Strzałka

Kupony rabatowe
Vitalia

1 dostępny kupon

Metody płatności w Vitalia

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

PayPal

15%
 • Kody rabatowe

Od 04.03.2024 Do 10.03.2024

0

W dniach 4-10 marca
Tylko u partnerów Admitad

-15% na każdą dietę z kodem „VKOBIETA”

15%
 • Kody rabatowe

Od 04.03.2024 Do 10.03.2024

-15% na każdą dietę z kodem „VKOBIETA”

W dniach 4-10 marca
Tylko u partnerów Admitad

-15% na każdą dietę z kodem „VKOBIETA”

Skopiuj kod i wklej go na stronie sklepu

Pokaż kod VKOBIETA
Kod rabatowy ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://vitalia.pl/ '-15% na każdą dietę z kodem „VKOBIETA”': VKOBIETA
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

Informacje o serwisie Vitalia

Vitalia – skuteczna i zdrowa dieta

Pragniesz rozpocząć nowe, zdrowe życie? Planujesz zgubić parę kilogramów? A może po prostu masz ochotę poprawić swoje samopoczucie, dzięki odpowiedniemu odżywianiu? Z serwsiem Vitalia, to wszystko jest możliwe bez żadnego problemu. Vitalia, to serwis internetowy, który tworzy specjalnie dopasowane do klientów diety, pozwalające im walczyć z nadwagą, utrzymać wagę dotychczasową, a także zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi doświadczonych dietetyków, lekarzy, informatyków czy programistów, klienci mogą cieszyć się doskonale działającym serwisem i w każdej chwili składać zamówienia z niespotykaną łatwością, wygodą i komfortem. Każda dieta wybierana przez klientów, dopasowywana jest do nich indywidualnie, po starannej analizie ich potrzeb i konsultacji z ekspertami, którzy zawsze służą profesjonalną pomocą i poradami, również później, w trakcie trwania diety. Z serwisem Vitalia, masz dostęp do największej w Polsce bazy produktów spożywczych z dokładnymi opisami wartości odżywczych, a ponadto możesz stale kontrolować swoją wagę bez żadnych efektów ubocznych. Dodatkowo, w trosce o swoich klientów, serwis Vitalia zapewnia im liczne udogodnienia w postaci wyjątkowych promocjizniżek czy rabatów, w celu zachęty ich do podjęcia zdrowego stylu życia, który jest bardzo ważny, potrzebny i korzystny dla praktycznie wszystkich ludzi na całym świecie!

strona Vitalia

Ciesz się jedzeniem razem z Vitalia

Serwis Vitalia jest idealny dla wszystkich! Dzięki ogromnym możliwościom wyboru diet i wyjątkowym funkcjom pozwalającym na modyfikację ich, każdy klient może ją dopasować do swoich preferencji. Można między innymi wymieniać nielubiane potrawy na inne, stosować gotowe produkty i półprodukty dostępne w sklepach (mrożonki, fixy), tworzyć dania z wykorzystaniem potraw z popularnych restauracji w Polsce, dopasowywać posiłki do swoich preferencji smakowych oraz tworzyć diety idealnie pasujące do trybu życia oraz wymagań zdrowotnych. Tak wspaniałe możliwości pozwalają na tworzenie wyjątkowo skutecznych i satysfakcjonujących diet, które sprawiają, że tysiące klientów, którzy korzystają z serwisu Vitalia, cieszą się zaskakującymi efektami, które całkowicie odmieniają ich dotychczasowe życie pod względem wyglądu, samopoczucia, a przede wszystkim zdrowia. Jeśli planujesz skorzystać z serwisu Vitalia, warto odwiedzić stronę internetową i zapoznać się z opinią społeczności, która już korzysta z serwisu i cieszy się doskonałymi efektami. W specjalnych zakładkach dostępne są między innymi przeróżne fora z tysiącami różnych tematów, pamiętniki użytkowników, którzy dzielą się swoimi przeżyciami oraz poruszające historie osób, które dokonały efektownych zmian w swoim życiu, dzięki stosowaniu diet z serwisu Vitalia. Dołącz do tego grona i skorzystaj z serwisu Vitalia, czerpiąc dodatkowe korzyści z wyjątkowych promocjirabatów oraz zniżek na wybrane usługi!

Korzystaj z diet w promocyjnych cenach w serwisie Vitalia!

