny sposób. Zgodnie z Regulaminem Smartney, każdy Klient ma prawo do skorzystania z opcji złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia.

W praktyce wygląda to tak, że we wskazanym terminie należy dostarczyć pożyczkodawcy jednoznaczne oświadczenie, wysyłając je na adres e-mail: kontakt@smartney.pl. Dla ułatwienia będziesz mógł skorzystać ze wzoru formularza, który został dołączony do umowy lub posilić się dokumentem znajdującym się pod poniższym linkiem: https://api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Formularz%20odst%C4%85pienia%20od%20Umowy%20Kredytu%20Konsumenckiego%20ze%20Smartney.pdf

Jak dokonać reklamacji w Smartney?

Smartney dba o wysoki poziom zadowolenia swoich Klientów i dokłada wszelkich starań, by cała procedura przebiegała bez zbędnych zakłóceń. Gdyby jednak okazało się, że jakaś kwestia wymagałaby dodatkowych wyjaśnień, będziesz miał prawo do złożenia reklamacji. Zgłoszenie reklamacyjne należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: reklamacje@smartney.pl. W treści reklamacji należy podać swoje dane, numer PESEL, a także telefon kontaktowy i preferowany sposób odpowiedzi. Warto pamiętać o tym, aby możliwie dokładnie opisać przedmiot reklamacji. Smartney odniesie się do treści reklamacji w terminie do 30 dni od momentu jej otrzymania.

W szczególnych przypadkach, jeśli będzie taka konieczność, termin rozpatrzenia reklamacji będzie mógł ulec przedłużeniu. W tym przypadku Smartney przekaże informację.

Black Friday Smartney

Przeraża Cię wizja świątecznych wydatków? Mamy na to radę. Już teraz zrób zakupy z kuponami rabatowymi na Black Friday. Dzięki temu będziesz gotowy/a na grudniowe wydarzenia już miesiąc wcześniej i niesamowicie na tym zaoszczędzisz, bo kody rabatowe w Black Friday dają rekordowe zniżki. Nie dopuść, aby w tym roku powtórzyło się coroczne szaleństwo bieganiny na ostatnią chwilę. Skorzystaj z okazji kupowania w rewelacyjnie niskich cenach, jaką dają już teraz promocje na Black Friday.

Jeśli jednak, oprócz zniżek na Black Friday, potrzebujesz trochę żywej gotówki, to z pomocą przychodzi Smartney. W Black Friday oczywiście również pożyczkę weźmiesz w fantastycznie obniżonej cenie. Wejdź w Black Friday na Smartney.pl, kod rabatowy wpisz w okienku do tego przeznaczonym, i już po chwili ciesz się pożyczką upolowaną w najlepszej możliwej promocji.

Cyber Monday Smartney

Sposobów na zaradzenie jesiennej chandrze jest wiele. Zakupy z kuponami rabatowymi w Cyber Monday to jedyna, uniwersalna metoda. Co do innych, to jedni lubią jesienią pobiegać, inni zupełnie odwrotnie- wolą poleżeć pod kocykiem. Natomiast otrzymać Cyber Monday’owy rabacik na zakupy online to każdy jeden uwielbia. No bo skoro można płacić mniej używając kodów rabatowych na Cyber Monday, to dlaczego nie?

W takim przykładowo Smartney, z kodem rabatowym na Cyber Monday, zapłacisz mniej za pożyczkę. Szybko, bezpiecznie i na własnych, wygodnych zasadach spłaty, zapewnij sobie zastrzyk gotówki i załap się na najlepszą możliwą promocję na Cyber Monday. Smartney to prosty proces udzielania pożyczek online, bez ukrytych kosztów. Z pieniędzmi nie ma żartów, dlatego wybierz solidną firmę i skorzystaj przy okazji z fantastycznej zniżki, używając specjalnego kodu rabatowego na Cyber Monday w Smartney.pl

Wróć do Sklepów