Strzałka

Kupony rabatowe
Wakacje

2 dostępne kupony

Metody płatności w Wakacje

Karta kredytowa

Szybkie przelewy online / BLIK

1%
  • Promocje

Od 16.04.2024 Do 30.09.2024

0

Egzotyka 2024/2025 już w sprzedaży.
Zaliczka od 10%, nowe kierunki, bezpośrednie połączenie

1%
  • Promocje

Od 16.04.2024 Do 30.09.2024

Egzotyka 2024/2025 już w sprzedaży. Zaliczka od 10%, nowe kierunki, bezpośrednie połączenie

Egzotyka 2024/2025 już w sprzedaży.
Zaliczka od 10%, nowe kierunki, bezpośrednie połączenie

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.wakacje.pl/ 'Egzotyka 2024/2025 już w sprzedaży. Zaliczka od 10%, nowe kierunki, bezpośrednie połączenie': https://qbzdl.com/g/vihgkj8nuxb7dea45b27d34ff88061/?i=3
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osób

0

TOP OFERTA
1%
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

0

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel.

1%
  • Promocje

Kupon ważny do odwołania

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel.

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel.

Link do promocji ze strony www.extrabon.pl do sklepu https://www.wakacje.pl/ 'Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel.': https://qbzdl.com/g/sy0ru8dwewb7dea45b27d34ff88061/?i=3
Skopiowano!
Przejdź do strony

Ten kupon został aktywowany przez 0 osoby

0

Informacje o Wakacje.pl

Zaplanuj niezapomniane chwile z Wakacje.pl

Urlop, to czas, na który czeka się z utęsknieniem. Przełamanie rutyny, zmiana otoczenia, drobne przyjemności – wszystko to ma sprzyjać wypoczynkowi i dobrej zabawie. Warto zadbać o to, by spędzać wolny czas inaczej, niż mamy to w zwyczaju na co dzień. W ten sposób zapewnimy sobie relaks i regenerację sił przed powrotem do zwykłych obowiązków. Marzy Ci się pełen pozytywnych wrażeń urlop? Zaczynasz planować najbliższe wakacje, ale nie wiesz od czego zacząć? Oszczędź swój czas i odwiedź miejsce, w którym znajdziesz najlepsze oferty wielu biur podróży. Sprawdź działanie platformy Wakacje.pl i korzystaj z niej zawsze wtedy, gdy będziesz szykował się na wakacyjny wyjazd.

Wakacje.pl, to popularny i ceniony wśród entuzjastów podróży serwis turystyczny. Intuicyjna platforma internetowa Wakacje.pl pozwala na zapoznanie się z panującymi trendami turystycznymi, a tym samym ułatwia podjęcie decyzji dotyczącej kierunku, długości i charakteru pobytu. Dzięki bogatemu zbiorowi ofert, klient ma możliwość porównania poszczególnych propozycji i wybrania tej, której szczegóły najbardziej będą mu odpowiadały. Obawiasz się, że wyjazd z biurem podróży nie jest na Twoją kieszeń? Poznaj promocje Wakacje.pl i przekonaj się, że pobyt w pełnym atrakcji miejscu, nie musi słono kosztować.

Strona internetowa Wakacje.pl

Sprawdź, jak działa serwis Wakacje.pl i zaplanuj swój urlop

Korzystanie z platformy internetowej Wakacje.pl, to świetny pomysł, gdy zaczynasz myśleć o swoich wakacyjnych planach. Nie musisz już odwiedzać kilku biur podróży. Intuicyjne i szczegółowe filtry gwarantują, że najbardziej pasujące do Twoich wymagań oferty, będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Jesteś spontaniczny, a jednocześnie nie pogardzisz dobrą okazją? Zajrzy do zakładki Last Minute na wakacje.pl. Znajdziesz tu ciekawe propozycje dalszych i bliższych imprez turystycznych, w atrakcyjnych cenach i bliskich terminach. Masz trochę wolnego czasu i przygotowaną walizkę? Ta forma planowania wakacji jest dla Ciebie! Zdobądź swój kod rabatowy Wakacje.pl i zapłać mniej, niż się mogłeś spodziewać.