Wiele promocji zniżek na wybrane diety i usługi można znaleźć na stronie serwisu, gdzie są one udostępniane na różnych podstronach serwisu. Ponadto, serwis Extrabon oferuje codziennie setki aktualnych kuponów promocyjnych z wyjątkowymi rabatamizniżkami oraz promocjami, dzięki którym zaoszczędzić możesz mnóstwo swoich pieniędzy. Wejdź na stronę serwisu Extrabon.pl i spośród aktualnie dostępnych kuponów promocyjnych, wybierz te, które najbardziej Cię interesują i skorzystaj z doskonałych promocjizniżek kodów rabatowych, które pozwolą Ci na o wiele tańsze zakupy w Twoich ulubionych sklepach.

Kod rabatowy Vitalia – rodzaje i korzyści

Szukasz diety dopasowanej do Twoich potrzeb? Chcesz schudnąć lub nabrać masy mięśniowej? Zajrzyj do Vitalia. To miejsce, w którym znajdziesz diety specjalistyczne i klub fitness online, z którymi na trwałe zmienisz swoje nawyki. Wykorzystując przy tym kody rabatowe zaoszczędzisz więcej niż się spodziewasz. Dodatkowe informacje o różnych kodach rabatowych przeczytasz poniżej.

 • Kod rabatowy procentowy – to jeden z popularnych kodów, który możesz znaleźć w Vitalia. Jak go stosować? Wystarczy wprowadzić kod w wyznaczone pole formularza zakupowego, aby kwota do zapłaty uległa redukcji. Dla przykładu, kupując z kodem o wartości 20% dietę smacznie dopasowaną na 2 miesiące, zapłacisz za nią 76 zł zamiast 95 zł.
 • Kod rabatowy kwotowy – chociaż jest nieco mniej popularny niż kod rabatowy procentowy, jest równie warty uwagi. Oszczędności jakie dzięki niemu zyskasz mogą obejmować np. 20 zł czy 50 zł. Stosuje się go identycznie jak kod rabatowy procentowy – wprowadź go podczas składania zamówienia, a zapłacisz mniej. Przykładowo, wybierając dietę wegańską na 3 miesiące, zapłacisz za nią jedynie 119 zł zamiast 139 zł. Wystarczy, że użyjesz kodu o wartości 20 zł.
 • Promocje i wyprzedaże – warto z nich skorzystać, mimo że nie są to tradycyjne kody rabatowe. Za sprawą promocji i wyprzedaży możesz zaoszczędzić spore kwoty lub uzyskać inne korzyści. Przykładowo w Vitalia uzyskasz prognozę dietetyczną za darmo, otrzymasz 5% zniżki dla stałych klientów czy dostaniesz dostęp do produktów wyprzedażowych.
 • Kod rabatowy na nowości – taki kod to okazja, aby zaoszczędzić kupując nowe diety w Vitalia. Chociaż zwykle kod oscyluje w granicach kilku procent ceny, to każda oszczędność ucieszy łowców promocji. Odwiedź stronę serwisu i sprawdź jak jeszcze możesz zyskać.

Uprzejmie informujemy, że każdy kod rabatowy pojawiający się na Extrabon.pl pochodzi ze sprawdzonego źródła, a więc ze sklepu Vitalia.

Jak działają kody promocyjne Vitalia?

Kupony promocyjne z napisem „ZOBACZ PROMOCJĘ”:

 1. Kliknij przycisk „ZOBACZ PROMOCJĘ”.
 2. Na nowej karcie została otwarta podstrona z produktami objętymi daną promocją. Aby przejść do niej ręcznie, kliknij przycisk „PRZEJDŹ DO STRONY”.
 3. Na otwartej podstronie wybierz interesujące Cię produkty i dokonaj zakupów.

Kupony promocyjne z napisem „POKAŻ KOD”:

 1. Odkryj specjalny kod rabatowy klikając przycisk „POKAŻ KOD”.
 2. Kliknij przycisk „KOPIUJ”, aby skopiować kod rabatowy.
 3. Przejdź do otwartej w nowej karcie podstrony sklepu z produktami, których dotyczy dany kod. Aby otworzyć stronę ręcznie, kliknij „KOPIUJ”.
 4. Na podstronie sklepu wybierz interesujące Cię produkty i złóż zamówienie.
 5. Podczas składania zamówienia, wcześniej skopiowany kod rabatowy wklej w wyznaczonym do tego miejscu (zdjęcie poniżej), aby rabat został naliczony.
 6. Gotowe! Twoja zniżka została uwzględniona, a cena zakupów obniżona.

miejsce na kod rabatowy w Vitalia

Jak dokonać zwrotu w Vitalia?

Chcesz odstąpić od umowy zawartej z Vitalia? Wykupiłeś kompleksowy plan dietetyczny online, jednak pragniesz go zwrócić i odzyskać pieniądze? W przypadku zakupu treści elektronicznych za pośrednictwem strony Vitalia, nie przysługuje i prawo odstąpienia od umowy. Z uwagi na charakter takiej usługi, niemożliwe jest zwrócenie pobrania dokumentu elektronicznego w postaci planu dietetycznego lub innej publikacji elektronicznej. Masz pytania dotyczące odstąpienia od umowy? Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach zwrotu podczas zakupów internetowych w Vitalia? Zajrzyj do regulaminu sklepu, w którym dokładnie opisano proces zakupów i możliwości składania reklamacji.

Możesz też skontaktować się z obsługą klienta, która wyjaśni wszystkie wątpliwości i pomoże Ci w satysfakcjonującym rozstrzygnięciu sprawy.

Jak dokonać reklamacji w Vitalia?

Nie wiesz jak złożyć reklamację w Vitalia? Możesz to zrobić jeżeli wydarzy się sytuacja niezgodna z ofertą sklepu, regulaminem Vitalia lub gdy kupiony produkt okaże się wadliwy. Reklamację skieruj pisemnie na adres sklepu podany na stronie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego dostępnego online. Reklamację należy złożyć w ciągu 7 dni od wystąpienia zdarzenia uzasadniającego pismo. Nie wiesz co w nim zawrzeć? oprócz Twoich danych osobowych podaj dokładny opis problemu – im dokładniej zobrazujesz zaistniałą usterkę, tym sprawniej może przebiec rozpatrzenie sprawy. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 21 dni od złożenia reklamacji. O wyniku sprawy zostaniesz powiadomiony drogą mailową.

Masz pytania? Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie sklepu, możesz też skontaktować się z obsługą i uzyskać dodatkowe informacje.

Vitalia Black Friday

Promocje to taka ekspresowa kuracja odchudzająca dla cen. Szczególnie chudną, pod wpływem kuponów rabatowych na Black Friday. Rekordowe zniżki otrzymywane wtedy na zakupach sprawiają, że ceny dosłownie znikają w oczach. Mamy dużą cenę, aplikujemy jej kod rabatowy na Black Friday, cena staje się nie do poznania. Poziom redukcji zależy od wielu czynników, ale standardem w promocjach na Black Friday jest zmniejszenie cen o połowę i więcej.

Jeśli też chcesz skutecznie schudnąć, zajrzyj na Vitalia.pl. W Black Friday, w zredukowanej cenie, z pomocą ekspertów, zaplanujesz dietę i treningi dopasowane do Twoich cech i preferencji. Skoro ceny tak chudną w Vitalia.pl w Black Friday, to i Ty możesz. Wykorzystaj specjalny kod rabatowy do Vitalia.pl na Black Friday i ciesz się profesjonalną pomocą na drodze do wyznaczonego celu, w rewelacyjnie niskiej cenie.

Vitalia Cyber Monday

Żółte światło, w przeciwieństwie do niebieskiego, niesie ze sobą niezliczone korzyści. Chodzi o światło emitowane przez promocje na Cyber Monday oraz korzyści finansowe. Robiąc zakupy online i używając kuponów rabatowych w Cyber Monday, oszczędzamy niemałe pieniądze. Ile konkretnie? To już zależy od ilości i rodzaju wykorzystanych w Cyber Monday kodów rabatowych.

Na Vitalia.pl można ich na przykład użyć do zamówienia planu treningowego i zbilansowanej diety w obniżonej cenie. W ten sposób, już po zakupach na Vitalia.pl w Cyber Monday mamy zgromadzony spory kapitał oszczędnościowy. Wszystko dzięki temu, że rabaty w Cyber Monday na Vitalia.pl są naprawdę wyjątkowo wysokie. Zadbaj o zdrowie i sylwetkę, korzystając z indywidualnego wsparcia profesjonalistów, które zapewnisz sobie o wiele taniej ze wspaniałym rabatem na Cyber Monday w Vitalia.pl

Wróć do Sklepów