Wakacje.pl kod rabatowy i promocje

Serwis Wakacje.pl, to centrum informacji o podróżach. Nie tylko zarezerwujesz tu wymarzone wakacje, ale też sprawdzisz opinie o hotelach i biurach podróży. Należysz do osób, które lubią poznawać nowe miejsca? Sprawdź opisy wycieczek fakultatywnych. Oprócz wyjazdu na długi urlop, lubisz robić sobie krótkie wypady? Na wakacje.pl znajdziesz też interesujące oferty typu city break.  Marzysz o ciekawym wypoczynku w dobrej cenie? Śledź rabaty Wakacje.pl za pośrednictwem serwisu extrabon.pl. Poluj tu na kody rabatowe Wakacje.pl, dzięki którym Twój wyjazd będzie jeszcze bardziej udany.

Kod rabatowy Wakacje.pl – rodzaje i korzyści

Wakacje.pl to spółka, która zajmuje się sprzedażą wycieczek turystycznych. Na rynku działa już ponad 22 lata poprzez 212 salonów usytuowanych w Polsce. Misją Wakacje.pl jest zaspokajanie potrzeb turystycznych Polaków. Posiada około 80 tysięcy ofert podróży, w 150 krajach. Spółka Wakacje.pl, jak zdecydowana większość firm z branży turystycznej stosuje obniżki cenowe poprzez kod rabatowy. W następnych zdaniach przedstawimy podstawowe rodzaje rabatów oraz faktyczne korzyści jakie możemy uzyskać stosując kod rabatowy.

  • Kod rabatowy procentowy – w Wakacje.pl kod rabatowy procentowy zdarza się bardzo często. Jego zasada polega na procentowej obniżce ceny o wskazany procent. Przykładowo rezerwując hotel Roseira Beach Resort w Turcji na Riwierze Egejskiej na 7 nocy dla 2 osób zapłacimy 989,00 zł. Ten sam hotel w cenie katalogowej kosztowałby nas 1 099,00 zł. Kod rabatowy procentowy w tym wypadku wynosi 10%.
  • Kod rabatowy kwotowy – w Wakacje.pl to równie chętnie stosowany kod rabatowy. Tutaj zasada jest nieco inna, choć cel jest podobny. Od kwoty katalogowej odejmujemy z góry określoną wartość. Posługując się przykładem za tygodniowy pobyt dla 2 osób w czerwcu w hotelu Palia La Roca w regionie Costa Del Sol w Hiszpanii zapłacimy 3 259,00 zł. Ten sam hotel w cenie katalogowej kosztowałby
    3 559,00 zł. W tym wypadku kod rabatowy wynosi 300,00 zł.
  • Promocje – w Wakacje.pl warto zwrócić uwagę na promocję Last Minute, które charakteryzują się dość krótkim terminem do rozpoczęcia wakacji, natomiast cena takiego wyjazdu może zostać znacznie obniżona. Przykładowo rezerwacja dla 2 osób na tydzień w czerwcu w hotelu Castellum Suites na greckiej wyspie Rodos w ofercie last minute kosztuje 3 529,00 zł. Ten sam hotel w cenie katalogowej możemy zarezerwować w cenie 3 999,00. Tym samym zakup w ofercie promocyjnej pozwoli zaoszczędzić nam 470,00 zł.
  • 14 noc za darmo – w Wakacje.pl można też liczyć na wyjątkowy rodzaj promocji polegający na zakupie wycieczki, na dłuższy okres czasu. W wybranych ofertach przy zakupie 14 noclegów możemy liczyć na uzyskanie ostatniej nocy gratis. I tak kupując wakacje dla 2 osób na 14 dni w czerwcu w hotelu Menaville Safaga w egipskiej Hughardzie zapłacilibyśmy 3 722,00 zł. Wykorzystując kod rabatowy nasza cena wycieczki spadnie o 266,00 zł i wyniesie 3 456,00 zł.

Informujemy, że każdy kod rabatowy lub promocja która pojawi się na portalu Extrabon.pl pochodzi z zaufanego źródła, prosto ze sklepu Wakacje.pl.

Jak poprawnie zastosować kod rabatowy Wakacje.pl?

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych

Jak dokonać zwrotu w Wakacje.pl?

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób możesz zrezygnować z wycieczki wykupionej za pośrednictwem Wakacje.pl? Wszystkie informacje dotyczące odstąpienia od umowy znajdziesz na stronie Wakacje.pl. Wyjazdy turystyczne podlegają ustawie o imprezach turystycznych z 2017 roku, w związku z czym przepisy w niej zawarte dotyczą także sług oferowanych przez Wakacje.pl. Udział w wycieczce nie jest decyzją nieodwołalną, należy jednak liczyć się z obciążeniem klienta kosztami rezygnacji czyli opłatą za odstąpienie.

Chcesz dowiedzieć się jakiej wysokości to kwota? Wszystko zależy od wykupionej usługi i tego, w jakim czasie przed terminem jej odbycia rezygnujesz z wyjazdu. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie serwisu. Skontaktuj się z doradcą Wakacje.pl, a specjalista pomoże Ci w złożeniu rezygnacji i uzyskaniu zwrotu pieniędzy.

Jak dokonać reklamacji w Wakacje.pl?

Jak złożyć reklamację dotyczącą imprezy turystycznej organizowanej przez Wakacje.pl? Jeżeli wziąłeś udział w wyjeździe, który nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz złożyć reklamację w prosty sposób. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od powrotu z wyjazdu prześlesz pismo droga pocztową, e-mailem lub przez formularz reklamacyjny dostępny na stronie https://www.wakacje.pl/reklamacje/formularz.html.

Zastanawiasz się co powinna zawierać prawidłowo złożona reklamacja? Twoje dane osobowe, numer reklamowanej rezerwacji, opis zaistniałej sytuacji, a także ewentualne załączniki dokumentujące problem (np. fotografie). W momencie wpłynięcia reklamacji do Wakacje.pl otrzymasz drogą mailową wiadomość z potwierdzeniem. Reklamacja zostanie rozpatrzona nie później niż w ciągu 30 dni od momentu wysłania zgłoszenia.

Wakacje.pl Black Friday

Każda pora roku ma coś swojego. Zima ma lampki i choinki, jesień wyprzedaże na Black Friday, lato wakacje a wiosna porządki. Spośród wszystkich wymienionych rzeczy, tylko kupony rabatowe na Black Friday pozwalają nieźle zarobić. Pozostałe pochłaniają czas, wysiłek lub pieniądze. Należy się więc zastanowić czy to aby nie jesień, nierozłącznie związana z promocjami na Black Friday, jest naszą ulubioną porą roku.

My jesień mamy na pierwszym miejscu, właśnie ze względu na zakupy z kodami rabatowymi na Black Friday. Wakacje.pl wiążą się z kolei z drugim naszym ulubionym sezonem, czyli latem. Z kuponem rabatowym w Black Friday Wakacje.pl zarezerwujemy sobie wyjazd z fantastyczną zniżką. Z porównywanych ofert wybierzemy najlepszą, a kodem rabatowym do Wakacje.pl na Black Friday znacznie obniżymy koszt swojego urlopu. Spróbuj i Ty a także pokochasz jesień.

Wakacje.pl Cyber Monday

Protip rodzicielski: kiedy potomkowie marudzą o jakieś zakupy, obiecajcie, że kupicie to w promocjach na Cyber Monday. W ten sposób zapewnicie sobie spokój z ciągłym marudzeniem o to samo i będziecie mieć pewność, że z kuponem rabatowym na Cyber Monday, zamówicie zakupowe życzenia w rewelacyjnie niskich cenach. Zamiast “nie dziś” odpowiadaj “kupię, ale z kuponami rabatowymi na Cyber Monday”. I cyk, spokój do końca listopada.

Planowanie urlopu także możesz mieć z głowy dużo wcześniej, zanim nadejdą letnie Wakacje. W Cyber Monday na Wakacje.pl zarezerwujesz je już pod koniec roku, i co ważniejsze, niesamowicie na tym zaoszczędzisz. Z kodami rabatowymi na Cyber Monday Wakacje.pl oferują wprost niewiarygodnie tanie wycieczki. Zaplanuj wymarzony odpoczynek już tej jesieni i skorzystaj z najlepszych promocji na Wakacje.pl w Cyber Monday.

Wróć do Sklepów